reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam Piątkowo Z Pracy :D

Niestety nie jestem w stanie nadrobić wczorajszego dnia :( Jak zwykle pisalyscie jak szalone :(

Jakies nowe dobre wiesci sa ? Jak tam Pok ? :) A jak sie czuja ciezaroweczki ? Ael jak remoncik ? :D

A ja testuje w niedziele albo sie wstrzymam chociaz do poniedzialku :D
 
reklama
Sweet Witam w naszym gronie:* Widzę że tego samego dnia @ dostałyśmy :D:D
She żadnych dobrych wieści nie ma ani od Pok ani od nikogo :(
Gochaa będzie testowała jakoś na dniach , bo okresik się spóźnia.
 
Witam was dziewczyny po długiej nieobecności :-) miałam ciężki tydzień wiec nawet nie mialam kiedy zajrzeć na forum... gorący okres w pracy... impreza urodzinowa męża... ścięcie z teściową... ech a do tego od tygodnia m eczymnie migrena...

ale co tam u was? jak nasze ciężaróweczki? jakieś nowe fasolki? opowiadajcie... :-)
 
Dzień dobry Sweet:)
Wg mnie, jeżeli się staracie wystarczy sam kwas foliowy 400, np Folik. Ja zaczęłam brać 3 miesiące przed rozpoczęciem starań, bo nigdy nie wiadomo jakie są niedobory, tak czy siak jeżeli będziesz w ciąży to spokojnie kwas foliowy początkowo wystarczy, chyba że robiłaś morfologię ogólną i masz jakieś niedobory, np. żelaza itp, Wtedy lepiej się skonsultować z lekarzem. JA jeszcze przed ślubem miałam niedobór i musiałam brać żelazo z płynie (inne nie było przyswajalne). Więc pierw wybadaj swój organizm :) A jeśli fasolka u Ciebie się rozgości, to najważniejszy jest właśnie kwas, lepiej na własną rękę nie przesadzać z kompleksami witamin- to z pewnością w razie czego zaleci Ci brać ginekolog. Ja dopiero od 12 tyg dostałam polecenie brać Prenatal Complex, bo wtedy dzidziuś więcej "wysysa" z mamy :)
Najlepiej jedz dużo warzyw i owoców i łykaj Folik :)

uff rozpisałam się :)
A i oczywiście fluidki ode mnie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)


a dzien dobry :))
dzieki za wiadomosci
juz zamowilam w aptece wieksze opakowanie witaminek wiec najwyzej poczeka az kiedys tam dr zaleci ! :p
kiepsko u mnie z jedzeniem owocow i warzyw stad pomyslalam o witaminkach, tzn jem duzo warzyw ale popoludniami, bo taki prawidzwy obiad jem dopiero po 17:30 kiedy wracam z pracy..
oczywiscie jesli zafasolkuje to sie wezme za siebie ! :)
dobrze ze nauczylam sie jesc chude obiady, w sensie ryz albo makaron, wszystko na oliwie z oliwek, pije duzo herbaty , sokow albo wody itd moj maz ma hopla na tym punkcie wiec nie mam wyjscia musi byc zdrowo he he tylko czasem jem jakies fast foody i chipsy oczywiscie :pP
 
Olciaaa a ty kochana nie mialas jakos po mnie testowac ? Moze ja poczekam na ciebie ;p ehhehe oczywiscie jak @ nie dostane :D Bedzie razniej :D
 
No ja już po badaniach. Wyniki odbiorę dopiero 3 sierpnia na wizycie. :-)

Sweet witam Cię cieplutko, bo jeszcze chyba nie miałam okazji. Mam nadzieję że szybko się u nas zadomowisz! Ostatnio coraz częściej nowe dziewczyny się dołączają! :-D słoneczko świeci i figle w głowie!

Monis czekamy z utęsknieniem na lipcową fasoleczkę! :laugh2:

Trzymam kciuki za was testujące dziewczyny!

She, gocha dla was fluidki na pozytywne teściki!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


I dla Was Olcia i Sweet za ten udany cykl!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No i dla wszystkich pozostałych oczekujących!! Bardzo bym chciała zebyśmy wszytskie były już szczęśliwymi mamami!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
She tak miałam testować po Tobie ja 10-11 sierpnia dopiero więc nie wiem czy tyle wytrzymasz:p
sweet fajnie by było :)She mniej więcej w tym samym czasie :) Może zapoczątkujemy fasolki po nieudanym lipcu.
Mówię Wam dziewczyny w sierpniu będzie wysyp fasolek -tak coś czuję.

Fifka NIE DZIĘKUJE :):*
 
reklama
No niestety na mnie nie ma co liczyć juz w lipcu :-( w niedziele przyszła @ :-( a tym bardziej było mi przykro, bo kilka dni wcześniej maż tak sam z siebie powiedział, chcialby na urodziny dostać... dzidzie... a akurat w poniedziałek - dzień jego urodzin, miałam termin @ i liczyłam, że będę mogła zorbić test i zrobić mu faktycznie niespodziankę... a tu w niedzielę rano wstaję po imprezie a tu małpa przylazła... aż się popłakałam :-( i nie zrobiłam mu prezentu...

także lipcowa dzidzia niestety nie b edzie moja... ale za to cały sierpien do obstawienia zostaje hehe
 
Do góry