reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziurka dokładnie taka MALM Komoda, 3 szuflady - okl brzoz - IKEA :-)
zdjęcie zrobię jak już będzie gotowy kącik dla malucha :-p tzn na tej komodzie mam zamiar postawić takie koszyczki wiklinowe 3 od najmniejszego do największego: w jednym będę miała pampersy takie potrzebne na już (jakieś 10 sztuk) żeby były pod ręką, w drugim kosmetyki, a w trzecim najmniejszym takie pierółki jak obcinaczki do paznokci, gruszka, szczoteczka do włosów. Oprócz koszyczków posadzę misia :-)
 
reklama
Magdalena ja uwielbiam długie włosy i nie wyobrażam sobie ich ściąć... Nie dość ze zawsze noszę takie długie to jeszcze niemal zawsze rozpuszczone (bo związywać też niecierpie) Mój M jest wniebowzięty bo też uwielbia kobiety z długimi włosami, ale faceci chyba z reguły to lubią :tak:


A ja właśnie sobie "300" z mężem obejrzeliśmy (wstyd się przynać ale ja nie oglądalam tego wcześniej :zawstydzona/y:) i naprawdę bardzo fajny film! Ostatnio jakoś uwielbiam tego typu filmy oglądać. Byliśmy niedawno w kinie na "3 muszkieterowie" i na "Bogowie i Herosi" :tak: Oba filmy bardzo ciekawe. Polecam :-D


No a ja będe zmykać zaraz lulu bo dzisiaj nogi nie dały mi spać :baffled: Choć już czuje ze dzisiaj będzie to samo...
 
Dziurko powiem Ci szczerze, ze jeszcze sama nie wiem :rofl2: w sumie dopiero zaczęłam staz-od pazdziernika, a ze on trwa cały rok+ 20 tygodni macierzyńskiego o ktore mi sie staz wydłuzy to jeszcze mam duzo czasu na zastanawianie :-) a moja data rozpakowania to 15 czerwca:-)
ja juz uciekam spac, kolorowych snow kobitki;-)
 
Juz jestem :)
Dziurko ja terminowo mam się wypakować 8 stycznia ale dzisiaj lekarka powiedziała ę to może być ten okres świateczny bo maluszek będzie już donoszony. Główka naciska juz na szyjke ale ta jest twarda i zamknięta więc spokojnie.Jeżeli jednak posiedzi to 2 stycznia do szpitala i będą go już namawiać do wyjścia. Popatrzyła jeszcze na usg i powiedziała że bardzo dobrze,brzuszek mniejszy niż główka a zazwyczaj przy cukrzycy dzieci sa większe i brzuszki mają większe niż główki. Zapytałam tez o te skurcze i kąpiel ,powiedziała że spokojnie mogę tak się relaksować a jeśli skurcze będa regularne co 10 min. to do szpitala mamy zasuwać .

Fifka bardzo ładnie wygladasz:)

Ael....Ty wiesz że masz piękne synka:-D
 
Dziewczyny, z góry dziękuję za swoje opinie. Czyli generalnie wahamy się między Anią, a Lilką ;)

Fifciu ja bym Ciebie chciała zobaczyć w całej okazałości;)P.S. Śliczny kolorek :* Do twarzy Ci!

Ael synek boski!!! Podobny chyba do taty ;) Jak tak patrzę na tego Waszego okruszka, to aż chcę przytulić Anię! ;) Wiem, że bliżej jak teraz nie może być, ale chciałabym wziąć ją już na ręce i pogłaskać po głowie! ;))) A tu jeszcze tyyyyyyyyyyle tygodni :D
 
Ael zakochałam się w Twoim synku ! jak zawsze zdrowiejcie nam szybko ;*
fifka śliczne wloski :-)
nala uwazaj na siebie i dzidzie ;-*
dziurko wedle @ 22 luty,2012 a kiedy zdjecie brzucha ??
magdalenko fajna porosta nie droga komoda ;-) bo moja to prawie 500zl:szok:ale fajny pomysl z pojemnikami ;-)
iwasku to super ze wizyta oki i z malym oki ;-)

a sorki jesli kogos ominelam...
jestem u rodzicow 2 godziny meczyłam sie z lapkiem... moim wrry teraz na taty siedze bo mnie nerwica wzaiela..
na spotkaniu sympatycznie poznałam panie od ktorych kilka rzeczy dostałam ;-)
a teraz zasypiam i ide spac ;-*
dobranoc p.s bede dlugo spac ;-)

lovka a moze spowrotem Natalka ?
i kiedy zdjecie twego brzuszka ?
 
Na szczęście skończyłam!!!!!!!!!!!!!!!! :szok: w komodzie już są pięknie wyprane i poukładane ubranka niebieskie i białe a reszta po weekendzie :-p bo jutro i w niedziele do szkoły niestety :-(

Atanku ale Ty kupowałaś komodę taką typową dla maleństwa z przewijakiem a one już mają swoją cenę... ja nie chciałam takich bajerów bo mam przewijak na łóżeczko :-)

Uciekam spać bo o 6.30 pobudka :eek: Dobranoc kochane!!!
 
Atan mój mądry mąż potrzaskał ostatnio aparat i musimy kupić nowy na święta. Ale jak tylko kupimy to Wam pokażę siebie - wieloryba! :D

Ael wracajcie szybciutko do zdrowia. Mnie na początku tygodnia coś łapało, ale na szczęście już mi nic nie jest ;)))
Magdalenka te komody są super. Mamy ten zestaw sypialni, właśnie z tego jasnego buku i jest super! :) Szafę i komody są extra! Głębokie, wygodne... :D Żadne to śc i e rwo :D
 
Lovka dokładnie ;-) ona z zewnątrz nie wygląda na taką pojemną jaka jest w środku! Głębokie i duże szuflady, naprawdę można dużo wsadzić :-)
OK uciekam! Kolorowych snów
 
reklama
Do góry