reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael dziękuje za skrócenie wiadomości :-)
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny &&&&&&&&&&& oby wszystko się dobrze ułożyło.!!!

Lamiav jaki śliczny ten pokoik. :tak: Chciałabym taki dla córci.

Fifka tu ci jeszcze nie gratulowałam. Więc GRATULUJĘ.!!!!!
 
reklama
Hejka DOnia no moze mała mnie posłuchała wczoraj jak pisalam ;-) trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za szybki poród i bezbolesny ;-)

Lamiav sliczany komplecik ;-)

sun no to dobrze ze niezbyt pijany był ;-) moj byl po połnocy z pracy a dzis juz w pracy od 9 wiec jak o 7 wstawal to ja nie tomna byłam ;-) ale zobaczymy do ktorej dzis bo niema powiedziane ile czasu im zajmie zrobienie jedzenia i moze znikac.. ;-) wiec zyje nadzieja ze moze o 19 wyjdzie..zobaczymy

A ja zadnych skurczy niemam tamte to chhyba jakies przepowiadajace i szkolace macice byly i nic wiecej wiec spokoj nie rodzimy i dobrze chce miec swoje baby schower ;-) a nie rodzic wtedy ;-)

madziulek jak po tancach dawaj zdjecie sukni i siebie ;-)
 
Fifka: Gratuluje!!!!!

Ael: ostatnio z mała sporo narobiło sie problemów ma najprawdopodobniej trądzik niemowlecy i kilka potówek.Do lekarza dopiero we wtorek ;/ ah sama problemy si eporobiły.

A herbatke pije ale nie pomaga ;/ i wogóle pokarm na taki dziwny smak nie jest słodkawy tylko ja mam wrazenie jakby woda z mydłem ;/.
 
klari:a co tam u ciebie co poprabiałaś ?

atan:
no to dobrze ze jeszcze nie masz skurczy jeszcze mała pod serduszkiem donosisz :-)

mineralna: masz nowe foty małej ?

a ja jem już obiadek, w samotnosci, i nie lube tego ale cóż zrobic.
JAk zjem to wstawie fotki brzuszka
 
Lamia śliczna ta pościel :-)
Jak się przeprowadzimy, to dokupię młodemu taką z paskami bo mi się okropnie podobają. Co do szuflady, mamy ale nie używam bo nie mam jak jej wyciągnąć. Zacznę ją używać po przeprowadzce.


Żabolku wyspałaś się? :-)

Mineralna, żadne problemy po prostu tak się dzieje z dziećmi. Pierwszy rok jest najtrudniejszy, potem trochę zelży. Trądzik z pewnością ma bo znaczna większość dzieciaków reaguje trochę negatywnie na białko. To trzeba przeczekać i minie. Potówki to nic strasznego, przewietrz dom, obniż temperaturę w pokoju albo małą ubieraj lżej. Potówki przemywaj. Najlepiej to rozbierz małą do pampersa, przemyj potówki, wytrzyj i zostaw ją tak na kocyku w cieple. Skóra się przewietrzy.
To nie problemy to kolejny etap w rozwoju dziecka.
 
jestem za fotkami brzuszka ;-) a potowazysze ci w jedzeniu co jesz bo ja musze wstac z lozka cos zjesc zrobic se ;-) no moze bedzie przenoszona ;-) a nie jak mowia ze wczesniej urodze ;-)

ael co do wyspania wstawlam dzis 4 razy wiec postemp ale co to za spanie jak co chwile sie budze jak nie siusiu to tylko by sie obrocic na 2 bok bo jeden scierpl i tak w kolko... ide sie ubrac w dresy i do kuchni ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Lamiav czekam na fotki :tak:

A u mnie nic ciekawego zaliczenia się zaczęły już tak konkretnie i dwa przedmioty już w plecy ale 17 lutego poprawię więc luzik jak na razie ;-) zobaczymy co dalej będzie.

Ja też zaraz idę z Ł robić obiadek dziś mamy pulpety w sosie pomidorowym z pieczarkami i cebulką Mmmmm... a do tego jeszcze surówka jakaś ;-)

Lamiav piękny brzusio <całuswpępolek> :-)
 
Ael ale to raczej jest tradzik niemowlecy.

tak to wyglada
4lp1.jpg

a to zdjecia malej bez tego paskudzctwa

IMG_9226.jpgIMG_9231.jpgIMG_9240.jpgIMG_9245.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry