reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kaline witaj na forum i rozgość się ;D
Lily ale malutka rośnie, świetnie widać różnice.
Atanku niech się dobrze nosi ;D
a my dzisiaj jadłyśmy pierwszą marcheweczkę, był wielku uśmiech i płacz jak mama zabierała łyżeczkę ;D
 
reklama
Witaj Kalinko u nas. Każda z nas się tutaj starała, dłużej krócej i każda ma/miała/będzie mieć ten trud za sobą. Szkoda, że dopiero teraz zdecydowałaś się do nas napisać. Wcześniej byśmy podtrzymywały Cię na duchu :-)
Minie @ będzie nowy cykl, nowe perspektywy. Nie należy się poddawać. Dziewczyny tutaj które po 2 lata czekały w końcu się doczekały zdrowych dzieciaczków.
U nas panuje takie powiedzenie - że dziecko będzie ale w swoim czasie. Więc z pewnością i do Ciebie fasolka może niedługo zawitać :-)



Claudusia, Ty się kochana spróbuj umówić do gina wcześniej, jak chcesz becikowe musisz mieć poświadczenie od gina, że przed 10 tygodniem zostałaś objęta opieką lekarską. Jak będzie po 10 tygodniu to dupa trochę.
 
Truskawcia proszę bardzo :-)

Lamia fajnie ja właśnie od tego samego na allegro chciałam zamówić niedługo i to fest paczkę.

zobaczymy jak jutro się będę czuła po tym leku mam nadzieję, że będzie lepiej niż dziś :-)

witam nową staraczkę i główka do góry :-)
 
Ael wiem własnie o tym ale liczyłam sobie i spokojnie sie wyrobie :-) akurat 16 bedzie 10 tydzien sie zacynał według miesiaczki a według poczecia bedzie troszke mniej :)
 
slodziak!!! ojoj...ale jakie usmieszkki strzela...:-)

Dziewczyny pomocy!!! Spowiadać mi się tutaj która brała duphaston i bromergon :-)

Kochane, więc napiszę od początku… byłam dziś u gin. oprócz prolaktyny wszystko u mnie gra i buczy :-) gin. stwierdziła więc, że zaatakujemy na dwie strony i tak: mam brać bromergon ½ tabl. dwa razy dziennie, i duphaston 1 raz dziennie od 14- 25 dnia cyklu. Teraz moje pytanie i wątpliwości…. Co jest na co? Czy pomaga? I czy dzięki temu mam większą szansę na ciążę? :-) Bo jeśli przez około 3 m-ce nie zajdę w ciążę to czeka mnie por. bezpłodności :-( a tak się tego boję, nie chcę!!! :-(
bylas w koncu na wizycie...no to pieknie! to juz mnie bardzo cieszy kochana...ja bralam i bromka i dupka biore caly czas :-)
z tego co pamietam to proaktyne mialas podwyzszona, tylko musisz mi przypomniec ile..no ale pewnie dawka odpowiednia, ja przy 44 bralam 1/2 tabl na noc...- tak jak Pyscek mowila i ja z reszta tez to wiem z autopsji czuje sie czlowiek po nim kiepsko przez pierwszy tydzien, 2 tyg...
dupek to dokladnie tak jak dziewczyny pisza...ja mam troszke nie domoge fazy lutealnej, w sensie takim, ze po odstawieniu antykoncpcji nie moglam wyregulowac cykli...dupek mi to wyregulowal i teraz mam co 30,32dni @..z reszta wiesz to ze skarbow...
poza tym warto chociaz raz przy dupku pojsc na monitoring cyklu, zeby sprawdzic kiedy masz owulacje, bo dupka powinno sie brac po owu, zeby jej przypadkiem nie zablokowac...a to sie zdarza, mnie kiedys pewen "madry" lekarz kazal brac dupka od 5dc, i tak w nieswiadomosci bralam go i przez 3 miesiace nie mialam owulacji..takze to warto sprawdzic...
uf, no to chyba tyle..
a pytalas o to twoje TSH? bo cos sie martwilas, ze podwyzszone,chociaz mowilam, ze jest w normie, no ale jestem ciekawa co ci powiedziala ginka...
buziaki za upor!!! :*:*:*

witam nowa staracze Kalinka...jest tu jeszcze wiele starajacych sie, wiec spokojnie, dziewczyny tu nas bardzo wspieraja i pomagaja, podpowiadaja co robic...ja zaciskam kciuki, zeby teraz polecialo z gorki &&&&&:-):tak:

ewika...jakiego masz slicznego kropka w domciu !!! buziak dla malej :*
 
Chwila, chwila, czyżbym coś przegapiła? :-( Claududia- gratulacje!!! :-) widzisz, optymizm popłaca, a tak „straciłaś” ten cykl ;-) bardzo się cieszę :-D

Kwiatuszku- gdzieś „po drodze” widziałam Twoje psiutki :-) superaśne :-)
Sun- nie pękaj, jeszcze ja jestem bezfasokowa :-D i nie łudź się już niedługo i my będziemy rzygały po kątach :-p
Kalina- zapał daje to forum :-) zobaczysz, za chwilę Ty taka będziesz ;-) Ja jak zaczynaliśmy się starać (było to po 3 m-ach starań) też byłam u gin., wszystko było w porządku i nadal jest jeśli chodzi o sprawy ginekologiczne, natomiast mam za wysoką prolaktynę… a badania robiłam na własny koszt, bez skierowania, co prawda dałam za nie ze 100 zł. ale było warto. przynajmniej wiem, co mi jest (i to uznaję za sukces) :-) Właśnie dziś dostałam leki i od jutra będę łykać i czekać na efekty :-)
Ewika- piękną Córeczkę masz :-) ale minkę ma z tą łyżeczką-super :-D

Milia
- nooo w końcu jesteś :-D nie ukrywam, że czekałam też za Tobą, żebyś mi powiedziała coś po tych lekach :-D dziękuję :-**** dobrze pamiętasz :-) moja prolaktyna to: 64,32 ng/ml, moja gin. też mnie przestrzegała właśnie, żeby po tabsie sobie poleżeć, bo cuda mogą się dziać :-p ale mam nadzieję, że jakoś przeżyję ten pierwszy wstrząs ;-) z duphastonem to ciekawe, bo ja w ulotce wyczytałam, że nie blokuje owulacji…:confused: mi o się wydaje, że moja owu jest ok. 15/16 dnia cyklu, to może od tych dni brać go sobie… no, ale zwrócę uwagę jak to z tym jest :-) TSH- mówiła, że bardzo w normie, tak samo jak progesteron :-) więc kamień spadł mi z serduszka :-D kurczę mówię Ci, mam nową siłę po tej wizycie :-) A u Ciebie jak badania? :-***
 
Ostatnia edycja:
osz ty pierunie Truskawcia a przezywalas ta wizyte...widzisz nie taki diabel straszny!!:-) ja wiedzialam, ze bedzie dobrze...
prolaktyne masz podobnie wysoka jak Pyscek, nie wiem czy ona powtarzala badnia, ale miala brac bromka ok 3 tyg chyba...
ja bralam 2 tyg i juz spadla mi do 24, norma do 25, wiec dr powiedziala, ze jest ok...
co do dupka to raczej na 99% jestem pewna, ze zahamuje owu...przynajmniej tak mi mowil taki profesor w wwie, z reszta dziewczyny tez mi tu na forum tak mowily...wiec nie wiem...a gdzie zes ty babo to w ulotce przeczytala, ja teraz PACZE i nie widze...:-D
o moich badaniach odpisalam ci juz na skarbach, ogolnie spoko...tylko na to najdrozsze badanie musze poczekac 3tyg na wynik, bo tego tak szybko nie da sie zrobic, ja to wyjdzie dobrze, to mam wieksze i lepsze szanse na stymulacje i na powodzenie in vitro, wiec modle sie codziennie, zeby bylo ok... musi byc! o!:cool2:

ktos kto ma stalowe nerwy POLECAM obejzyjcie sobie teraz na TVP2 DOM ZŁY...meeega film, bardzo porusza i pokazuje fajnie PRLowska wies...
 
Ostatnia edycja:
ewika jak ona slicznie je i pije ;-) sliczniusia jest ;-)

a ja ide obejrzec serial i spac bo mala zasnela wlasnie ;-)
 
reklama
Milia- łoj tam, od razu pierunie :-p Oooo właśnie… dobrze, że poruszyłaś ten temat ile brać te leki na prol. np. jak przez miesiąc się ją zbije, to po zaprzestaniu brania leków nie skoczy znów do góry? Starczy na jakiś czas? :-p Zobaczymy ile mi to zajmie :-) Przyznaje, nie wiem gdzie to o dupku czytałam :-p taki dziś mam zamęt w głowie, że nie mogę znaleźć gdzież to widziałam, ale nie będę podważać wiedzy profesorka :-) może jednak przesunę sobie go ze dwa dni później i już :-) Cieszę się strasznie, że Ci się normuje wszystko :-) i oczywiście trzymam kciukasy &&&& za to ostatnie badanie :-) na pewno będzie dobrze :-) WIERZĘ W NAS :-)

Ooo oglądałam dom zły, wbrew pozorom jest to niegłupi film ;-)
 
Do góry