reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dobry wieczór ja Was nareszcie przeczytałam haha :-)

wogóle zakochałam się w małym.. jest cudowny :-) szczególnie jak uśmiecha się z tymi kilkoma zębami które ma :-) dziś przyjechałam do nich, ale oni jadą do PL na weekend wracają w poniedziałek :-) i od wt mam z małym być :-p
 
lovka nie ma za co ;-)to jak sie czujesz bo ja zaraz uciekam spac bo zdycham a jutro znowu trzeba wstac i do tego nawet nie wiem ile bede w pracy...ahh;-(
 
Witam z powrotem :-)
Co tam ciekawego się działo.? Jakieś nowe fasolki.? Bo u mnie jednak nic..
Dobra uciekam bo trzeba jutro szkołę załatwić jeszcze ;-). Później ogarnę to wszystko.
 
Klari nasza Gocha jest pod wielkim znakiem zapytania! Bo jej się @ późni! No i wciąż nie wiadomo co z Pok...

A ja dzisiaj wcześnie bo zaraz jadę na badania przeciwciał (mamy z moim konflikt serologiczny) Mam nadzieję ze tam wszystko dobrzę, bo słyszałam ze przy pierwszym dziecku prawie nigdy nie ma z tym problemów.

Odezwę się później, bo teraz muszę spadać na autobus!
 
dzien dobry :)

ooo znowu koleżanka z moich okolic:-D a mogę wiedzieć tak z ciekawości skąd dokładnie? ;-)
a kiedy miałaś ostatnią @?

Swinoujscie, w szczecinie tez kilka lat spedzilam (studia) i tez mam tam rodzine:)
1 dzien @ mialam 11 lipca

sweet a gdzie mieszkasz w Irlandii? :p

Cork :)
jest tu ktos jeszcze z Irl? :)

Sweet witam bo nie miałam jeszcze okazji:-)

jak to mowia slowacy: Ahoj :)))

dziewczyny, biore od paru tygodni kwas foliowy, czy warto dolaczyc juz teraz witaminy dla kobiet w ciazy?? no w koncu sie juz staramy a gdyby sie udalo to warto od pierwszych dni warto dbac no i sobie mysle czy juz zaczac a potem jak sie okaze ze jednak nie jestem w ciazy to odstawic? bo przeciez test dopiero za 1,5 tyg.. jak myslicie?
 
reklama
Dzień dobry Sweet:)
Wg mnie, jeżeli się staracie wystarczy sam kwas foliowy 400, np Folik. Ja zaczęłam brać 3 miesiące przed rozpoczęciem starań, bo nigdy nie wiadomo jakie są niedobory, tak czy siak jeżeli będziesz w ciąży to spokojnie kwas foliowy początkowo wystarczy, chyba że robiłaś morfologię ogólną i masz jakieś niedobory, np. żelaza itp, Wtedy lepiej się skonsultować z lekarzem. JA jeszcze przed ślubem miałam niedobór i musiałam brać żelazo z płynie (inne nie było przyswajalne). Więc pierw wybadaj swój organizm :) A jeśli fasolka u Ciebie się rozgości, to najważniejszy jest właśnie kwas, lepiej na własną rękę nie przesadzać z kompleksami witamin- to z pewnością w razie czego zaleci Ci brać ginekolog. Ja dopiero od 12 tyg dostałam polecenie brać Prenatal Complex, bo wtedy dzidziuś więcej "wysysa" z mamy :)
Najlepiej jedz dużo warzyw i owoców i łykaj Folik :)

uff rozpisałam się :)
A i oczywiście fluidki ode mnie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)
 
Do góry