reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej Dziewczyny!!!! ;) jak tam u Was? Ja w końcu doszłam do siebie i postanowiłam znów zacząc staranka tak wiec miesiaczka była 14.01 a potem sexsik i sexsik :) bardzo bym chciała zeby sie udało za pierwszym razem ;) Po zabiegu troszkę zmienił mi sie cykl jest krótszy trwa 25 dni, od 4 dni miesze tempkę ale pod paszka i cały czas jest 37 stopni ale wiem ze taka temperatura jest po owulacji a w dniu @ spada ale trzymajcie goraco kciuki zeby nie spadła !! Bo w tedy bede najszczęśliwszą osoba na świecie
 
reklama
Claudusia no to się cieszę,że u CIebie już wszystko ok i do nas wróciłas:):) trzymam mocno kciuki za ten cykl...oby zakończył się zaciążeniem:):)
A kiedy chcesz testowac??bo jak cykle masz 25dniowe to chyba juz jestes po terminie @???
Jakies przeczucia??

Magdalena super fotki a synek faktycznie rośnie:)
 
Ostatnia edycja:
ależ mi się chce spać, jak ja już bym chciała być po wizycie u lekarza,a to dopiero jutro o 19 ah byłabym spokojniejsza
ma_gdalena śliczy synuś
 
Witacie,
No chociaż jedna duszyczka o mnie pamiętała :-) Mili dziękuję :**
Fifka Twój synek jest śliczny przystojniacha, a i widzę,że Ty też świetnie wyglądasz po porodzie :tak:
Neciuszka kochana będzie dobrze :-) słuchaj co dziewczyny mówią, i lekarze a będzie już coraz lepiej :tak: a jak tam spotkanie z koleżanką udane, dogadałaś się z jej partnerem :-D
Aga co do dupka to łyka się go :-) ja go miałam przez kilka miesięcy, brałam go rano przy śniadaniu żadnych skutków ubocznych nie miałam.
Magdalena pościel śliczna, a co do wizyty u pediatry to widzę że masz małego głodomorka :-D i bardzo dobrze lepiej niech przybywa na wadze niż ma tracić
Claudusia trzymam kciuki za Ciebie :-) oby się udało
Madziulek, Sun, Mili, Aguś – jak tam u Was ?? Kiedy testujecie ??
Wszystkie mamuści jak się czujecie ??
Atanku i jak wczoraj jedzonko od mężą smakowało :-D jak się czujesz ??
Ael kochanie jak się czujesz ?? Co tam u Wiktorka ?? mam nadzieję,że humor już lepszy buziaki przesyłam na poprawę :*:*:*
Fasolko a Ty kiedy do fryzjera idziesz ?? malujesz ścinasz włoski ??
Jeśli o kimś zapomniałam przepraszam :zawstydzona/y::-(
 
Pyscku ja też wolę głodomorka bo przynajmniej nie martwię się, że coś jest nie tak... a ja tak się bałam, że mały niedojada bo karmię tylko piersią...
 
mig a coś się dzieje?? czemu spokojniejsza?? możesz niewiele jeszcze zobaczyc ale dobre umiejscowienie i istnienie ciąązy napewno ci potwierdzi:):)

nie wszystko ok, tylko nie mogę wciąż uwierzyć, że jest tam małe życie, jak zobaczę chociaż kropeczkę to uwierzę. Chciałabym powiedzieć rodzicom i teściom bo też czekają na taka wiadomość, ale muszę być pewna, ze jest ok
 
reklama
Do lekarza się nie dostałam na piątek, bo lekarz na urlopie. Więc idę tak jak miałam iść, czyli w poniedziałek.
Sog do fryzjera idę w poniedziałek na podszczyżyny bo wyglądam jak strach na wróble. A w końcu na L4 też trzeba wyglądać ;-)

miq ja też tak myslałam, ze po pierwszym usg uwierzę. Niby uwierzyłam, ale o ciąży zaczęliśmy z mężem rozmawiać dopiero po pierwszym trymestrze. Na początku traktowaliśmy tak jak by jej nie było.
 
Do góry