reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ej dziewczyny, jak mnie boli brzuch to masakra!:-( juz wzielam 2 nospy, 1 ibuprom, leze i nie moge sie ruszac....o losie, niech ten @ bedzie ostatni!!! macie moze jakies sprawdzone sposoby na takie bole?
 
reklama
wlasnie testuje tablet ktory zakupil maz i szlak mnie trafia ,to nie dla mnie taka zxabawa.

Milia: ja jak mialam @ to bralam nimesil ale to na recepte i powiem ci ze to jedyny lek jaki mi pomagal przetrwac bo mam naprawde bolesne miesiaczki, tyle ze nie mozna czesto go stosowac, ale jak przez 2 dni w miesiacu sie bierze to nie zaszkodzi.
A tak to zalecaja brac 2 tabletki przeciwolowe i 2 tabletki rozkurczowego leku ale brac od razu zanim bol sie rozkreci bo wtedy malo co pomaga.
 
Czesc dziewczyny:):)
Dzięki za wsparcie i wszystkie kciuki:) mnie już dopadł stres przed wizytowy....pierwsza wizyta w wc zaliczona...eh
Na szczescie pracuje do 17 wiec zajmę czyms głowę a wizytę mam na 19:30....jeszcze tylko 9h....

Mila moja koleżanka na takie bóle zawsze stosowała ciepłe kompresy na brzuch....a po porodzie jej dolegliwości miesiączkowe zupełnie ustąpiły, wiec trzymam kciuki za szybką ciąże:):)a no i gratuluje zdanych egzaminów na naprawdę wysokim poziomie....musiałas niezle zakuwać albo taka zdolna jestes:tak:

Fifka
maluch cudny i taki maleńki...jeszcze raz gratulacje:)
 
Cześć kobietki :)

Necia, spokojnie, bo jeszcze będziesz musiała do psychiatry się zapisać, a to kolejne telefony. A poważnie, będzie dobrze, na pewno :)

Sog, ja nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, aż nic w domu nie robię.

Wiecie co? Prąd nam wyłączyli, mamy 18 stopni, ale na szczęście oddali, to się da zapalić... Wykończą nas te mrozy.
 
dzieki dziewczyny! jestescie kochane...wzielam sobie tak jak lamia radzila 2 nospy rozkurczowe i ibuprom i jakos ulzylo mi, ale godzine tak sie meczylam, ze myslalam, ze umre...teraz zeby nie dopuscic znow do bolu to wezme ok 14 godziny, bo wtedy minie 5-6h...eh tez @....ja juz go nie chce miec!
goracych okladow to boje sie robic, bo boje sie krwotokow...ja mam niska krzepliwosc krwi i zawsze leje sie ze mnie:-( idzie zwariowac normalnie

poza tym pieknie podbudowalyscie moje EGO, uroslam jak nie wiem co!:-):tak: dawno takch komplementow nie dostalam :*:*:* az mi milo na serduchu :tak::-D

Sog...ja nadal 3mam kciuki! &&&&&&& a o 19.30 najmocniej!
Sil...u mnie w mieszkaniu zapowietrzone kaloryfery mamy, a moj M nie potrafi nic z tym zrobic...co za cymbalek:no:i tez mamy ok 20 stopni...ja siedzie ubrana jak mis:blink:
 
Ostatnia edycja:
milia uważaj na ten ibuprofen, bo on wlaśnie hamuje krzepliwość krwi, a że ty masz ją i tak niską, to krwotoku również możesz dostać. Nie chce Cię straszyć, ale mówię na wszelki wypadek ;-) Lepiej zastosuj sobie paracetamol.
 
Belka...dzieki za informacje..o masz!...rzeczywiscie masz racje, bo jak biore ibuprom to jakos bardziej obfite mam te @:crazy: no to teraz mi sie wyjasnilo...
a paracetamol mozna normalnie w aptece kupic bez recepty, bo ja nigdy tego nie bralam?
 
milia no wlaśnie dlatego ibuprofen nie jest polecany dla kobiet z obfitymi miesiączkami. Oczywiście, że paracetamol jest bez recepty i pod wieloma nazwami można go kupić- Apap, Panadol, Codipar itd.
 
a ja wlasnie wrocilam z apteki i kupilam sobie zwykly paracetamol i kosztowal tylko 4.50:-) i mam 50 tabletek...ze ja o tym nie wiedzialam wczesniej tylko przeplacalam za ibuprom...dzieki Belka za rade!:-)
Neciuszka...no i co ustalilas?
Atanku...gdzie jestes? skurcze cie dopadly juz?:rofl2:
a gdzie Pyscek...ta sie zbromowała i rzadko tu bywa...o nie!!:-) wracaj!
 
reklama
Dzień doberek, my właśnie po pierwszej wizycie u pediatry :-) pani doktor była w szoku, że mały w ciągu 17 dni od wypisu ze szpitala tak urósł!!! chociaż urósł jak urósł, bardziej była w szoku, że tak przytył :-p przy wypisie ważył 3180 a dzisiaj 4200 :-) mówiła, że widać, że lubi sobie pojeść i mamy się nie dziwić, że ma takie wzdęcia! Mamy być cierpliwi aż bobotic zacznie działać bo dzisiaj w sumie 3 dzień stosowania dopiero.

Fifka no u mnie to samo było na początku :-) mały budził się tylko do jedzenia i zaraz zasypiał jak się najadł :-p a teraz te cholerne wzdęcia :-( no ale co do spania w łóżeczku to ja się złamałam tylko w pierwszą noc bo bałam się odłożyć go samego do łózeczka... :-p ja nie karmie w łóżku tylko wychodzę do drugiego pokoju, poza tym co karmienie przebieram pampersa więc i tak się rozbudzę. Teraz niestety przy problemach z brzuszkiem całe karmienie trwa około godziny :baffled: więc budzi się co 2 i godzinę z nim siedzę


Sog trzymam kciuki za Twoja fasoleczkę! Oby była silna i zdrowa :*
 
Do góry