reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscek ja jeśli kochanie będę testowała to dopiero 7-8 lutego... ale jednak myślę, że przyjdzie wcześniej ta wredna @ Mimo, że bolą mnie (.)(.), mam kłucie w jajnikach i ciągnięcie w pachwinach, do tego czernieje mi złoto na palcach ... ale myślę, i czuję, że to jednak na @...


21 lutego idziemy na wizytę prywatną do androloga z tymi wynikami nasienia mojego męża i jestem ciekawa co nam powie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamuniu konam kobitki

Fifka nie chciałam ci głowy zawracać wczoraj

Pyscek wizyta super jakoś się dogadaliśmy, fantastyczny facet

mila kobito ja mieszkam na wsi i co z tego że w Kielcach kilka szpitali jak dzwoniłam wszędzie i albo termin mi dają na marzec jak ja już muszę albo nikt nie odbiera. Ale cuda się zdarzają i właśnie dlatego mnie nagle wywiało. Dzwonię do przychodni jednej przyszpitalnej rozmawiam z babeczką tłumaczy to i owo i nagle pyta czy zdążę w godzinę dotrzeć bo ma na dziś jeden numerek. No to ja co w te pędy biegiem.

Tak więc jestem po wizycie u diabetologa wiem czego mam nie jeść, jaki poziom cukru mieć itp. Dostałam książeczkę gdzie wpisywać mam pomiary itp. Mam też sprawdzać poziom ketonów co rano w moczu czy są czy ich nie ma. Okazuje się że źle robiłam jedząc ostatni raz o 18-19 a potem dopiero śniadanie. W nocy cukier tak spadał że właśnie efektem jest obecność tych ketonów. mam jeść ostatni raz koło 22 tuż przed spaniem :szok: i wogóle co dwie godziny :szok:. Zbyt niski poziom cukru też szkodzi maluszkowi. a tak to co niektóre produkty trzeba zobaczyć jak mi będzie poziom cukru skakał po nich. i nigdy więcej takiej wyprawy, ledwie żywam brzuch napięty na dodatek miejski mi uciekł jeden a drugi dopiero o 13 miał być. Więc poczłapałam na busa tam się wymarzłam dojechałam totalnie wymęczona bo ciasno i czułam się zgnieciona z deczka. i idę do apteki i co znów nasza polska się kłania aptekarka mówi mi że być może trzeba będzie przepisać receptę na paski bo literka R że mam na ryczałt nie z tej strony postawiona, ale dopyta szefowej, i że nie może mi wydać 200 szt tylko 100 bo pani doktor zapomniała napisać jak często mam mierzyć cukier :no:

ale wam nagadałam pełną copkę

aaaa miq będzie dobrze :) ja też się tak stresowałam przed pierwszą wizytą.
 
soglam dzisiaj dopiero 19 dc, czy mam jakies przeczucia hmmm.. powiem tak nie chce się nakręcać bo potem bedzie płacz.. jedyne co to mam śluz taki gęsty biały to tyle co zaobserwowałam u siebie, szyjke tez cos tam patrzyłam sobie ale raczej nie mozna sie nia sugerowac bo wiem ze sie bardzo zmienia nawet dzien przed @, ale jak na razie wysoko i twarda ;) bo nie rozróżaniam czy jest zamknieta czy otwarta, no i temka 4 dzien z kolei 37 (mierzona pod pachą) i chyba mam troche wiekszy apetyt niz zwykle ale przed okresem tez tak jest wiec sie tym nie sugeruje, piersi mnie nie bolą , a przy pierwszej ciazy bolały juz pare dni po zapłodnieniu sutki.. wiec nie wiem czekam do 8 lutego z testem chyba ze nie wytrzymam :)
 
Cześć Dziewczyny, wiem wiem jestem podła, dawno mnie nie było, ale ja mam zawsze problem z nauka na sesje bo robie wszystko tylko sie nie ucze:( wiec balam sie ze jak tu wejde to juz nie wyjde.
A teraz jestem jeszcze podlejsza bo wchodze znikad, i mam do was prosbe.
Otweramy z mężem sklep z odzieża nowa(narazie w lanach damska odziez i damska bielizna) i uzywana(damskie, meskie, dzieciece, ciazowe) i nie mam kompletnie weny na nazwe a te wszystkie kupciuszek czy cos kompletnie nie wchodza w gre.
Mam pare pomysłów ,i prosze pomozcie mi ktorys wybrac, albo wymyslcie jakis fajniejszy bo te moje to chyba dupa:
-
-Royal Style
-Hollywood Style
-La Style
-Glamour Style
-Bella Style
-Moda Piekno Glamour
 
Dziękuje kochana... A ty jak się teraz czujesz po bromku???


Neciuszka
to dbaj o siebie bardzo, bardzo, bardzo mocno... Z cukrzycą można żyć, chodz fakt jest to troszkę uciążliwe...

a już o wiele wiele lepiej :-D jedyny objaw jaki po nim mam to senność dlatego łykam go na noc i odpływam jak dziecko :-p
 
mnie sie z tych propozycji podoba zdecydowanie La style :-)

Chciałam jeszcze wam przedstawić moje staranka i moze z waszych doswiadczen powiecie mi czy cos z tego moze byc :-) tak wiec miesiaczka wystapiła u mnie 14.01 i trwała 6 dni czyli do 19, a staranka zaczeły sie od 20,21,22 na 23 w nocy taki był pożegnalny sexsik poniewaz mój S wyjeżdża w delegacje, a z tego co obliczam owulka miała byc 25, ale ból w lewym jajniku czułam 26 po czym po dwóch dniach czułam ciągniecie prawego jajnika i taki lekki ucisk tam na dole wczoraj bolał mnie brzuszek jak na okres ale tak delikatnie..nie był to ból uciązliwy tylko tak delikatnie to odczuwałam.. tak wiec co myślicie Kochane? jest jakaś szansa na zafasolkowanie? :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry