reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Martocha i Aga ogromne i wypasione fluidki dla Was, poki jeszcze mam:-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
reklama
OO.. martocha!:D A ja się chyba wczoraj pytałam gdzie ty:) I też dziś przeczytałam ten artykuł na wp czy onecie o poronieniu i też weszłam jakoś o dziwo na starania po poronieniu i widziałam że testujesz:) &&&& nie tylko o II ale przede wszystkim o szczęśliwy finał!

dziewczyny moje, zabijcie ale nie nadrobię.. Dziś mamy jakiś kryzys mały i brzuszek boli od 12. dopiero z dwie godziny temu zasnął i mam chwilę na cokolwiek.. Zaglądam do was raz na parę godzin i czytam najnowszą stronę:) Słabo na bierząco jestem;P Ktoś mi powie jak wizyta natki?
 
Magdalena u nas nie ma problemów z leżeniem na brzuszku i główkę mały trzyma sztywno i pewnie jak jest i w pionie i na leżąco :tak: Ćwiczyłam też z nim dzisiaj obroty :-D A mate kupiłam używaną i powiem ci ze było warto!! Bardzo zajmuję małego!


Atanku no podobna do mamusi! :-D



Nicola warto się przejść do gina żeby nawet po prostu porozmawiać :tak: i wtedy gin ci powie co robić dalej!




No ja też się zbieram spać!
 
no chociaz teraz ktos mowi ze do mnie podobna bo tak mowia wszyscy ze caly tata...

madalenko smoczek jest jak splaszczone kolko i potem zwezenie i prosty mojej niuni nie przypasowal...gdyby kuleczko bylo lekko pod kątem to by byl lepszy
 
Ostatnia edycja:
Fifciu my też jutro mamy wizytę. Szczepionki niestety i oby nie było znowu gorączkowania:( Nie mogę patrzeć jak mały płacze. Wiem że sie tego nie uniknie ale jakoś serce mi pęka:no:

Atanku widac na tym porównaniu że Amelcia podobna do CIebie:)

Zmykam sie troszkę ochlapać i znowu usypianie Igorka:)
Buziolki kobietki!
 
Atanku bo porównując do męża to tak z buzi to faktycznie bardzo podobna! :-D Teraz na FB porównałam zdjęcie twojego męza i jej i faktycznie w tatusia poszła!


Konrad na początku był wykapany tata! Ale teraz jak urósł i przez to stał się mniej pucowaty to zaczyna coraz bardziej byc do mnie podobny :-p ale on jest taki pół na pół.


Iwasku no jeszcze troszkę i my też na szczepienia... ale u mnie mały jeszcze ani razu nie gorączkował - tfu tfu....zeby nie zapeszyć.... to trzymam kciuki za Igorka!



Serio idę spać... Dobranoc! :*
 
Magda te smoczki z FP są symetryczne taki mają kształt
smok_symetr.gif
 
Fifka tez tak mysle ,ale mam obawy i strach ze moge uslyszec cos czego bym nie chciała usłyszeć mnie blokują, ale jak nie pójdę to sie nigdy nie dowiem :-)
 
reklama
Atanku no to Bartek też takiego nie zaakceptuje... Amelcia śliczna ale ja już kiedyś patrzyłam na FB i jednak wydaje mi się, że więcej podobna do tatusia :-p

IWASEK My w przyszły wtorek mamy szczepienie... Bartek nigdy na szczęście nie reagował na szczepienie ale nigdy nie mów nigdy :-)
Mnie też zawsze bardziej boli niż jego... :-p a ostatnio tylko wzdychnął i to by było na tyle przy ukłuciu :-p
 
Do góry