reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kurcze nie wiem czy to normalne, ale mam non stop strasznie twardy brzuch tak góra macicy pod sam biust, aż mnie to meczy. Nie wiem czy mi gdzieś tam macica coś uwiera i narządy w górę podchodzą, czy co to może być. Ale mi się zachciało zupy serowej gorący kubek, masakra.
 
reklama
no dziś lepiej, powiem tak mam złe i dobre na przemian :-p najpierw jest koszmarnie a na drugi dzień lepiej ... i tak na przemian. Dobrze,że dziś lepiej to łapę się za poprawianie błędów w mojej pracy mgr:-(
 
Ael jak coś to testuję dopiero 07.02. :-), ale i tak czuję, że wcześniej przyjdzie @ :-p

No to ja tu trzymam kciuki a Ty mi normalnie o @ mówisz...ehh...


Cześć Dziubolcu :*

Kurcze nie wiem czy to normalne, ale mam non stop strasznie twardy brzuch tak góra macicy pod sam biust, aż mnie to meczy. Nie wiem czy mi gdzieś tam macica coś uwiera i narządy w górę podchodzą, czy co to może być. Ale mi się zachciało zupy serowej gorący kubek, masakra.

Kochanie, w 26 tygodniu macica nie jest umiejscowiona bezpośrednio pod biustem. Tą wysokość osiągnie ok 32-34 tygodnia. A to twarde to Twój brzuch, górna jego część.
Jak nie twardnieje Ci cały biust to nie ma się co martwić.

no dziś lepiej, powiem tak mam złe i dobre na przemian :-p najpierw jest koszmarnie a na drugi dzień lepiej ... i tak na przemian. Dobrze,że dziś lepiej to łapę się za poprawianie błędów w mojej pracy mgr:-(

U skoki nastroju jak w ciąży moja droga :-)
 
Dzięki Ael :-), wiem, ze to nie macica. Tylko tak myślę, ze ona pewnie coś pcha w górę bo to twarde zaczyna się dokładnie nad macicą. (.)(.) mi nie twardnieją, (.)(.) mi się wylewają ze staniora hyhyhy

Bo na środku nad macicą jest żołądek kochana :-)

Dzięki :* ale jak narazie nie skupiam się na ciąży i aby zajść tylko żeby jakoś przeżyć kuracje bromkiem :-( a jak wszystko będzie w porządku wtedy będzie kombinowanie co do zapłodnienia :-p

Wiesz, ale jest jeszcze jeden plus brania bromku :-)
Masz takie humory jak w ciąży, małż Twój z Tobą obcuje, więc jak będziesz w ciąży to się Ciebie nie będzie tak bał :-D
 
Hejaaa wszystkim :-D wyście znów naskrobały na potęgę, a miałam taki ambitny plan odpisać na wszystko :-p
Zatem na początek:
Fifcia- ogromne gratulacje!!!! :-) w końcu Dzieciątko jest z Tobą, i… koniec porodów ;-)
Dana-również ogromnie gratuluję!!! :-D ale mi niespodziankę zrobiłaś, nie spodziewałam się, że tak szybko urodzisz ;-) ale bardzo się cieszę :-D
Miq- trzymam za II krechy :-)
Ael- ooo jejciuś :-D na zdięciach (pojedynczych) się wydaje taki malutki, a w porównaniu to taki drybasek słodki :-)
Atan- a Ty kiedy się wybierasz rodzić? :-D
A u reszty co słychać? Meldować mi tu szybciutko :-)
Ja dziś miałam ambitny plan pozapisywać się do lekarzy i w mój urlopik co mam od 3 lutego się wybadać i co….? Do derm. zapisali mnie elegancko na 3-ego, dzwonię żeby zapisać się do mojej gin. (skonsultowałabym z nią te wyniki z badań, co zrobię) i mam termin…. pierwszy wolny na 8-ego MARCA!!!! :-( szkoda mi, bo będę mieć kolejny miesiąc zmarnowany na czekanie :-( ale cóz
 
reklama
Ael haha no tak ... chociaż teraz to i tak jak ja mam taki "humor" to on w pracy a jak przychodzi to mi się zmienia, a wieczorkiem jak łyknę bromka to usypiam po dłuższej chwili :-p to nie wiem czy się tak przyzwyczai :-p
 
Do góry