reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

iwasek: oj żeby tak ja w nocy mogła spać to bym była szczęśliwa , a tak to tylko gapienie w sufit mi zostaje
Powez Igorkowi żeby grzecznie spał w nocy bo cicia lamia przyjedzie i go ugryzie :-)

jakoś ostatnio pusto na forum i tak spokojnie
 
reklama
Każda zapracowana albo odpoczywa ;)

Objadłam się jak bąk. A zaraz jedziemy do sklepu bo po pewnych konsultacjach małżeńskich i szwagrowych jedziemy po lapka. Miało nie być rat ale cóż ;) ten nam się bardzo grzeje już i chyba dogorywa powoli, a na dwa będzie nam wygodniej i wtedy tego jednego delikwenta weźmiemy jeszcze co chce żeby mu pracę napisać bo będziemy popołudniami na dwa pracować ;)
 
no to zycze udanych zakupów :-) nie ma to jak nowa rzecz w domu , sama radośc;-)

a ja sobie dla relaksu muzyczkę słucham i zachciało mi sie troche biodrami potelepać , tak dawno nie tańczyłam ze szok, a sprawiało mi to zawsze dużo radości,
 
Mój mąż zrobił dzisiaj pizze - a w zasadzie dwie i powiem Wam, że niebo w gębie objadłam się na maksa. Luśka chyba też bo znów szaleje w brzuchu :-)
Idę zrobić fotki tego co dostałam dzisiaj dla małej i troche poćwiczyć. Później wstawię zdjęcia :-):-)
 
nie bedziesz zla ale tak mi sie ten zolwik podobal ze kupilam sobie tez ;-) czekam za przesylka ;-)

A skąd! Dlaczego miałabym się obrażać :-p to naprawdę świetna sprawa dla malucha jak już tylko zacznie dostrzegać tego typu obrazeczki bo Bartuś jeszcze nie zwraca uwagi na to, ze coś tam na suficie miga :-p ale pewnie już niedługo będzie szalał! A póki co to mój mąż z tego korzysta :-D ma frajdę jak nie wiem... :-D


Ael a czemu mały dojada? Przeszłaś na butelkę??? Kurcze mój szkrab dziś też taki niespokojny okropnie! cycki już mam zwiędłe a on cały czas szuka... :crazy: przystawiam go co pół godziny, przy cycku zasypia a jak go odłożę do doopaa! Próbowałam dać smoka ale niestety wypluwa!
 
dziewczyny czy, któeś z tych badań można zrobić na nfz, albo są częściowo refundowane ?

TSH, LH, FSH, Prolaktyna, Testosteron ?
 
magda.a: ja nie wiem nic o tych badaniach bo nie robiłam , to nie pomoge niestety

magdalena: a w ogóle to jak u ciebie z pokarmem, bo jak oprócz nacięcia krocza przy porodzie to najbardziej boje sie karmienia ze nie będę miała mleka
 
ael: czy z tego wykresu wynika ze w 5 tygodniu zycia będzie miał maluszek gorsze dni ?

Tak, prędzej między 4 a 5 tygodniem, skok trwający tydzień. I analogicznie reszta skoków.


dziewczyny czy, któeś z tych badań można zrobić na nfz, albo są częściowo refundowane ?

TSH, LH, FSH, Prolaktyna, Testosteron ?

Zależy od przychodni i lekarza. Są tacy którzy wypisują skierowanie na te badania. Musiałabyś iść do specjalisty pracującego na nfz by dał Ci skierowanie.

Magdaleno dokarmiam butelką, bo nie do jada z cyca. Ale wpierw karmię z cyca, by organizm wiedział, że mleko musi być produkowane, a po cycu daje jeszcze butelkę i karmię do oporu. I to pomaga, bo mały w ciągu 2óch dni nabrał ciałka ładnie.
Co do smoczka, dziecko musi się do niego przyzwyczaić, więc minie czas póki weźmie. Sukcesywnie wkładaj smoczek do buzi, ale w ciągu dnia tych prób wiele nie rób. Jak za długo będziemy mu na siłę wciskać smoczek zniechęci się kompletnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry