reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Siemka z rana :-)
Będę chciała przełożyć wizytę na piątek bo coś mi się ten mój brzuch nie podoba. Kurcze oby wyniki przyszły dobre bo mnie jeszcze do szpitala położy, a ja przyszły tydzień muszę siedzieć w domu choćby nie wiem co się działo.
 
reklama
witajcie
coś mnie dzisiaj brzuszek boli, nie wiem czy to macica się rozciąga czy co:confused:
byłam wczoraj u mamy, zadzwoniłam jak zawsze, że będziemy a ona do mnie a stało się coś? matki to jednak maja przeczucia,ale nie wygadaliśmy się, poczekamy na wizytę
dla wielbicielek żab powiem, ze mój chrześniak ma niesamowita zabawkę, taka gumowa żabę jak się ja ściska to wybałusza wielkie oczy, mały śmieje się jak szalony i też robi takie oczy, a ile ja się przy tym naśmiałam he he
byłam wczoraj w aptece, nie ma nic dla kobiet w ciąży, jedynie syrop wzmacniający(wstrętny) i kropelki do inhalacji, dalej kiepsko się czuję
 
hejo

Przespałam się i mi troszkę lepiej. Pierwszy pomiar zrobiony. Zobaczymy za godzinę jak to po śniadaniu będzie. Zaraz będę próbować dostać termin u lekarza :baffled:

Fasolka jak coś ci się nie podoba idź wcześniej do gina

miq ja miałam na początku takie uczucie ciągnięcia w pachwinach i wogóle tam w dole. macica ci się przystosowuje do nowych zadań. jeśli chodzi o syropy w ciąży najlepiej unikać, ale jeśli już to mnie kazał pić drosetux lub stodal to są homeopatyczne. Syrop dla ciężarnych typowo to prenalan ale ja nie trawiłam go nic a nic. W między czasie próbuj miodem, mlekiem z czosnkiem takimi rzeczami.
 
Ostatnia edycja:
oj nie przyjemne to uczucie, szkoda, ze nospy nie mam, jeszcze 8 godz przed komp. powiedziałam jednej koleżance, ze jestem w ciąży, żeby chociaż ktoś wiedział, jakbym zemdlała czy coś, a ta mnie już błaga, żebym na L4 nie poszła bo za dużo pracy będą miały. Przy okazji się dowiedziałam, że usłyszała, ze mimo zmiany właściciela firmy szefowe chcą tak zrobić,zęby miała dalej umowę hmm ciekawe
Nieciuszka będzie dobrze, na pewno odpowiednia dieta to podstawa, ale poradzisz sobie, lekarz na ostatniej wizycie skierował mnie na badanie z ta glukozą, bo podejrzewa, że z racji otyłości w rodzinie i takich tam też mogę mieć problem z cukrem
 
Nieciuszka będzie dobrze, na pewno odpowiednia dieta to podstawa, ale poradzisz sobie, lekarz na ostatniej wizycie skierował mnie na badanie z ta glukozą, bo podejrzewa, że z racji otyłości w rodzinie i takich tam też mogę mieć problem z cukrem
Ja jestemn ciekawa co mi z teo cukru wyjdzie.
Kurcze nie mogę dodzwonić się do przychodni, jakąś awarię telefonu mają :/
 
Przewinely mi sie przed oczami rozwazania nt blokowania przez duphaston owu. Otoz lutka moze blokowac,dupek nie. Bralam dupka i mialam te obawy o blokowaniu, bo bralam bez monitoringu, wiec bardzo duzo szukalam i czytalam a potrm rozmawialam z ginem, tak naprawde neie mogebyc pewna lutki, bo tu sie daje utrogestan (sklad chem chyba identyczny z lutka ale inaczej preparowany lek z tego, co pamietam). Takze nie bac sie dupka, brac i czekac na szczescie :)
aaaa ja przy utrogestanie sie czulam fatalnie a przy dupku tylko mnie wysypalo na twarzy i nic poza tym sie nieprzyjemnego nie dzialo.
a ja mam wrecz przeciwne zdanie...moj profesor powiedzial ze dupek blokuje owulacje...logicznie myslac dupek ma za zadanie podtrzymywac wysoki poziom progesteronu. jezeli zaczniesz go brac od 5dc to podwyzszy ci stan progesteronu i wtedy zablokuje ci owulacje...
ja bralam tak dupka (5-25dc) od kiedy odstawilam antykoncepcje i dziwilam sie, ze na testach owu nie wychodzi mi 2 kreseczka...
teraz ju wiem czemu.

