reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

karla jeśli coś mogę doradzić w sprawie nazwy, poszukaj takiej która brzmi jak najmniej obcojęzycznie, krótko i zwięźle. Jest wtedy łatwiejsza do zapamiętania przez zarówno wiernych jak i potencjalnych klientów a ma to znaczenie. patrząc na wymienione poropozycje proponuję La Style lub moda piękno ale może bez glamour bo niektórym będzie to ciężej wypowiedzieć.

Sun jakoś dam radę teraz na początku będzie ciężko ale to wszystko dla mojej księżniczki. Pewnie będę wam marudzić nie raz nie dwa jak coś po łapach mi
 
reklama
Cześć Dziewczyny, wiem wiem jestem podła, dawno mnie nie było, ale ja mam zawsze problem z nauka na sesje bo robie wszystko tylko sie nie ucze:( wiec balam sie ze jak tu wejde to juz nie wyjde.
A teraz jestem jeszcze podlejsza bo wchodze znikad, i mam do was prosbe.
Otweramy z mężem sklep z odzieża nowa(narazie w lanach damska odziez i damska bielizna) i uzywana(damskie, meskie, dzieciece, ciazowe) i nie mam kompletnie weny na nazwe a te wszystkie kupciuszek czy cos kompletnie nie wchodza w gre.
Mam pare pomysłów ,i prosze pomozcie mi ktorys wybrac, albo wymyslcie jakis fajniejszy bo te moje to chyba dupa:
-
-Royal Style
-Hollywood Style
-La Style
-Glamour Style
-Bella Style
-Moda Piekno Glamour

No mi najbardziej podoba się La Style :-)

Sun7 bedziemy testowac razem bo u mnie tez jakos w tych dniach powinna byc @, ale mam nadzieje ze jednak jej nie bedzie ;)

No to trzymam za Ciebie mocno kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Oby się udało... No ja raczej nastawiam się na nie, ale zobaczymy... nie chcę się nakręcać i nie doszukuję u siebie objawów ciąży
a już o wiele wiele lepiej :-D jedyny objaw jaki po nim mam to senność dlatego łykam go na noc i odpływam jak dziecko :-p

No ja też po nim czułam się sennie dlatego moja P. ginekolog kazała mi brać ten lek na noc... :-)


Neciuszka
możesz marudzić i żalić się non stop, zwłaszcza jeśli Ci to troszkę pomoże... :-)



U mnie w pracy sajgon :-(... już mam jej dosyć i zastanawiam się grubo nad zmianą pracy, bo tutaj już psychicznie nie wytrzymuję... Jakbym się dowiedziała, że jednak jestem w ciąży to praktycznie od razu idę na L4...
 
Ostatnia edycja:
Karla ja nie pomogę, nad nazwą mojej firmy myślało 5 osób i zajęło nam to 2 dni hyhyhy.
Kurcze ciekawa jestem jakie ja mam te wyniki, a nie chce mi się jechać.

Jak mnie to moje ciele wkurza masakra, co za siermięga.
Chyba wypisze na jutro urlop i podzielę go po 4 godzin na 2 dni. Musze to przemyśleć. Totalnie nie mam energii do pracy.
 
Ostatnia edycja:
ja mam brokuła i piersi z kurczaka i nie mam opcji co z tego zrobić

Kochana ja z takiego połączenia robię takie danie:

kurczaka podsmażam, do tego wrzucam lekko ugotowanego brokuła (czasami też wrzucam surowego), podlewam odrobiną wody i duszę krótko (jeśli brokuł jest surowy to trwa do troszkę dużej) a na koniec dodaje śmietanę i koperek... Podaje z ryżem....

Ja i mój mąż uwielbiamy to... :-)


Pyscek a jak robisz tą zapiekankę????
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie wszystko ok, tylko nie mogę wciąż uwierzyć, że jest tam małe życie, jak zobaczę chociaż kropeczkę to uwierzę. Chciałabym powiedzieć rodzicom i teściom bo też czekają na taka wiadomość, ale muszę być pewna, ze jest ok

Myślę że uwierzysz dopiero jak poczujesz kopniaki:):) a rodzicom może na razie nie mówcie...trochę za wczesnie:):)

Claudusia widzisz ja zakręcona jestem i z 15 dni zrobiłam sobie 25....ale to wynik oczekiwania na wizytę, która może przesądzic o mojej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Do góry