reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lovka raz jeszcze gratuluję :) jak się czujesz z tą myślą? dotarło juz do ciebie ze za 9 miesięcy będziesz mamą? :) ja po dzisiejszym dniu pełnym przytulania myślę, że w końcu się uda. ale oczywiście troche pozytywnych fluidków nie zaszkodzi nigdy hehe :)
 
reklama
tylko magda ma dni plodne i nici z przytulania ;-( ale pocieszyc mozna inaczej nie magda ;-)mnie juz pocieszylas to teraz idz do chlopa ;-)
 
A to pewnie dlatego jest ostatnio tak dużo pozytywnych tescików - dobry kibic to podstawa, magda zdaje sie wie o tym doskonale hehe :)

ja chyba jutro zatestuje, bo @ dalej nie ma... to juz 5 dni :)
 
monis to 5 dni po terminie masz inie testowalas jeszcze ?? to sio do wctestowac bo jak juz po terminie to w kazdej chwili mozna a nie tylko z porannego :-) trzymam kciuki za 2 kreski :-)
 
witam Was dziewczyny,
przepraszam, ale nie dam rady Was nadrobić
są jakieś nowe fasolki?
ja już po weselu i 15h podrózy samochodem, wytrzęsłam fasolkę i poszłam ją sobie znowu pooglądać, ma 17,5 mm i bije jej pięknie serduszko, uff ale się bałam
przepraszam, że tylko o sobie ale musz Was teraz nadrobić
 
reklama
Wiem, wiem, ale to plamienie mnie zmyliło troche, a poza tym aż sie boję że znów wyjdzie tylko jedna kreska... kilka miesięcy temu tez mi sie spózniało a test wyszedł negatywny...

ale teraz znow mam cichą nadzieję...

a wszyscy w rodzinie śmiali się ostatnio że coś bociany często nad nami latają... a nawet koło naszego domu jeden się zagnieździł hehe
 
Do góry