reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael dawaj fotę.

a ja mam głupie pytanie w jakiej blaszce to z tego przepisu zrobić do tarty, okrągłej czy zwykłej prostokątnej bo ona spora jest
szarlotka ala BB :p

1/2 kg mąki
3 żółtka
15dag cukru pudru
15 dag margaryny
3 łyż proszku do pieczenia
5-6 łyż kwaśniej śmietany

Ciasto zagnieść i schłodzić, Podzielić na 2 części. Pierwszą rozłożyć na blachę i włożyć do piekarnika na 10-15 min, Wyjąć, posypać tartą bułką, wyłożyć na nią jabłka i posypać lub zetrzeć na tarce drugą część ciasta. Piec ok.godz w 200'C :D


Na rafaello juz budyn gotowy chlodzi sie. jeszcze drugie ciasto trzeba zrobic.


chyba ze da mi ktoras przepis na proste ciasto bez kakao polew itp. najlepiej jakies ucierane nie wygniatane :D
 
Ostatnia edycja:
Necia a to jaką formę chcesz, ale widzę, że pół kilo mąki wchodzi. A ta okrągła to ile ma średnicy?
A może ciasto jogurtowe z dżemem truskawkowym?


Daje zdjęcie, porównanie znaczy. Mały jutro kończy 3 miesiące i widać jak mi dziabąg urósł :-D


roniemyjp_rrehrrw.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witam się po weekendzie.
Niestety nie nadrobie, bo taaak dużo piszecie. Muszę chyba zacząć częściej wpadać do Was. Ale widziałam, że jest na świecie kolejny maluszek :-D

DONIA GRATULACJE

Ael ale Wiktor to już duży chłopak,a jaki przystojniak z niego :-)
mig trzymam kciukasy za testowanie
 
Katarek ma i tą sola psika i tym aspiratorem wyciagać kaszle ale nie z powodu infekcji tylko ona duzo je i jej sie ulewa i poddraznia przełyk i dlatego kaszle płuca ma wporzadku wysypka to jest tradzik niemowlecy i troszke potówek mam ja kapac w oliatum. waży 4,600.

Kochana jakie to były granulki hemopatyczne tak? Jakie polecasz?Po jakim czasie efekt da mi picie karmi? jest ochydne ale ja alkoholu nigdy nie lubiałam

a co lepsze oliatum czy balneum? bo moge wybrać pediatra powiedział że to i to jest dobre .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Padam.. Zupa zrobiona, dwa prania powieszone, kot bezdomny nakarmiony, kwiatki podlane, pościel Małej zmieniona, w centralnym napalone...

Mineralna, na laktację dobre są herbatki z Hippa i przystawianie, przystawianie i przystawianie. No i dużo wody, kawy z mlekiem, generalnie duuużo pić

Ael, ogromna różnica, rosną bardzo, prawda?
 
reklama
Donia gratulacje !!
Ael Wiktorek śliczniutki i jaki już duży, patrze teraz na swoją mysze i myśle dopiero uświadomiłam sobie że ona też już taka duża :-)
 
Do góry