Neciuszka
...ty dzis dzwon do diabetologa i nic nie kombinuj...trzeba sie szybko za to wziasc a bedzie dobrze:tak:

a ja dzis dostalam @ i napinkala mnie brzuch a moj kazal mi isc za niego do pracy i musze leciec na 10...wezme no-spe i moze jakos mi przejdzie.
a! wyniki z egzaminow byly o 12 w nocy i dostalam 4 ze sprawcow przmocy, 4 z orzecznictwa sadowego, 5 z poradnictwa malzenskiego! juppi:rofl2::laugh2: jeszcze tylko jeden i KONIEC !
 
mila dzwonię i trzeba być zdrowym żeby chorować :wściekła/y: w jednym miejscu no ona na 17 lutego ewentualnie ale jak ciężarna to gdzie indziej żeby dzwonić, a tam takie zadupie że nie wiem jak dojadę sama tam to raz a dwa tam jest ta pier***** baba co była w szpitalu na konsultacji i nie chcę mieć z nią nic wspólnego. W trzecim miejscu nikt nie odbiera WRRRRRRRRR
 
Neciusza...to jest wlasnie polska:no: patologia na calego...a u was w szpitalu normalnie nie przyjmuje jakis diabetolog? u nas przyjmuje raz w tygodniu...
 
Hej dziewczyny!

Próbowałam was wczoraj po nadrabiać, ale to wcale nie takie proste.. :zawstydzona/y:


Przede wszystkim Sog! Trzymam kciuki by jednak fasolka si dobrze rozwijała... Trzymam kciuki za ciebie!

No Atanku ty tam się trzymaj o ty jesteś następna w kolejce!!

Donia
Gratuluję malutkiej!!! :-D


Netka a co tym diabetologiem? Jednak cos tam się dzieje z tą cukrzycą? Nie napisałaś jak tam wizyta u gina :zawstydzona/y:


Przepraszam, ale teraz pewnie przez pare dni bede mało aktywna na forum.... mały choć anioł pochłania sporo uwagi i czasu... Za nami pierwsza noc. Powiem wam, ze sporo rzeczy przed którymi się zarzekałam poszły sobie w las.... miałam małego nie zabierać na noc do łóżka... miał uczyć się spać sam... a tu dupa... jak on wstaje co 2 czasem nawet częściej na jeść to nie idzie się wyspać... no chyba że wkładam mu pierś do buzi, zasypiam i budzimy się razem dopiero na następne karmienie :-D Mały pięknie łapie pierś a jak się naje wypluwa sutka i zasypia! :tak: Mały ie wie co to płacz... on nie dość ze nie woła na jedynie (robi tylko a...a...e...e... i "szuka" cyca....) po drugie czasem zas*a się po pachy i też nic... śpi sobie... śmieszny jest :-)


Postaram się zaraz opisać wam mój poród! - Korzystając ze mały najedzony a teraz Krzysiek stoi na warcie!
 
reklama
hej dziewczynki
o fifeczka: oczywiście czekam na relacjie z porodówki :-)

fasolkaa co z twoim brzuchem co tam cię niepokoi ?

miq: jak tak ci sie przeziębienie pogłębia to idz do lekarza niech cię osłucha, żebyu potem jakichś powikłań nie było

neciuszka: i jak pomiar cukru spadł czy masz wysoki ?

milia: gratuluje wspaniałych ocen, zdolniacha z ciebie :tak:

magdalena: piękna pościel, zapisałam sobie to moze zamówię, bo trzeba mieć przeciez na zmiane jakąś :tak:

co to ja jeszcze miałąm pisac ??
 
Do góry