reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Katarek ma i tą sola psika i tym aspiratorem wyciagać kaszle ale nie z powodu infekcji tylko ona duzo je i jej sie ulewa i poddraznia przełyk i dlatego kaszle płuca ma wporzadku wysypka to jest tradzik niemowlecy i troszke potówek mam ja kapac w oliatum. waży 4,600.

Kochana jakie to były granulki hemopatyczne tak? Jakie polecasz?Po jakim czasie efekt da mi picie karmi? jest ochydne ale ja alkoholu nigdy nie lubiałam

a co lepsze oliatum czy balneum? bo moge wybrać pediatra powiedział że to i to jest dobre .

Ricinus communis 5 CH, Agnus Castus 5CH i Lac Caninum 5CG - spytaj w aptece, który lepszy albo który chętniej kupowany.
Karmi musisz regularnie pić, ale wiem że po jednym dniu przynosi efekt.
A czy wybierzem oilatum czy balneum to już Twoja decyzja. Bardziej popularne jest oilatum.
 
reklama
Rozczochrana - czasem testy moga wysc na poczatku negatywne...
Ja po pobraniu krwi..pod koniec tygodnia beda wyniki i pozniej zostalo mi jeszcze powtorzenie oznaczenia progesteronu...Jak wszystko bedzie dobrze, to sama juz nie wiem, co robic...
 
Pije tą herbatke z hippa 2-3razy dziennie jedno karmi na dzień odciągam zobaczymy.


Aaaa...i mleko mam słodkie wkońcu jakas nadzieja :)

Wiadomo kiedy fifka wychodzi? a były jakies zdjęcia od fifki?
 
Cześć dziewczęta :]

Ojj nie nadrobię Was :-p ja dzisiaj cały dzień się bycze bo z samopoczuciem nie najlepiej.. A że przeginałam przez ostatnie dni to dzisiaj cały dzień w łóżku jak lekarz kazał. Wczoraj miałam nieprzyjemne bóle centralnie w macicy eh..

Fasolka zakupy super! Dodałam sobie tego sprzedającego do ulubionych ;-)
Ael Wiktor rośnie.. Widać to na zdjęciach :-) buziaki dla małego przystojniaka :*

Wydaje mi się czy Donia nasza urodziła? Nie nadrabiałam i jestem w tyle :dry:
 
Witajcie kochane
w weekend @ nie przyszła, kierując się ostatnim 39 dniowym cyklem, dzisiaj jest 2 dzień po terminie i @ brak. Ale biorąc pod uwagę, że owulacja była wcześniej niż zwykle, dzisiaj minęło już 24 dzień od tamtego momentu. W piątek zaczęły mnie boleć piersi, powiększyły się i są takie jakby napompowane ( przy @ nie miałam nigdy problemów z (.)(.) ) Jak na razie mam czysta twarz nic mi nie wyskoczyło co zdarzało się zawsze przed @. Nadal pobolewają mnie jajniki. Chyba czas na testa co? Jak do wieczora @ nie przyjdzie rano za testuję, strasznie się boję
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a co do acona to ciezko go dostrac mi w aptece zamowili i na 2 dzien byl...

Donia GRATULACJE :) jestes Mamusią :)

Miq &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Domi wypatruje Twojej fasolki, o tak:
Zobacz załącznik 431387

U mnie dziś -20..............brrrrrrrrrrrrrrrrrr
ojojojoj domi ojoj śliczniusia ;-) :*
Bierz szybko jakiś gripex, albo ferwex i się wygrzewaj. Ewentualnie mleczko z miodkiem i czosnkiem. Trzeba chuchac na zimne.
A u mnie mój półgłówejk dzisiaj się nie pojawił i nie wiem czy zrezygnował, czy co z nim bo telefonu nie odbiera.
Ja się wycwaniłam i procedurę wszystkich sporaw opisuje mu na kartkach, dam do zatwierdzenia sefowi i będą wiedzieli, ze ja swój zakres przekazałam tłumokowi, a że tłumok nie łapie o co kaman to problem tłumoka.
Dobrze robisz pokazesz ze tumaczylas i jestes chroniona ;-)
Cześć laseczki

