reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hejo ja też ostatnio nie mam kiedy wejść na forum... Bartuś ma brzuszkowe przeboje :-( poza tym, ze wczoraj w nocy przespałam 3 godziny to o 7 już musiałam wstać bo jechałam na ostatni egzamin... potem teście mieli imprezę - srebrne weselę! Nic przyjemnego dla mnie z takim maluchem :/ ani jak się rozebrać tam i go nakarmić ani nic,... tylko się wymęczyliśmy oboje i tyle.


Widziałam, że Donia rodziła... i urodziła :-p a więc gratulacje kochana zdrowej Amelki!!!!!!! :*:*:*:*
były może jakieś fotki albo cuś??????

Ael odpisałam Ci co prawda dopiero po 10 ale nie doszedł mi raport i nie wiem czy dostałaś wiadomość....
 
reklama
A w ogóle to małemu wszystkie śpiochy 56 są już przyciasne... body jeszcze dają radę ale śpiochy jak mu założę to mu palce u stóp podwija do góry :-D więc wyciągłam wczoraj wszystkie torby z tymi większymi ciuszkami i się okazało, że nie mam tam ani jednego ubranka w rozmiarze 62 ani 68... wszystko 74 albo 80 i wyżej, więc czekają nas zakupy :-) z czego się nie miara cieszę :-p
 
Miq trzymam kcikasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!! :*
Neciuszka zrobiłaś mi smaka tym ciastem :dry:
Donia GRATULUJĘ kochana! Doczekałaś się! :* Zdrowia dużo dla Amelci :-)

A ja idę się położyć z powrotem do wyrka..
Buziaki i miłego dnia
 
czułam ale na lezaco mniej boli a gdy wyszlam to dostalam mocniejszego jak wstalam ze hoho ale nie bylam pewna czy to te na wykresie skurcze ale poem gadalam z polozna i mowi ze tak wiec czekac musze az sie rozkreca ;-)

No to czekamy mamuśka :-)

Rafaello zrobione, zaraz wyciągam Pysckowe ciasto. Obiad gotowy, posprzątane. Jeszcze tylko ja wyglądam jak straszydło ale muszę chwilę poleżeć bo mnie krzyż chce rozwalić i wogóle średnio się czuję teraz. Myślę że do 15 zdążę się ogarnąć i umyć kłaczki.

Oj babo się namęczysz normalnie. A o myciu głowy mi nie mów, chciałam właśnie umyć. Przyszedł sąsiad co dziś zaczął remontować łazienkę, że zakręcają wodę, bo gdzieś wywala w pionie wodę i muszę rozkuć. Chcieli u nas ale zakazałam Pawłowi się zgadzać, bo nie tyle myśmy się namęczyli z remontem tej łazienki by teraz nam rozkuwali pion! Nikt nam nie zapłaci za fachowca, który załata dziurę :wściekła/y:

Widziałam, że Donia rodziła... i urodziła :-p a więc gratulacje kochana zdrowej Amelki!!!!!!! :*:*:*:*
były może jakieś fotki albo cuś??????

Ael odpisałam Ci co prawda dopiero po 10 ale nie doszedł mi raport i nie wiem czy dostałaś wiadomość....

Fotek Amelki nie było. Jak Donia mi pisała na początku to wysyłała z belgijskiego numeru. Jak urodziła dostałam smsa z polskiego nr, na ten napisałam gratulacje i prośbę o zdjęcie, ale na razie cisza.

Pisałaś i tych kropelkach i spaniu? To dostałam tylko w dwóch częściach.

Znów mocno bolą (.)(.) :baffled: Oooojojojojo :zawstydzona/y:

To kiedy w końcu testujesz?

A w ogóle to małemu wszystkie śpiochy 56 są już przyciasne... body jeszcze dają radę ale śpiochy jak mu założę to mu palce u stóp podwija do góry :-D więc wyciągłam wczoraj wszystkie torby z tymi większymi ciuszkami i się okazało, że nie mam tam ani jednego ubranka w rozmiarze 62 ani 68... wszystko 74 albo 80 i wyżej, więc czekają nas zakupy :-) z czego się nie miara cieszę :-p

Oj ja się cieszę bo nie mamy tego problemu. Fakt faktem zaczynam powoli odkładać rozmiary 62. Mały mierzy ok 65 cm więc zakładam większe :-D Masakra XD


Natkusia a co leniuszek się uruchomił :-D


Atanku ja teraz używam bezszwowego stanika takiego bardzo miękkiego, tylko ściągam w dół pod pierś miseczkę i już mały je. Nie muszę męczyć się z rozpinaniem.
http://moda.allegro.pl/biustonosze-bezszwowe-76015
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry