reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
sun ja zawsze miałam cykle 28dniowe a tu dzieki temu ze bylam w trakcie u giinka to mi powiedzial jak pecherzyk wyglada i dotego robilam testy bo nie ma 100% pewnosci kiedy peknie wiec gdyby nie ginek i tetsty i wykres to w zyciu bym sie nie spodziewala ze sie uda zajsc bo bym byla przekonana ze sie nie udalo w 28 dc a tu ledwo co po owu bylo ;-) wiec cialo robi psikusy trzymam sun &&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a wiecie co poprawia humorek poszlam na strych zobaczyc co zostalo wyprane i jak to superowo wyglada te ciuszki i skarpeteczki ;-) opjoj rozczulilam sie ;-)
 
Ja dzisiaj dostałam komplet bezrękawnik i bluzeczka a do tego opcja skarpetki albo rajstopki - rozmiar 74 bomba to wygląda.
Ja to w ogóle muszę kupić sobie taką rozkładaną suszarkę do ubrań, albo nawet 2 bo tego pranka trochę bedzie, to sobie je na strych zaniosę i nie będę musiała do góry się ciągnąć żeby na sznurki ten arsenał wieszać.
 
Ostatnia edycja:
hej kochaniutkie...ale mam dzis super humor!:-) odebralam wyniki badan i wyszlo, ze TSH spadlo mi z 3,8 do 2,6!!!!:rofl2: zwariowalam ze szczescia...bo spadlo samo z siebie co oznacza, ze chyba nie jest ze mna tak zle:-D
Neciuszka...a ty robisz obliczenia statystyczne do prac mgr? przepisujesz moze do eksela wszystko?bo ja kogos takego potrzebuje
Sun...ja tez w nastepnym cyklu kupie sobie testy owu...chcialabym sprawdzic czy mam ta owulacje czy nie...
 
ja dzwoniłam na usg się umówić żeby raz jeszcze dokładne zrobić no i może wtedy się ładnie zapozuje do zjdęć i 3D będzie to masakra z terminami jest u gościa.
 
Fasolka ja właśnie sobie taką suszarkę specjalnie kupiłam narzeczy małego :tak: super sprawa na takie tycie ubranka...


Milia gratuluję!! To w takim razie moze niedługo fasolka się pojawi!!!! :-D Super wieści :tak:


Netka a na kiedy cię umówił?

Ja właśnie zrobiłam pranie, troszkę ogarnęłam i teraz odpoczywam. Dzisiaj albo piątek najprawdopodobniej pójdę do szpitala (albo dzisiaj po ktg jeśli coś tam wyjdzie - a powinno. Albo w piątek bo wtedy mam wizytę u swojej gin i będę prosić o wywołanie porodu)
 
reklama
Do góry