reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lamiav czuję się bardzo dobrze, apetyt póki co mi się nie zmienił, wcześniej jadłam bardzo nieregularnie, teraz jak zaczęłam dbać o sobie to żołądek sam się dopomina o jedzonko, ale zachcianek nie mam, jak na razie nie przytyłam ani grama a brzuszek powolutku rośnie:tak:
Sun póki nie ma @ głowa do góry
 
reklama
Necia, a dziękuję, nie narzekam. Domi ma katar, przez co pokasłuje, ale gruszkę dzielnie znosi. Teraz zasypia w leżaczku, a miałam ją przewinąć... :confused: Mruczy sobie kołysnakę i przysypia... a w nocy nie spała od 11.30 do 2 :sorry2: bo usnęła, jak jechałyśmy po mamę do szpitala, o 17, obudziła się o przed 20 na karmienie, odpadła po jednym cycu i dopiero o 11.30.. to ja się nie dziwię, że nie spała...
Dobrze, by było, jakby ten cukier tyko od tarczycy. A jak się poza tym czujesz?

Co z Fasolką? Niech mi ktoś coś powie?
 
Miq ale ja nie robię sobie zbędnych nadziei bo później przynosi to więcej szkody niż pożytku... a i tak wiem, że nic z tego nie wyszło...
 
Sil ogólnie czuję się dobrze, mała dokucza przez co mam nieziemskie zgagi ale jeszcze ze 3 tygodnie i zejdzie spowrotem niżej :-) wczoraj jak się tak źle czułam po tym leku to była niespokojna bardzo ale potem już było ok. cukier muszę poobserować ale wieczorem i rano dziś zauważyłam że jest odrobinkę niższy niż zwykle był do tej pory. a powiedz mi to pytanie już było pewnie milion razy ale jak myjesz małą? mydełko i oliwka potem czy coś innego, zastanawiam się co mi potrzebne z kosmetyków, czy krem ochronny np jakieś bambino albo nivea też?
 
Przede wszystkim od początku kąpałam w wanience, nie na sucho, jak uczyli na szkole rodzenia. Używam J&J 3w1.. Przez jakiś czas ją oliwkowałam, bo mi się łuszczyła, zresztą, lubiła masaż, a pod oliwką fajniej. Teraz oliwki używam do pupy, co jakiś czas, czasem sudocremem pomażę. Odparzeń brak. Mam krem bambino do twarzyczki, jak wychodzę na spacery i to tyle z kosmetyków. Oliwka też bambino, bardzo lubię tą firmę.
 
oj Sun miałam tak samo, czekałam na @ aż w~końcu się nie doczekałam, też Ci życzę takiego "niedoczekania"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Sil dziękuję :) pora już skompletować co potrzeba powoli, mamy tylko ubranek co nieco, do końca kwietnia chcemy wszystko mieć i już poprane poprasowane. Tatusiek kupił właśnie coś takiego jak j&j 3w1 tylko bobini.

Eh a mnie troszkę przykro jest z powodu teściów, może niepotrzebnie ale jakoś tak.
 
Ale ty miq miałaś chyba jakieś objawy, które bardziej świadczyły na fasolkę... niż @.... a ja jakoś czuję się bardziej na @... czyli tak jak w każdym miesiącu...
 
reklama
Do góry