Gdzie te kobity co mi dały przepis na ciasto z jabłkami bo mam głupie pytanie :D

danao haha co do godziny wiesz jak @ bedzie? hih respect
neci pyscek niewiem gdzie jest ;-)

Necia a to jaką formę chcesz, ale widzę, że pół kilo mąki wchodzi. A ta okrągła to ile ma średnicy?
A może ciasto jogurtowe z dżemem truskawkowym?


Daje zdjęcie, porównanie znaczy. Mały jutro kończy 3 miesiące i widać jak mi dziabąg urósł :-D


roniemyjp_rrehrrw.jpg
ojoj ale rosnie hoho ;-) ciezki musi byc .. rece cie nie bolą?buziak od cioci ;-*

donau zdrowka i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

belka musisz czesciej na forum wchodzic ;-)

Witam sie ja po nie przespanej nocy... budzilam sie co godzine di tego cala mokrA temperatury nie bylo.. cisnienie w normie chybba bo ostatnio zawsze mam 135/78 puls 106 i 3 skurcze w nocy i jeden dzis jhak szłam od lekarza
u poloznej gicio ;-) a kto mi powie cos o wynikach ktg ? bo gin tylko powiedziaal ze ładne i ok napisał i ze ciaza donoszona i czekamy na akcje i do zobaczenia za tysdzien to zbadamy szyjke bo dzis nie bylsam umowiona.
Zobacz załącznik 431439
 
a ja muszę się pochwalić że mi laktacja wróciła.. Powiem wam woda mineralna GAZOWANA działa cuda!!

No to super :-) Mnie też wróciła ale pijam Karmi, poza tym trochę odstresowałam się dokarmianiem małego i nerw znikł a mleczko mam fajne :-)

Aaaa...i mleko mam słodkie wkońcu jakas nadzieja :)

Wiadomo kiedy fifka wychodzi? a były jakies zdjęcia od fifki?

No i fajnie, że mleko ma lepszy smak :-)
O Fifce pisałam wcześniej, jeśli poziom bilirubiny u małego spadnie to jutro wyjdzie, jeśli nie to jeszcze potrzymają. A zdjęć nowych nie ma chyba muszę wyprosić :-)


ojoj ale rosnie hoho ;-) ciezki musi byc .. rece cie nie bolą?buziak od cioci ;-*

u poloznej gicio ;-) a kto mi powie cos o wynikach ktg ? bo gin tylko powiedziaal ze ładne i ok napisał i ze ciaza donoszona i czekamy na akcje i do zobaczenia za tysdzien to zbadamy szyjke bo dzis nie bylsam umowiona.
Zobacz załącznik 431439

Kochana moje ręce przyzwyczaiły się do Wiktorowego ciężaru :-)

A z zapisu ktg widzę, że miałaś 2 duże skurcze, pod koniec kilka mniejszych. Czułaś coś?


Wydaje mi się czy Donia nasza urodziła? Nie nadrabiałam i jestem w tyle :dry:

Tak Donia urodziła zdrową Amelkę :-)
 
czułam ale na lezaco mniej boli a gdy wyszlam to dostalam mocniejszego jak wstalam ze hoho ale nie bylam pewna czy to te na wykresie skurcze ale poem gadalam z polozna i mowi ze tak wiec czekac musze az sie rozkreca ;-)
 
reklama
Rafaello zrobione, zaraz wyciągam Pysckowe ciasto. Obiad gotowy, posprzątane. Jeszcze tylko ja wyglądam jak straszydło ale muszę chwilę poleżeć bo mnie krzyż chce rozwalić i wogóle średnio się czuję teraz. Myślę że do 15 zdążę się ogarnąć i umyć kłaczki.
 
Do góry