reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Od 4.30 mam skurcze ale takie do przeżycia, jak na @ z takimi chyba się nie rodzi, właśnie odszedł mi czop (albo jego kawałek), poczekamy jeszcze troszkę i jedziemy na IP.
W razie czego mam tel. do Ael, będę pisała :-D

Ps. współczuję mojemu mężowi z tym co teraz przeżywa :szok:

No to ja czekam i trzymam kciuki jak coś :-)
Jeeej kolejne dzieciątko przyjdzie nam na świat!


MOJE WYNIKI GLUKOZY:
na czczo: 77mg/dl 74 106 ~
1 godz po 75 g glukozy: 87 mg/dl
2 godz. po 75g glukozy: 53 mg/dl

Niunia a Ty tego wyniku po 2óch godzinach nie masz za niskiego?


fasolka: no aż mnie dupa jeszcze boli i biodra ,chodze jak pokręcona, najwazniejsze że nie mam skurczy, bo tego sie bałam najbardziej, ale juz nie będe takszalec, moja mała od kilku dni siedzi jak myszka pod miotłą, rano troche sie porusza i pod wieczór

Babo! Ale boli na własne życzenie!!! A to, że nie czujesz jej w ciągu dnia to sprawa tego że Ty jesteś aktywna.

jestem już w III trymestrze :-D

GRATULACJE!
Co do cytatów, odśwież stronę albo wejdź na nią od nowa. Jakiej przeglądarki używasz?




Wczoraj mieli moi rodzice przyjechać ale padł akumulator przez zimno i dupa, a brat zabrał prostownik do ładowania. A tak się cieszyłam, że przyjadą :-(
Mieliśmy za to wizytę znajomych, pogadali z małym pobawili się, naśmialiśmy się i nie wiem kiedy to się stało, ale mały zrobił takie kupsko, że podniosłam go z leżaczka a on jedną nogę całą uświnioną miał....
Robi takie cichacze ostatnio, w dodatku nie są już śmierdzące i kurcze nie wiem kiedy mi te kupy robić. A ładunek taki duży, że jak przegapię to obsrany potem cały....
 
reklama
Ael: wiesz co nie wiem co z tymi wynikami bo nie znam sie, napisałm tylko co mi wyszło, a jak z niskie wyszło to co to może znaczyć ??
MAm przeglądarkę mozilla
Hehe, to fajnie ze małt tak sraczkuje :-D juz nie moge sie doczekać kupek mojej małej ;-)
 
Ael: wiesz co nie wiem co z tymi wynikami bo nie znam sie, napisałm tylko co mi wyszło, a jak z niskie wyszło to co to może znaczyć ??
MAm przeglądarkę mozilla
Hehe, to fajnie ze małt tak sraczkuje :-D juz nie moge sie doczekać kupek mojej małej ;-)

Wydaje mi się, że po glukozie i po 2óch godzinach jest wynik za niski. Może stąd wcześniejsze omdlenia? Cukier Ci spada więc organizm dodatkowo osłabiony ciążą uznaje, że lepiej odpocząć i temu mdlejesz?
Takie moje zdanie. Niech lekarz Ci wytłumaczy co i jak.

Co do przeglądarki, masz zainstalowaną wtyczkę AdBlock? Jeśli tak to może za dużo jest opcji stąd nie możesz zaznaczyć cytatów bo makra są zablokowane.

A mały to ja się cieszę, że tak sraczkuje ale wolę by były to kupki które ogarnąć szybko mogę. A myśmy musieli go od razu myć :dry:
 
Ael: jeszcze raz dziekuje za ten aspirator do nosa . a teraz mam kolejny problem mała ma problem z oddawaniem kupek a jak juz zrobi to jerst tego masa ale potrafi dzien dwa nic nie zrobić pręży się i wogóle czerwona robi i nic
 
Ael: jeszcze raz dziekuje za ten aspirator do nosa . a teraz mam kolejny problem mała ma problem z oddawaniem kupek a jak juz zrobi to jerst tego masa ale potrafi dzien dwa nic nie zrobić pręży się i wogóle czerwona robi i nic

Nie martw się, że robi kupkę co 2 dni, bo to normalne, jest na piersi, czasem zdarzy się, że mleko będzie na tyle dobre, że zostanie strawione bez resztek. Pręży się bo wtedy chce zrobić kupkę bądź bączka. Jowitka ma już 4 tygodnie a to właśnie taki czas kiedy i trochę Twoje mleko w piersi się stabilizuje i mała musi się przyzwyczaić więc mogą zaistnieć drobne zmiany z kupkami. Jak coś rób rowerek, masuj brzuszek zgodnie ze wskazówkami zegara, lekko dociskaj nóżki do brzuszka, możesz też wziąć termometr i maksymalnie tak włóż 1 cm do odbytu i delikatnie masuj, może puści parę bączków.
Jak zdarzy się, że nie zrobi kupki kilka dni z rzędu możesz zakupić Lakcid, to naturalne bakterie które pomogą jej tą kupkę zrobić i ładnie się wybączyć. Kładź ją też częściej na brzuszku i możesz już zacząć używać jakiś kropelek na kolkę.
 
no zapytam lekarza jak będę na wizycie ale to jeszcze trochę czasu, może rzeczywiście przez to mdlałam, zobaczymy co poiwe.

A co do tej wtyczki to nie mam pojęcia czy jest czy jeje nie mam ja sie nzam tak na kompach jak na gwiazdach :-)
 
te krople tak na wszelki wypadek tak. ja j dokarmiam bo mleko mi zanika mam go malo ok 200ml na dzien bo odciagam to wiem
 
te krople tak na wszelki wypadek tak. ja j dokarmiam bo mleko mi zanika mam go malo ok 200ml na dzien bo odciagam to wiem

Kropelki możesz podawać co drugie karmienie, wierz mi kolka to nic fajnego ani dla dziecka ani dla rodziców.
Polecam Bobotic, od jednorazowej przygody z kolką po podawaniu tych kropelek ani razu nie mieliśmy kolki już.
A kropelki pomogą się odbić i czasem puścić bączka.
Co do pokarmu, pijesz herbatkę laktacyjną?


Lamia z tych wyników wynika, że musisz częściej jeść, a jak nie masz możliwości to mieć pod ręką coś słodkiego by wzrósł poziom cukru.


Klari witaj. Pok ma fasolkę :-) Soglam to chyba wiesz, ale znowu jakieś problemy ma i czekamy do środy na kolejne jej usg. Urodziła Fifka :-) Konradka 2800 g i 50 cm wszystko jest w porządku, a Doni odszedł rano czop i ma jakieś skurcze więc może niedługo kolejne dzieciątko zawita na świat :-)
 
reklama
Do góry