reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

kwiatuszekq20 ja bardzo chętnie poszłabym z kawą na taras, ale trochę powiewa :D Weranduje się ;)

Dziewczyny pewnie w pracy są. Albo pilnie się uczą ;D
 
reklama
Ewika a mogę wiedzieć dlaczego nie chcesz kąpać małej???
Bo mam małe dłonie i bałabym się że mi się wyśliznie albo coś. Poza tym w trakcie ciąży juz z mężem ustalilismy że kąpanie to będzie jego przywilej bo całe dnie pracuje i prawie czasu z Małą nie spędza więc niech mają chociaż kapiele tylko dla siebie

Mieszacie mi w głowie, razem z tym moim mężem :p Ja się już przyzwyczaiłam do Ani, a mąż wciąż wymyśla nowe propozycje. Sama nie wiem :D Lilka, i jak będą na nią mówić dzieci w szkole? :D Lila? :D
Lilka, Lili, Lila. No i Liliana to prawie jak Anna. Bo jest też wersja tego imienia z podwójnym N. Lilianna.
 
Ewika imie Lilka jest śliczne. Hm sama nie wiem :D Moim rodzicom i teściom się za bardzo nie podoba :D Ja też miałam być Anną, później Alicją... śmieszna sytuacja że jestem Aleksandrą :D Ale zawsze Alą :D Piotrek, Ala i Ania :D Piotrek, Ala i Lilka :D
 
Witajcie babeczki

Nie było mnie dwa dni ale cały czas byłam z Wami duchem.Dzisn mija normalnie bez zadnych specjałosci ale za to wczoraj miałam same miłe wiadomosci.M przyszedł z pracy z miła info ze mamy załatwione miejsce w złobku dla remika z tym złobkiem to było tak ze z tydzien temu przyszedł list ze odp dostaniemy w lutym a wczoraj do M dzwonili z taka piekna wiadomoscia.Zaprosili tez nas na jakis jeden dzien zeby zwiedzic złobek i zobaczyc plan co bedzie Remik tam robił itp.Ciesze sie z tego złobka bo znow jedna sprawa mniej.

Wczoraj tez przyszedł list ze mamy wysłac numer konta bo czeka na nas becikowe (tu w Fr płace becikowe zanim dzidzia sie urodzi)

Wczoraj tez wygrałam aukcje na laktator reczny za 17 euro bo normalnie w sklepie laktator jest po około 50 euro wiec okazja super.

Tyle z nowosci u mnie Remi chyba dalej sie nie odwrucił głowka w doł bo cały czas czuje w dole brzucha jego kopniaczki.
 
Ewika imie Lilka jest śliczne. Hm sama nie wiem :D Moim rodzicom i teściom się za bardzo nie podoba :D Ja też miałam być Anną, później Alicją... śmieszna sytuacja że jestem Aleksandrą :D Ale zawsze Alą :D Piotrek, Ala i Ania :D Piotrek, Ala i Lilka :D
Kochana żartuję tylko. Zrobisz jak zechcesz i pamiętaj żeby przy wyborze imienia nie sugerować się czyimiś opiniami bo to bardzo ważna i indywidualna rzecz. U nas też nikt entuzjastycznie tego imienia nie przyjął, tzn nikt nie powiedział że brzydkie albo coś podobnego po prostu "aha no ładne takie niespotykane" a niech w nos się ugryzą ;D Ważne że Nam się podobało no i że pasuje do maluszka bo nie wyobrażam sobie żeby córcia miała inne imię niż Lilka
 
Fiona :D To same bardzo dobre wiadomości ! Super :*

Lilcia, Liluś, Lileczka ;D Hm myślę o nim bardzo poważnie. Ale podejrzewam, że i tak imię ostatecznie wybiorę jak mała będzie na świecie i zobaczę jej buźkę :D
 
Na razie i tak nieświadomie myślę i mówię o Niej Anusia :D

Dziewczęta, idę się przejść na spacer z Anią :p Wejdziemy do sklepu i kupimy sobie składniki na jakiś mega słodki placek :p Może snikers :D Mniam ;D Papa <Andzia macha ciociom> :D:**
 
Ostatnia edycja:
Dziurka a jak Twoje gwiazdeczki się mają ?? Rosną ?:p Pokaż brzuch !!:p


Ael w sumie racja..lepiej być mile zaskoczonym.... :p , swoją drogą jak tak czytałam co niektóre dziewczyny przeżywały podczas porodu to chyba jedyne czego się boje to właśnie tego:p

Pyscek uszy do góry :) Poczekaj kilka dni i zrób znowu, może ciąża jest bardzo wczesna !:*


Lovka mi najbardziej podoba się Anna :D

Ewika a Twoja laleczka daje Ci odpocząć czy tak jak u Ael ??:p
 
reklama
ehh jestem w koncu :zawstydzona/y: wzielam sie dzisiaj za porzadki w szafie i hoho swiety mikolaj pelen worek ubran na wydanie :-p wlasnie szykuje sobie krem z pomidorkow z grzaneczkami dzis na obiadek naszla mnie ochota jak sobie przypomnialam jak ostatnio z siostra i jej ukochanym poszlismy do restauracji taki pyszny byl i wiktorek mojej sis synek zbil talerz i taki mily kelner sprzatal biedak :zawstydzona/y: ale dostal ladny napiwek na pocieszenie:sorry: jestem ciekawa czy moja kolezanka wpadnie bo zapowiadala sie na kawe i zrobienie wlosow

Lilka sliczne imie podoba mi sie :) mialam taka klientke o tym imieniu i byla mega sympatyczna w sumie podsunelyscie mi pomysl na imie dla dziewczynki a dla chlopca ???? chcialam Konrad ale mojemu sie nie podoba Wiktor odpada bo moja sis ma synka :zawstydzona/y: o tym imieniu i nie wiem:p
 
Do góry