reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Sil, Neciuszka, Dziurka, Ael, Fasolka, Fifka, Lamia i Atanek (chyba o nikim nie zapomniałam) razem z mężem i przede wszystkim Bartusiem bardzo dziękujemy za piękny prezent!! A raczej prezenty! Kocyk przepiękny! Zdjęcie w ogóle nie oddaje uroku tego kocyka! Pięknie będzie pasował nam kolorystycznie do wózeczka :-) żółwik świetna sprawa, młody będzie zachwycony, smoczek na pewno się przyda, no i kubeczek.... już zapowiedziałam małżowi, ze jak mi go potrzaska to ubiję :-p

Jeszcze raz dziękuję, i przepraszam za kłopoty ze zmianą imienia :-p ja dopiero jak Neciuszka poprosiła mnie o adres to sobie uświadomiłam co narobiłam :-p
 
osz ty pierunie ael...nie nakrecaj mnie:rofl2::happy:

Ja Cię kochana nie chce nakręcać, ja tylko mówię jak to było ze mną :-)

przestań, bo jeszcze uwierzę..

Jest mi smutno i to wszystko przez Ciebie. Idę sobie z forum, niech dziewczyny będą miały pretensje do Ciebie, żeś mnie popędziła....

Sil, Neciuszka, Dziurka, Ael, Fasolka, Fifka, Lamia i Atanek (chyba o nikim nie zapomniałam) razem z mężem i przede wszystkim Bartusiem bardzo dziękujemy za piękny prezent!! A raczej prezenty! Kocyk przepiękny! Zdjęcie w ogóle nie oddaje uroku tego kocyka! Pięknie będzie pasował nam kolorystycznie do wózeczka :-) żółwik świetna sprawa, młody będzie zachwycony, smoczek na pewno się przyda, no i kubeczek.... już zapowiedziałam małżowi, ze jak mi go potrzaska to ubiję :-p

Jeszcze raz dziękuję, i przepraszam za kłopoty ze zmianą imienia :-p ja dopiero jak Neciuszka poprosiła mnie o adres to sobie uświadomiłam co narobiłam :-p


Ależ proszę bardzo :-) niech się przyda długo :-)
A mi się przypomniało, że ja paczkę do Iwaska muszę w końcu wysłać!!!! AAAAA nie mam zabawki!!!
 
neciuszka: chce taką z serem feta kurczakime świeżą sałata i sosem czosnowym :-)

milia: ładna pizza mi sie nie chce robić

magdalena: a prosze bardzo niech niech wam wszystko służy
 
dzis mezulek ma wolne i kupil mi z piekarni mini buleczki mniam ;-)
ale mi sie ten strych podoba z tymi ciuszkami ;-)

magdalenko nie ma za co niech służy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ael a zapraszam na pizzunie :-)
Odnośnie magnezu, to wzięłam jak tylko się z bólem przebudziłam, ale zanim to zaczłeo działać to jakoś około 5:30 przysnęłam, a 6:10 już do pracy wstawałam więc ogólnie sen żaden.
A proszę bardzo mag ;-)
 
Ostatnia edycja:
Magdalenko ależ bardzo proszę i cieszę się ze prezenty się podobają! :tak: Ten żółwik to wypasiona sprawa :-D


Netka to fakt że ruch lepiej na psyche robi. Teraz to już nie ma zagrozenia więc mogę coś "Robić" tyle ze teraz to akurat już sił brakuję.. :zawstydzona/y:


Ael a moze tez i tak być ze do terminy donoszę :-D a wcale bym nie narzekała, tylko kurcze ciągle się denerwuje tymi skurczami bo nie wiem czy one nie robią krzywdy małemu... :zawstydzona/y: I to mi właśnie sen z powiek spędza...


Moja mama to dzwoni do mnie co 3-4 godziny sprawdzić czy wnuczek nie jest na świecie :-D Ależ biedna się denerwuję ... ale dla mnie to tak fajnie bo mam sobie z kim pogadać skoro ona ma darmowe rozmowy :tak:
 
reklama
Do góry