reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ale właśnie sobie uświadomiłam, że Iwasek wpisuje dziewczyny do wierszyka z datami poczęcia a nie II kreseczek, tak więc wy się jeszcze na lipiec załapiecie jak koło 10 macie testować. :-D


Tuli Monis! Po takim lipcu na pewno sierpień będzie dorodny. W końcu w sierpniu zbiera się wiosenne plony :tak: a wy fasolki zbierzecie!

  • :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka haha nie zwróciłam na to uwagi ;P W sumie logiczne podejście ;D Fasolka lipcowa a to że w sierpniu się dowiemy to inna bajka;D

Dobra ja też jestem:D Napisałam "dowiemy się" jakbym wiedziała na 10000 % że nam się udało. haha
 
Witajcie :)

Sweet, jak dziewczyny mówią, nie bierz witamin na własną rękę, też zaczęłam dopiero po 12 tygodniu, wystarczy kwas foliowy :)

Mineralna wciąż po szpitalach, mam nadzieję, że teraz jest lepiej. Pok nie mam pojęcia.
 
Hej kobiety , przyznaje ze dzisiaj nie nadrabiam waszych wpisów, wstapiłam tak sprawdzic co sie dzieje i pochwalić sie ze wczoraj na testowaniau były 2 kreski co pradwa nie taki ciemne ale dzisiaj powinno byc juz:)) z radości z moim ukochanym oddaliśmy się takim rozkoszom że z tego musi być dzidziuś :))).
mam nadzieje ze wszystki sie dobrze czujecie i wszystko jest w porządku :-)

ja właśnie farbuje sobie włosy na rudo od dawna o tym marzyłam , mam nadzieje ze wyjdzie mi super rudy.

Truskaweczka jak obiecałam tak zaraz dołącze fotki tylko musze zobaczyć jak to się robi bo nie weim

Fifka wiesz jak dodać tu fotkę??
 
Ostatnia edycja:
Fifka masz racje :D Ojjj moze za pare dni posypia sie dorbe wiesci :D Moze wkoncu ta wredna @ do mnie nie przyjdzie :D ojjj byloby cudownie :D i J bylby taki szczesliwy :D
 
Lamia, jak piszesz odpowiedź, to masz ikonkę z drzewem i klikasz tam i dodajesz :)
Ja dziś idę do kosmetyczki i też zamierzam farbę zrobić, znaczy szamponetką, odświeżyć, bo już wiem, że mi wychodzi ;)
 
Hej kobiety , przyznaje ze dzisiaj nie nadrabiam waszych wpisów, wstapiłam tak sprawdzic co sie dzieje i pochwalić sie ze wczoraj na testowaniau były 2 kreski co pradwa nie taki ciemne ale dzisiaj powinno byc juz:)) z radości z moim ukochanym oddaliśmy się takim rozkoszom że z tego musi być dzidziuś :))).
mam nadzieje ze wszystki sie dobrze czujecie i wszystko jest w porządku :-)

ja właśnie farbuje sobie włosy na rudo od dawna o tym marzyłam , mam nadzieje ze wyjdzie mi super rudy.

Truskaweczka jak obiecałam tak zaraz dołącze fotki tylko musze zobaczyć jak to się robi bo nie weim

Fifka wiesz jak dodać tu fotkę??


Ja juz gratuluje....Niech fasolka zdrowo sie rozwija i czekamy na zdjecie tesciku
 
reklama
Co do koloru włosów to jak robicie normalną farbą ciemne to się dobrze zastanówcie . Proces odbarwiania jest długi i kosztowny.Ja całe szczęście mam znajomego fryzjera więc brał tylko za materiały. Teraz i tak wróciłam do ciemnych bo lepiej się w nich czuję.

Lamia śliczne te pudełeczka :)
 
Do góry