reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
miałam jakis zakręcony tydzien, duzo pracy, duzo załatwiania spraw na miescie itd. ale jeszcze ten tydzien i mam zamiar odpoczac :-) mój synek ma zabieganą mame :-) Doniu a jakie Ty rozmiary ubranek kupujesz na początek? jejuu ja sie tak napaliłam na te wszystkie ubranka, one są takie sliczne! ja bym mogła cała pensje na nie wydac, dobrze ze jest koniec miesiąca i za bardzo nie ma z czego :-p
a co do syna, to jednak moje przeczucie sie sprawdziło :-)
 
Ostatnia edycja:
ja do szpitala kupiłam 56-58, a na później 62, większych nie kupowałam bo zobaczę jak rośnie i jaka będzie pogoda. Troche dostałam większych więc w razie czego będzie. Nie kupuj za dużo małych bo szybko dzieci rosną. a i uważaj, kupowanie uzależnia :-D
 
oj zauwazyłam :-) ale teraz na wyprzedazach są super korzystne ceny, dzisiaj kupiłam w mothercare 5 par skarpetek za 5 zl i to takich slicznych, kolorowych i 3 pary spiachow na poczatek 0-3 ms za 25 zl, no az zal nie kupic, szczegolnie ze te malutkie rzeczy to wlasnie na pare razy:-)
 
o to dobre ceny :tak:

Atanku ale mam ten sam obrazek już drugi tydzień :-( a Amelka nic sobie z tego nie robi, a rozpycha się niemiłosiernie :tak:
 
AMELKO DONI NO KOCHANA WYPYCHAMY SIE GŁÓWKA NIE PUPĄ :-) !! ciocia Chce zobaczyc Amelke zanim bedzie miała swoja Amelke !! no wiec Kochana wychodzimy z brzuszka !!
 
na pewno Amelka czeka na lepszą pogode, ja bym w minusowe temperatury tez najchetniej nigdzie nie wychodziła:-) uciekam Kochane spac z moim synkiem bo te zakupy nas dzisiaj troche zmeczyły :-p dobranoc :-)
 
reklama
Do góry