reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lovka dzis dowiedziala sie ze bedzie mamusia :-) mmy 2 nowe kolezanki :-) a ja 27.06 mam termin @ teraz czekam tylko :-) i kusi mnie by na 12 dzien po owu zrobic test :-)
widzisz z fasolka wszystko dobrze :-) jakies zdjecie ?? fasoleczki??
 
reklama
kasia jak tam u ciebie ??mnie dzis strasznie w nocy i rano brzuszek bolal :szok: az chodzilam do wc sprawdzac czy @ wczesniej nie przyszla ale niema nic ;-)
 
Atan trzymam kciuki, oby @ nie przyszla, wytrzymaj cierpliwie do terminu @. ja uciekam do łóżeczka. dobranoc miłej nocki dla wszytkich zafasolkowanych i owocnej dla wszystkich starających sie ;)
 
Z wózkami to "zależy jak komu leży", ja na x-landery jeszcze nigdy nie miałam reklamacji, żaden klient się nie skarżył więc jak widać różnie to bywa.
 
Dziękuję Wam dziewczyny :D Ogromnie się cieszę, że pod koniec lutego (bo tak mniej więcej pewnie będę miała termin) ujrzę różowego bobasa! Ale mąż mi wciąż o tym przypomina. Nic mi nie każe robić, tylko odpoczywać... I całuje brzuszka i zaniósł mnie na rękach do sypialni;))) Chłop oszalał ;D
 
asiol a ty pracujesz w sklepie z wozkami ?? bo tak zaczelam szukac wozkow sprawdzic ceny i jaki lepszy x lander mi sie podoba ale wiem ze bym musiala sciagac kolo by wlozyc do bagaznika mam peugeot 106 maly bagaznik i ile ten x lander wazy ?? bo nie znalazlam ?? a chce lekki wozek bo na 3 pietro bede wnosic ;-/ a silna to ja nie jestem ;-)

Lovka ale fajnie mojemu by plecy od ciężaru bolały ;-) jesli by mnie wogle podniósł bo ja taki spaslak ;-)
 
reklama
Do góry