reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

helou babeczki :-) ja po pracy idę zwiedzać Zamość :-) i na obiado-kolacje :-) ogólnie zainteresowanie słabe.. mało umów.. ale jakoś to będzie :-)


całuje mocno Was wszystkie, jutro przy dobrych wiatrach spotkam się z lamią :-)
 
reklama
Fifka być może kiedyś zdecyduje się zaryzykować :-)

Martoszka no to &&&&&&&&& z Małgosią trzymamy mocno w takim razie

a ja czekam aż się żabka obudzi i się kąpać będziemy :tak:
 
Mig śliczny brzusio! Ja też muszę już jakąs koszulę zakupić, bo w razie czego nawet nie miała bym czego ze sobą wziąć. Ostatnio gin mnie straszył szpitalem, no ale żeby zamówić jakąś koszulę to nie pomyślałam :sorry2:
A co do tych zestawów startowych to widziałam też te antykolkowe i chyba taki zakupię Zestaw ANTYKOLKOWY do Karmienia 0m+ Tommee Tippee (2355561527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ael Fifka słodkie te Wasze dzieciaczki!
Fifka a myślałam że jak wejdę to będę mogła Ci gratulować :-D
Kurcze ale u mnie gorąco! A ja jutro mam usg połówkowe. Z jednej strony nie mogę się doczekać, bo może nasz Maluch wkońcu pokaże co ma między nóżkami, a z drugiej się stresuję czy wszystko ok :sorry2:
 
Fifcia autentycznie wzruszył mnie Twój post. Tulę Cię mocno do serducha! :tak:.
Otóż tak kobitki moje.. w piątek robię test (wiem że to wcześnie ale ide wieczorem na miasto i muszę wiedzieć co z %). Mimo,że to pierwszy cykl starankowy nie ma juz takiej ekscytacji jak pół roku temu..człowiek chyba troszkę bardziej realnie podchodzi do tematu. Mimo wszystko mam nadzieję,że II się pojawią i 6 lutego urodzę zdrową, rumianą dzidzię :laugh2: i niech wyrośnie na super człowieka :sorry2: (chyba zaszalałam).

All in all-ściskam Was mocno wszystkie i tęsknie..rzadko zaglądam bo jakoś nie mogę się na razie u Was odnaleść..mam nadzieję,ze niedługo to się zmieni :tak:.
SOCZYSTY CMOK DLA WSZYSTKICH :rofl2:
 
Martocha to dla ciebie buziak z całego serducha!!! :-) Wiem co czujesz kochana i dlatego rozumiem ze z nami nie piszesz, ale zajrzyj do nas raz na jakiś czas i napisz co tam u ciebie! :* My tu wszytko o tobie pamiętamy i dopingujemy twoje starania z całych sił! :tak:



Belka kciuki za jutrzejsze USG!! Mam nadzieję że wszytko w pirządku i dowiesz się płci! Ja Konrada jajeczka widziałam juz w 14 tygodniu :tak: Taki mały ekshibicjonista był! :-p
Nie martw się! Jeszcze będziesz miała okazję mi gratulować bo ja raczej nie zrezygnuję z planów na drugie dziecko :-)



Kwiatuszku u nas niebo ciemne! W dzień był skwar... pewnie burza będzie :tak:



Ewika nie ja uwagę oglądałam o księdzu pedofilu... Teraz oglądam fakty po faktach na TTV



Konradek już wykąpany i zaraz powinien zasnąć! Dzisiaj znowu mnie naszła ogromna miłość... tak zerkam na jego zaspane oczka i chyba zaraz go uduszę... Tak sie przyglądał mamusi ze aż padł...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martooocha miło Cię "zobaczyć" u nas:) Trzymamy z Igusiem wszystkie cztery piąstki! Obys szybciutko wróciła z fotką teściora:)


Lilly tak cichutko siedziałaś i nic nie mówiłaś...życzę zdrówka! Mam nadzieję że już wszystko w porządku !!!!

Ael gratki dla Wikusia! Teraz nie będziesz pisała że dziecko CIę bije tylko że CIe gryzie!:-D:-D:-D

Fifciu moje szczęście też po kąpaniu padło jak mucha i śpi:) Nie cieszę się za bardzo bo pewnie ok 22 się obudzi na godzinkę lub dwie i dopiero zapadnie w nocny sen:)
 
Do góry