reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej kobitki

witaj KRAK

Co słychać?

Ja siedzę nad tą moją nieszczęsną pracą... a poza tym się stresuję jutrzejszą wizytą u ginia... Mam nadzieję że mi da skierowanie na USG i jeszcze wyniki muszę jutro odebrać. Trochę mnie ostatnio pobolewa brzuszek, ale to pewnie dzidzia rośnie i się rozpycha

A co u Paluszka, jak sie trzyma
 
reklama
Soglam u mnie właśnie jest z tym problem że nie miałam normalnego okresu . mniej więcej od 14 maja mam to dziwne plamienie.Jeden dzień jest drugi nie ma raz jest blado różowy raz wygląda jak kakao. Jak byłam u gina to stwierdził ze z organami jest wszystko ok i to najprawdopodobniej zaburzenia hormonalne ewentualnie ze to mogla byc miesiączka (nic innego nie potrafił stwierdzić), ale wątpie żeby miesiączka trwała praktycznie miesiąc ... :no:
 
Witam

trudno Was nadrobic czasem :)

Lovka - ciesze sie bardzo, ze wszystko juz ok u Was. U nas tez czasem zgrzyty slychac, chyba juz nam to wzystko bokiem wychodzi :)

Truskawcia- mi tez sie konczy @ czekam na 21dc, ale moze sobie darujemy ten cykl bo maz ma miec badania nasienia, no i ja mam badania 22 dc jeszcze. Zobaczymy, a Tobie zycze fasolki za miesiac:)

Magd.a - ja tez jakos ciezko spalam noc, maz sie tez nie wyspal bo mowil ze sie wiercilam, ale ja nic nie pamietam ;) eheh

Ooolkciaaa - plamienia i bol w podbrzuszu to rowniez objawy owulacji, a pamietasz ostatnia meisiaczke kiedy byla ?

Kalisia - zycze milego wypoczynku i w mniej niz 3 nie wracaj :)

krak8686 - witam nowa staraczke. Ja tez w UK siedze :)

dziurawskarpecie - zycze 2 kresek, trzymam kciuki
 
Soglam u mnie właśnie jest z tym problem że nie miałam normalnego okresu . mniej więcej od 14 maja mam to dziwne plamienie.Jeden dzień jest drugi nie ma raz jest blado różowy raz wygląda jak kakao. Jak byłam u gina to stwierdził ze z organami jest wszystko ok i to najprawdopodobniej zaburzenia hormonalne ewentualnie ze to mogla byc miesiączka (nic innego nie potrafił stwierdzić), ale wątpie żeby miesiączka trwała praktycznie miesiąc ... :no:

A przepisal Ci cos ?
 
Olciu to może zatestuj:):) a gin nie zlecił żadnych badan ogólnych?? mocz,krew moze jakies hormony odpowiedzialne za plamienie czy faze lutealną-progesteron czy inne?? moze skonsultuj się z jakims innym ginem,bo to dziwne ze tamten się nie zainteresował.Przeciez takie długie plamienia nie są normalne....eh
Trzymam kciuki kochana zeby się wyjasniły te wątpliwości....:):)

Madziarka na pewno wszystko bedzie dobrze a przed kazda wizytą chyba jest taka lekka trema czy wszystko ok:):)
Własnie czytałam o I trymestrze i własnie w 12-13tyg można odczuwac mocniejsze bóle-ciągnięcia w brzuchu bo sie rozciąga mocno macica,wiec wszystko super kochana:):)
A praca nie ucieknie wiec pisz ją dzielnie jak masz czas.....ja siedziałam po nocach bo miałam termin obrony pracy juz wyznaczony a praca nieskonczona i w rezultacie promotor widziała całos na obronie bo nir dotarła do niego na ostatnie sprawdzenie....:):)
 
dziekuje soglam to poprosze pare fluidkow albo na zafasolkowanie albo hihi na sile na pozniejsze staranki:p chociaz sama sie glubie z jednej strony chciala bym starac sie dalej niby juz wyluzowalam i nastawilam sie ze co ma byc to i tak bedzie a z drugiej strony moj J twierdzi ze teraz przerwiemy staranki i potem znowu nie wiedomo jak dlugo bedziemy sie starac wiec moze lepiej nie przerywac a nastawiac sie ze i tak dopiero przyszly rok przyniesie fasolinke i wtedy inaczej spontan nadchodzi. ale czas pokaze... ale chlopa dzis na zakupach wykorzystam tak jak on mnie wczoraj hihi po lazience gonil:p
 
ostatnią normalną miesiączkę miałam w kwietniu jakoś w połowie :/
słyszałam że przy owulacji może pobolewać brzuch. Tylko mnie bardziej martwią te plamienia które trwają miesiąc :(

Lekarz ani nie zlecił badań ani żadnych tabletek, stwierdził ze jedyne co to może mi przepisać tabletki antykoncepcyjne żeby wyregulować okres :|
 
Ostatnia edycja:
dziekuje soglam to poprosze pare fluidkow albo na zafasolkowanie albo hihi na sile na pozniejsze staranki:p chociaz sama sie glubie z jednej strony chciala bym starac sie dalej niby juz wyluzowalam i nastawilam sie ze co ma byc to i tak bedzie a z drugiej strony moj J twierdzi ze teraz przerwiemy staranki i potem znowu nie wiedomo jak dlugo bedziemy sie starac wiec moze lepiej nie przerywac a nastawiac sie ze i tak dopiero przyszly rok przyniesie fasolinke i wtedy inaczej spontan nadchodzi. ale czas pokaze... ale chlopa dzis na zakupach wykorzystam tak jak on mnie wczoraj hihi po lazience gonil:p

A lazienka cala ? hihihihihihihi
 
reklama
hihi lazienka tak:p ja sie kompalam i nagle moj mi wbiega do lazienki i wskakuje do wanny a ja szybko ja juz sie wykapalam i uciekam hihi bo wiedzialam ze po @ chlop wyglodnialy hihi wiec szybko myk myk i chcialam uciec a on taki caly mokry mnie po lazience gonil warjat:p ale za to jak przyjemnie bylo hihi:p czysty spontan bo sie nie spodziewalam ze nagle taki szybki bil bedzie a wczesniej na fochu lezal na lozku:p

olcia zatestuj moze jednak fasolinka sie powoli chce pokazac ze istnieje &&&&
 
Do góry