reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Madziu boże jak on się ślicznie do siebie uśmiecha!!! :-D:-D:-D:-D aż serce rośnie!!!!! Nie mogę się doczekać Kiedy Konrad zacznie uśmiechami odpowiadać na moje uśmiechy!!! Narazie reaguję na mój głos i często mi się przygląda robiąc różne minki, ale jego uśmiechy jeszcze są takie nieświadome.
 
lamia wydrzemałam się wyleżałam i jest o niebo lepiej chociaż ciśnienie mam wysokawe odrobinę, no i cukier rozsypałam :-D

magdalena cudo jak się śmieje pozwoliłam sobie pokazać mężowi zacwycony jest :)

lily twoja malutka też śliczna

fifka kondradek też boski

a mój mąż zachwycony waszymi maluszkami zaraz do brzuszka gadał mojego też wieczorami przykłada głowę i rozmawia z córcią ;)
 
magdalena: jaki fajny twój Bartuś, i taki podobny do ciebie ze zdjęć że hej :-)

neviuszka: no to dobrze ze wypoczęłaś, ob jutro było lepiej

przyszła moja paczka: laktator, wkładki laktacyjne, pudełeczko na smoczek, butelka antykolkowa, podkład do przewijania, osłonki na brodawki, majteczki ceratowe do pieluszki tetrowej, i gratis butelka lovi :-)

Zrobiłam dla nas deserek z galaretek i bitej śmietany z okazji mojego święta, a co sama muszę siebie rozpieszczać :-D
 
Kochane, więc napiszę od początku… byłam dziś u gin. oprócz prolaktyny wszystko u mnie gra i buczy :-) gin. stwierdziła więc, że zaatakujemy na dwie strony i tak: mam brać bromergon ½ tabl. dwa razy dziennie, i duphaston 1 raz dziennie od 14- 25 dnia cyklu. Teraz moje pytanie i wątpliwości…. Co jest na co? Czy pomaga? I czy dzięki temu mam większą szansę na ciążę? :-) Bo jeśli przez około 3 m-ce nie zajdę w ciążę to czeka mnie por. bezpłodności :-( a tak się tego boję, nie chcę!!! :-(
 
reklama
Netka lepiej się już czujesz po lekach?

Lamiav gratuluję zakupów :-)

Fifka suszarka mnie po prostu rozwala :-D dobrze, że pomaga ;-)

Truskawcia brałam bromergon kilka lat na prolaktynę i melduję że pomogła.. Jak zaczęłam się starać to tak jak Tobie gin mi dał ale Luteinę (to jest to samo co duphaston).. Zaszłam w drugim cyklu. Melduję, że jak najbardziej pomaga! :-) I też miałam czas za zafasolkowanie 3 msce - udało się więc trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&!

Ma_g najlepszego dla Bartusia :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry