reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ech.. a u mnie w pracy mam takie ZA*******, że śniadanie jadłam ukradkiem o 14:00, pomiędzy rozmowami przez telefon .. ;/ I jeszcze informacja, że premie na którą czekam od lipca(za lipiec-grudzien) nie dostanę, bo jest kiepska sytuacja w firmie. Jest ciemno jak w dupie..miasto zakorkowane jak ****..i trzeba jeszcze jakiś obiad zrobić, bo na knajpę nie ma kasy.., przeprowadzka do nowego mieszkania znowu przedłużyła się o parę dni (jesli nie tydzien):(
dziś autentycznie popłakałam się w samochodzie ze zmęczenia i takiej frustracji..
A na dodatek idziemy wieczorem do kumpeli która rodzi za miesiąc (więc główny temat to ciąża)..nie wiem czy jestem gotowa..
Najchętniej schlałabym sie na kanapie..

hehe ale narzekadło ze mnie ;p
 
reklama
Martuś narzekaj, masz do tego prawo. Tulę moja dzielna kobietko :*

Lamia anu mam nowe dzisiejsze foty młodego. Jak wróciliśmy z przychodni, położyłam go na rogalu i ściągnęłam kombinezon i tak spał. Zrobił też parę min i udało mi się wychwycić jak ja to nazywam minę "egzorcysty" jak wywala oczy do góry ukazują białka XD
 
Czesc dziewczyny. Przyszlam sie wam troche wyzalic :-(ostatnio mam strasznie kiepskie dni :/ wszystko chyba wynika z przemeczenia, wszystko mnie irytuje, denerwuje, jestem padnieta, a do tego dzisiaj w pracy zasłabłam tak porzdnie :/ z mroczkami przed oczami, zimnym potem, na szczescie w pore sie polozylam i nie updłam ale i tak rabanu narobiłam. jak cudownie, ze jest weekend, tylko to mnie juz dzisiaj pociesza :-( Czy Wy tez mialyscie takie zaslabniecia? u mnie to jest juz kolejne :/ nie wiem co mam o tm myslec, a wyniki krwi mialam dobre
 
Przyszłam na moment.
Byłam dzisiaj u fryzjera,więc się nieco dowartościowałam i humor mi się poprawił :-). Po powrocie do domu sprzątnęłam cały dom, bo teściowa oczywiście palcem nie tknęła. Za to powiedziała, ze zrobi obiad - buahhahhahhah cóż to była za potrawa to się mistrzom kuchni nawet nie śniło. Ryba sola kologram glazurowanej na 4 osoby, po rozmrożeniu zostało może ze 30 deko - się wyżarliśmy ;-) i co dalej zielony makaron tagiatelle ugotowany na miękko i wymieszany z masłem, na to plaster ryby - więcej nie było, a całość posypana gotowaną marchewką pociętą w talarki. Jak to zobaczyłam to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać - bo teściówka cały tydzień opowiadała jakie to wspaniałe danie przyrządzi -rarytas ich niemieckiej restauracji (pracuje tam jako pomoc w kuchni) - strach pomyśleć co jeszcze podają jak to rarytas;-).
Tak czy siak po posprzątaniu 190metrów kwadratowych padam na pysk.
Zachciało mi się powiedzieć mężowi, że już mu prezent na święta kupiłam, robi zamęt w szafach jak małe dziecko.


Ael boski ten Twój młodzieniec. Już by się chciało własne przytulać.
Nalaa śmigaj do lekarza i to jak najszybciej i na zwolnienie. Jaką Ty masz prace - w sensie co robisz?
 
Ostatnia edycja:
Zafasolkuje jestem lekarzem stazysta, wiec generalnie duzo stania i spotkan z chorymi ludzmi...Wydaje mi sie, ze choc mialam tego nie robic to jednak musze wziac jakies zwolnienie, na naladowanie akumulatora
Ael przesłodki ten Twoj maluszek:-)
 
hej dziewczyny, co myślicie na temat farbowania włosów w ciąży?

Ależ można farbować. Ale tylko tymi farbami nie zawierającymi amoniaku. Na szczęście firmy kosmetyczne produkują farby na bazie naturalnych składników bez użycia amoniaku. Nie niszczą się dzięki temu aż tak włosy. Można również takie farby zastąpić henną, kompletnie naturalną farbą tylko trzeba wtedy częściej farbować.
 
reklama
Ale tu dziś cisza...

Ael, cudny jest, ja już chcę swoje :)

Monika, ja farbowałam i nic się nie dzieje. Generalnie w 1 trymestrze się nie powinno ale raczej ze względu na zapach. A farby są teraz fajne, bez amoniaku, więc czemu nie. Tylko może nie "chwycić". Dlatego ja pierwszą robiłam u fryzjera, a potem już w domu.
 
Do góry