reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hihi a ja stosunkowo udanej nocy ja czekam az moj dolaczy do wyrka hihi i chyba go dzis wykorzystam mimo ze juz po temacie plodnych:p ale mam ochotke na chwileczke zapomnienia..... hihi dobranoc kochane :) &&&& za wszystkie starajace i testujace na dniach:-)
 
My na razie mamy troszkę ponad 100 tys i zastanawiamy się czy nam starczy do dachu. Mamy mniejszy domek, bo mamy 160 z garażem. Ale wszędzie są inne ceny niestety.
 
magenta głodnemu chleb na myśli:-p a głodny głodnemu wypomina;-):-D

Sil to tylko rok, nawet niecały, różnicy między nami:-) ja jestem z marca a mój małż z listopada:-)

ja też już się położę:-) dobranoc dziewuszki:-)
 
Ostatnia edycja:
Nie lubiem Was. I już. I foch. Ja mam 27, w lutym będzie 8, mąż dwa lata starszy. Nie lubiem młodych kóz. I idem spać :p Ale spoko, jutro wrócę :p Dobrej nocki.
A ten nasz pokoik, to 6 metrów zajmuje biurko męża, jeszcze łózko, biblioteka, kredens, taki dębowy, wielki i szafa trzydrzwiowa. Żeby wstawić łóżeczko musimy pozbyć się mojego biurka do salonu. Trudno. Ale inaczej się mieszka w domu, inaczej w bloku.
 
reklama
Do góry