reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Gocha, może Ci krąg wyskoczył. Powieś się na rękach na czymś (jak na trzepaku), żeby obciążyć ciało na rękach i powinno wskoczyć z powrotem. Jak ja jeszcze w ciąży nie byłam, to mnie mąż podnosił, jak ja miałam dłonie na twarzy i wciągałam powietrze. Wypuszczałam powoli, on puszczał i kręgosłup przechodził :)

Magdalena, właśnie mi się wydaje, że przeszło tam, gdzie już paznokieć nie trzyma się skóry, ale widocznie światło takie, bo całość super :) Ja stetoskopem nic nie usłyszę :p
 
reklama
Zastanowie się :D:D
Jak nie przyjdzie @ to zatestuje w niedziele :):) Bo teraz to jeszcze może się spóźniać. Dam czas temu mojemu organizmowi bo niestety czasem lubi płatać figle ;p Ja się nie nastawiam zbytnio co ma być to będzie :)
Ale ten kręgosłup to mnie chyba wykończy :(:(:(:(:(:wściekła/y:
Dzięki sil za radę idę się powiesić :-)
 
Ja też sie pochwale, któregoś razu i wstawie fotki moich szkatułek bo zdobie je techniką decoupage :))
pochwal sie ;-) bo niewiem co to za metoda ;-)


Przykro mi wiesz mi ja sie troszke podobnie do ciebie czuje a do tego dzisiaj wogle chodzic ani przewracac sie w lozku nie moge bo po pracy jestem wykonczona... miesnie odmawiaja posłuszenstwa...

ŻYCZCIE MI POWDZENIA NA URLOPIE I ŻEBYM ZACIĄŻYŁA BO TEGO NAJBARDZIEJ CHCĘ .
buzki trzymajcie si e i do napisania nastepnego nie wiem kiedy papapapapap
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i milego urlopu ;-)powodzenia ;-)

witamy i zyczymy szybkiego zafasolkowania ;-) rozgosc sie ;-)

chetnie przyjade kiedys do ciebie ;-) jestes wspaniala silna kobieta musze cie poznac na zywo ;-) i powodzenia w nowej pracy supr ze sie udalo ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za 1 dzien w pracy;-)

ja dzis mialam malutkie plamienia, nie czerwone, ale rozowe...nie wiem co to moze oznaczac, bo nawet tempka mi sie podniosla, chyba z wrazenia :-):-) juz nie mam 36.4 a 36.6 ! wow:szok:

moze byc to implantacja niewiem trzeba czekac ... chyba mialas dluzszy cykl bo w ktorym dniu cyklu te plamienie ??ale trszymam za 2 kreski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;-)

OD 8 idę na urlop, przestane myśleć ciągle o pracy i się stresować, więc będę się cieszyła seksem i może wtedy coś wyjdzie.. a jak nie to trudno - zaczniemy znów od przyszłego roku :-)

no i tak ma byc dobre podejscie do sprawy no to trzymam aby po urlopie byly 2 keseczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ;- )

ojoj co to za wesele straszne mniej to w du pce bo masz prawo samochodzem w tym stanie przyjechac ;-) a co do prezentu scyzoryk to dla niego a dla niej bedzie jej smutno wiec raczej cos dla nich obydwu co sie im przyda moze jakies przescieradlo albo komplet poscieli najtanszy z auchana ;-)

super ze wszystko dobrze u lekarza bylo;-) bardzo sie ciesze ;-) mnie tez boli kregoslup czy to u mnie nie zawczesnie??

jak sie czujesz kochana ?? juz napewno lepiej w domku niz w tym szpitalu wszystkko dobrze u was ??milej kapieli ja juz po kapieli ;-)

Zapomniałam sie pochwalic ze mam nowe zdjecia z usg ..nawet zdjecie mozgu..Moze ktos chce obejzec?
super zdjecia to z badan genetycznych ?? ;-)śliczny mozg ;-) jaka sliczna ta twoja dzisia ile juz ma wzrostu?? a jak sie czujesz ??

chwalę się.... :-)
śliczne pazurki ;-)
 
Gochaa no to ja trzymam kciuki za ciebie!! Nie może tak być, żeby lipcowa lista była pusta... dziewuchy zostały zaledwie 3 dni!!!

Ledwo was nadrobiłam... tyle naskrobałyście....

U mnie dzisiaj leniwy dzień... praktycznie leżę cały dzień.... a teraz oglądam sobie od niechcenia Zaćmienie i utwierdzam się w przekonaniu, ze taczęść zmierzchu jest najlepsza!
 
Magdalena na Polibudzie :) W ogóle mam więcej z Zabrzem wspólnego bo jestem z dzielnicy bliżej Zabrza :D i w ogóle mama tam pracuje, teściowa, brat itp. ;-)
 
sil sorki zakrecilam sie chyba ;-) hihi no to kup mu cos w sklepie zesmiesznymi rzeczami ;-) cos sprosnego ;-) albo fartuszek do gotowania z cialem miesniaka ;-) koszt w poznaniu 30zl ;-)

GOCHAATestuj ;-) nie trzymaj nas w niepewnosci juz juz do wc ;-)

a cos o mnie dzisiaj dodam bylam w pracy od 9 do 19 pakowalismy i przecieralismy i wyrzucaliśmy nie potrzebne rzeczy bo przenosimy gabinet i pakowanie do kartonow i jestesmy wykonczone z 2 asystentka... o golnie chodzic nie moge ledwo wrocilam do domku bo nogi odmawiaja posluszenstwa do tego bol kregoslupa ale wrocilam do domku zjadlam fasolke po brytonsku bo mialam straszna na nia ochote a potem kapiel i weszlam do was ;-)

a jutro niewiem jakie ale mamy jakies szkolenie i cd przenoszenia gabinetow... nie wiem czy dam rade ale musze nie mam wyjscia jestem padnieta wiec znikam dobranoc kochane milej nocy ;-) nie wiem o ktorej bede ale napewno do was zajrze jak wroce ;-) a i dla staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;-)
 
Ostatnia edycja:
Uciekam spać, bo jakoś mnie siły opuściły, a poza tym szybciej będzie jutro i psychika też lepiej będzie działać... Papa i udanej nocki :)
 
reklama
Do góry