reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

monis i Sil, że się tak wtrace do rozmowy też nie na temat. Budujecie takie murowane domki czy może te z bali? Bo my własnie chcemy sprzedac oba nasze mieszkanka i wybudować dom, może właśnie z bali...
 
reklama
rada Twojego gin bardzo mi się podoba :) bo to o to przecież chodzi :) lejdis zmykam - dobrej nocki Wam życzę lece bo mam teraz dobry timing ;-)
 
dzieki magda truskawcia basati ;-) za pocieszenie mnie z temperaturka ;-) ze moze sie wachac ;-) ja siem balam ;-)
Donia a masz gdzies dostepny swoj wykres ten w ktorym sie udalo zaciążyć ??chetnie bym zobaczyla ;-)
Ja niema domku wlasnego ani mieszkanka mieszkamy z tesciami a i tak chcemy juz dzidzie ;-)
 
Mam nadzieje, że po tym czyms na pobudzenie jajeczkowania uda sie juz... tym bardziej ze coraz czesciej "staramy" sie w naszym nowym domu, wiec fliudki tym bardziej pozytywne powinny byc hehe
 
MIjenka a ty ile masz latek ?? ze mowia ze mlodzi jestescie??
dziura dobrze pamietam ze masz 24 latka??ale rocznik 87 czy 86??
 
Murowany domek, nie chcemy z balii bo wykończenie sporo kosztuje. No i ogólnie nie chcemy :)

My mieszkamy z moimi rodzicami, 25 metrów pokój plus 20 salon i ciąża :) zaplanowana :)
 
My budujemy z białych pustaków... niby są bardziej miękkie, ale za to baaardzo ciepłe. jesli chodzi o koszty za fundamenty, murowanie scian i strop to po 7,5 tys za kazdy element, a dach po 63,50 zł/m2. Nasz dom ma 160 m2 + garaz, z tym, że te ceny to były takie po znajomosciach mocno, bardzo potaniości... a mino to uderzyło nas po kieszeni... wzielismy kredyt 210 tys, a wystarczyło nam tylko do momentu montazu ogrzewania. ale polecam naprawde daje duuuzo szczescia. co prawda sa chwile kiedy trzeba sie mocno spinac i myslec co i jak zrobic, ale efekt koncowy zastepuje wszystkie ciezkie chwile. polecam gorąco :)
 
reklama
Ufff, ledwo za Wami nadążam...
Dziękuję za dopisanie do listy, od razu mi lepiej. :-)
Magenta, w jakim mieście w Szwecji mieszkasz? Bo ja mam rodzinę w Szwecji.;-)

ja mieszkam w sztokholmie same centrum hihi t-centralen...

co do mojej pracy hihi to ciagly bieg tak jak kiedys siedzialam w domu tak teraz wiecznie siedze w pracy hihi ale co zrobic:p lepiej pracowac i nie byc zalezna od chlopa:p bo tego nie lubie a trafilam na fajna firme i jest ok dziewzyny wziely urlopy juz do polski polecialy a mi spadly ich prace a teraz sie zegnam i ide spac bo rano znowu do pracy ale pewnie po niej zajrze do was bo moze uda mi sie kolo 15-16 skonczyc bynajmniej na to licze:) buziaczki dziewczynki slodkich snow i stosunkowo udanej nocy:)
 
Do góry