reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atanku cieszę się, ze paczka doszła! Mam nadzieję, że dodatek się przyda :-)

Ewika a Twoją córeczkę dalej ta wstrętna ospa męczy?? :-(

Kalinka witamy na forum! Idealnie trafiłaś ;-)

A teraz ja mam pytanie do mamusiek, które ściągają pokarm!! Ja właśnie ściągnęłam z jednej piersi 70ml ale wiem, że to nie starczy na jedno karmienie i czy mogę za chwilę do tego ściągnąć czy muszę już do osobnego pojemniczka i nie powinnam tego mieszać???
 
reklama
Truskawcia...no moze tak byc, ze prolaktyna skoczy, ale mnie spadla i jakos doktorka nie kazala mi jej badac...wiec nie wiem...wiem, ze np jakbys biorac bromka zaszla w ciaze, to jeszcze do ktoregos tygodnia bedziesz musiala go brac, bo jego jak sie jest w ciazy nie mozna odstawiac natychmiast, bo cos tam zlego sie dzieje...
a ten dom zly to potem dopiero sie rozkreca...jakos od polowy jak juz wiadomo mniej wiecej o co chodzi i jak dochodzi do tego zabojstwa. ja bylam na tym w kinie i normalnie jak ogladalam to mialam ciarki:-)

tak w ogole to dzien dobry dziewczynki! :*
 
witam się, już od rana na nogach, mąz do pracy, Seba do szkoły to iśniadanko zjadłam wcześniej, i będe jadła znowu przez cały dzień. W nocy kiepsko spałam brzuch mnie bolał, i skurcze mnie męczyły, a teraz jakby lepiej.
Pochwalę się ze dostałam wczoraj bukiet róż od męża i dużą pakę pierniczków w czekoladzie które uwielbiam i zeżarłam prawie całą pakę :tak::tak:

neciuszka: i jak już łykałaś dzisiaj leki ?

ewika: jaka słodka twoj kruszynka i pasują jej te kropeczki :-)

kalinka: witam cię serdecznie , życze powodzenia i obyś nie traciła nadziei, czasami trzeba na dzidziusia czekać dłużej czasmi krócej ale wierzę że wam się uda, trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ślę
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

miq: jak tam się czujesz ? apetyt widze dopisuje :-)

milia: hejka ;-)

magdalena, fifka: jak tam noc minęła , maluszki wasze grzecznie spały ?
 
cześć miliaa... ;-)

Ja czekam na tą wredną @ powinna przyjść we wtorek... Temperatura cały czas rośnie... (.)(.) bolą... przezroczysty śluz... ale i tak wiem, że nic z tego nie wyszło.. jakoś mam takie przeczucie... ;-)
 
witam się i ja :)

zwlokłam się z łóżka wzięłam leki, teraz jem śniadanko i zobaczymy jak dziś będzie. na szczęście nie muszę w sumie nic dziś robić mąż w pracy potem ma szkołę, pisanie ciąg dalszy będzie po niedzieli jak popłacą za ostatnie i dadzą materiały do rozdziałów :-) czekam aż na koncie pojawi się dziś wypłata męża i zamawiam pościel :D


lamia wzięłam zobaczymy jak się będę czuć za jakąś godzinę dwie jak zacznie działać. mój mnie wczoraj zaskoczył bo dostałam czekoladki a on od dawna nie pamięta o tego typu sprawach ;)
 
neciuszka: jak to faceci, nie mają głowy to takich spraw, do zapamiętywnia dat :-)
Ja mam zamiar dzisiaj tez leżeć bo jakoś gorzej się czuję no i tętno czuję że mam jakieś duże bo aż czuję jak mi serce wali
 
Magdalena, możesz mieszać z jednej doby, ale piszesz najwcześniejszą datę. Przy czym ściągasz do nowego i dolewasz do pierwszej "dawki".

Kalina, witaj :) tutaj od razu załapiesz bakcyla mierzenia, liczenia, sprawdzania, pocieszania i... uzależnisz się od forum :) ale to pozytywne strasznie :)

Ewika, piękna kropeczka, nadal Was ospa męczy?
 
reklama
sil jak tam kobietki się macie? :-)

lamia ja też mam zamiar poodpoczywać, po tym leku wczoraj miałam podwyższone ciśnienie. nie chcę zapeszać ale muszę poobserwować, mam wrażenie że minimalnie mam od wczoraj mniejsze cukry a jem cały czas tak samo, być może jest to co doktor mówił, że ta tarczyca mi w cukrach miesza
 
Do góry