reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Jejku truskkawki to jest coś,czego w ciąży nie potrafię sobię odmówić,nawet mrożone bym zjadła
nala ponoć nie możne bo często uczulają
 
reklama
Hejka jestem na telefonie choć tu tez słaba bateria.. fajne macie te maty edukacyjne my canpolu dostaliśmy zabawki też ściągane
Nallaa ale mi ochotę na truskawki ztobilas a nie moge bo niunie uczula..
fifka kamień. Z eerca ci chyba spadl że na szczescie to nie ciaza.
Hej pyscku &&&
 
Nala nie ma żadnych problemów! W szpitalu też mu położne podawały mleko z butli i pięknie wcinał i nie miałam żadnych problemów z sutkami bo ślicznie łapał :tak: teraz smoka ssie całymi dniami i z piersią problemów nie ma... Te gadanie o zaburzeniu ssania jest według mnie troszkę przereklamowane...


Lily współczuję.... wiem co czujesz bo ja byłam nacinana podczas porodu... i się z tą raną bujałam oj długo - chyba najgorsza część porodu i po porodzie... :no: Jak tam Jucia się chowa?


Pyscek żoneczko moja!!!! Ja codziennie o ciebie pytałam.... :-( Tęskniłam!! Mam nadzieję ze CLO przyniesie pożądane rezultaty! I kochana jak teraz sie nie uda to też sie nie załamuj bo ja na przykład zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu CLO. Lekarz mówił ze to bardzo częste bo po lekach organizm zaczyna inaczej pracować :tak: Zrówka zyczę dla babci i teściowej! :*

I mi nic nie mów o robieniu smaka... bo ja na diecie jestem..... :no:





Aj nie piszczę tak ze kamień z serca i ze ulgę poczułam... :-( Bo to nie jest do końca tak... jakbym była w ciąży to bym była znowu najszczęśliwsza mamą na świecie! Co nie oznacza ze chce się o to maleństwo na razie starać, lepiej ze teraz nie wyszło, bo na razie muszę się Konrada odchować, ale ciąża wcale by mi planów nie pokomplikowała :tak:



Konrad się dzisiaj coś źle czuję.... to raczej nie kolki, po prostu ten skok przeżywa... cały dzień dzisiaj w chuście siedzi...
 
Atanku, dlatego ja korzystam z truskawek poki jeszcze moge :-)
Fifka dobrze,ze masz takie nastawienie co do dzidziusia :-)już chyba jestes nauczona doswiadczeniem, sprzed pierwszych staran;-)
Dziewczyny a czy Wy pod koniec ciązy mialyscie takie bóle jak na miesiączke? mnie ostatnio zaczyna tak brzuch pobolewac dołem i to jest dokładnie taki ból jak miałam dostac okres, juz nie wspomne o bolu w pachwinach, czasem mam tak, ze sie nie moge z boku na bok przewrocic
 
Nala na Twoim etapie to zupełnie normalne :tak: Taki ból jak na @ to skurcze są, macica ci po prostu pracuję, ale spokojnie to jeszcze nie poród :-D jak dostaniesz skurczy porodowych to będziesz wiedziała ze to już :-) Pachwiny mnie też bolały jak nie wiem...


Ja nie lubię mówić o ciąży "wpadka"... tak samo nie lubię jak ktoś mówi źle o swojej ciąży, bo te dziecko w brzuchu bogu ducha winne... jakbym nie chciała ciąży to mogłabym być zła tylko na siebie... A ja mam taki plan, ze chce mieć dwójkę dzieci i zostawić sobie margines błędu na 3 :-D
 
Dzieki Fifka:-) ja tez bym chciała miec dwójke, w jakims małym odstepie czasu, a pozniej za pare lat jeszcze jedno:-) mam nadzieje, ze sie uda. No ale teraz najwazniejsze, zeby sprawnie tego mojego pierwszego synka urodzic, eehhh a ja tu juz o kolejnym dziecieciu mysle:zawstydzona/y:a z tym małym odstepem czasu, to tez nie wiadomo jak bedzie:rofl2: kredyty trzeba najpierw splacac
 
Nala ja cały czas mówiłam w ciąży o drugim dziecku! :-D Teraz jak urodziłam zdania nie zmieniłam, ale jednak odkładam ten plan troszkę w czasie... ale nie dużo :-) Chciałabym wyrobić się z drugą ciążą w trakcie urlopu wychowawczego :tak: I za jednym "wolnym" odchować dwójkę dzieciaków i już wrócić do pracy "na stałe" :laugh2: Trzecie będe chciała jak nam finanse pozwolą no i dużo później! Tak na odmłodzenie!
 
heh fifka na odmłodzenie mówisz ;) ja też zawsze chciałam dwoje a teraz nie wiem czas pokaże czy się zdecydujemy zaryzykować :-(
 
reklama
Dajcie sobie czas :tak: Jak Cię instynkt złapie to pewnie będziesz chciała spróbować :-)



Ai czytałam na innym wątku ze Martocha lada dzień robić będzie test!! :-) Tak wiec mimo ze jej nie ma trzymajmy za nią kciuki!!! I za to żeby zaszła i żeby donosiła tą ciąże!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry