reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kasiu Skarpetko, witam i ja ;-) rozgość się :-)

Basati.. kiedyś wszystkie zaciążymy.. ;-) następny cykl będzie należał do Was :-)
 
reklama
witam:-) a my z mezeusiem to do Zakopanego sie wybieramy a pod koniec wakacji do hiszpanii bo mam tam tesciowa tak wiec troche wypoczniemy:-) moze juz wrocimy z wakacji w trrojeczke o jeju oby tak było:laugh2:
 
kasiu:) nie martw sie moj instynkt mnie tez juz goni jak oszalaly jak tylko widze male dzieci mamy z wozkami itp to zagladam patrze jak szalona:p i wtedy mysle co ze mna jest nie tak... ale z kad to sie bierze to nie mam pojecia... ale sama musze juz nad tym panowac bo juz ten cykl sie zaczal rykliwie jak @ sie pojawila dawno nie mialam takiej doliny a moj ukochany na szpilkach chodzil hehe zeby tylko nic nie narboic i mnie nie zdenerwowac bo widzial jaka rozzalona bylam jak mi zle tylko mnie tulil i powtarzal spokojnie skarbie doczekamy sie naszego malego bobaska

Ale teraz najbardziej 3 mam kciuki za te co staraja sie dluzej niz rok i wiecej np Asiol., Pok ktorej nie ma:/ i za cala reszte oczywiscie tez !!!! oby kazdej z nas pojawila sie fasolka niespodziewanie z zaskoczeniem pozytywnym

chyba kazda z nas marzy zeby wakacje przyniosly im fasolke
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :)
Postanowilam sie dopisac, bo z ulga stwierdzilam po przeczytaniu kilku watkow na tym forum, ze nie tylkoj a "wariuje" na mysl o malym bablu :)
Na poczatek chcialam przeprosic, ze nie uzywam polskich znakow, ale pisze z pracy (UK) gdzie nie mam polskiej klawiatury ;p
Tak w skrocie tylko przedstawie moja sytuacje. We wrzesniu wychodze za maz za mojego K :-D nie moge sie juz doczekac. O dziecku juz rozmawialismy i postanowilismy, ze staramy sie "od razu", ale ale, spokojnie...od razu to znaczy: w po slubie odstawiam tabletki i robimy wszystkie potrzebne (i mniej potrzebne) badania, czekamy 3-6 miesiecy (moje liczba to 6, ale K mowi o 3 ;) wiec podejrzewam, ze bedziemy sie niesmialo starac juz w styczniu 2012 ;-)
Ciesze sie, ze bede mogla sie z Wami tutaj dzielic moimi przemysleniami i sukcesami / porazkami
Tymczasem pozdrawiam, bo przerwa sie konczy i musze wracac do pracy :nerd:
Do uslyszenia :tak:
 
Witam Cię krak8686 :-) Na pewno będzie Ci tu miło. Czuj się jak u siebie :happy:.
Uciekam bo za nie długo idę na egzamin zawodowy ;-). Trzymać kciuki :-) Proszę.
 
witam cie Krak to ja juz na twoim miejscu bym odstawiala tabletki anty i tak bedziesz musiala poczekac z 3- 6 miesiecy zanim sie organizm ustabilizuje ... cala gospodarka hormonalna @ itp bo po odstawieniu troche trwa zanim organizm sie odzwyczaji od tebletek:p ale mimo wszystko zycze powodzenia na nowej drodze zycia i 3 mam kciuki za malego bobaska zeby szybko sie pojawil:)
 
Krak witam i ja :-) tabletki ja już bym odstawiła :-) po ślubie będziecie mogli już działać :-) a wiesz ,że noc poślubna działa czasem cuda ;-)

Klari trzymam ckiuki mocno &&&&&
 
reklama
czesc kobietki:):)

co do instynku macierzyńskiego to ja go nigdy nie odczuwałam a teraz tez jeszcze się nie odezwał mimo ze jestem w ciązy...hehe
w ciązy ( ale tylko w ciązy bez dalszych konsekwencji:p) zawsze chciałam być wiec jedynie na babki w ciązy lubie patrzec i takie maleństwa które jeszcze chodzic nie potrafią ale jak tylko zapłączą to juz mi się nie podobają hehe....
ja dziwna jestem ale pewnie całe te zauroczenie zostawiam dla własnych pociech,bo w końcu musi mi się odmienic...prawda???

truskawicaja tez byłam w pełni spełniona w seksie przed ciąża i sądziłam ze lepiej byc nie moze...a jednak wyższy poziom doznan jeszcze istnieje,wiec polecam:):)

Magdano to łądne plany wam się szykują w UK,oby się udało....daleko od teściowej w koncu twoje marzenia się spełnią

OLciakochana a tobie się te plamienia pookresowe skonczyły??? w którym dniu cyklu jestes?? moze uzyj testów owulacyjnych w tym cyklu zeby wysledzic owu...:):)

Basatikochana we wszystkim przychodzi kryzys ale może potrzebny wam jest oddech??? jak uzywasz obserwacji,mierzenia tempki,testów owu to moze porzuc to wszystko na ten cykl,nie wyliczaj i kochajcie się tylko wtedy kiedy bedziecie mieli na to ochote...a jak nie to moze poczekajcie do jakiegos urlopu i tam nic nie bierz i zafasolkujesz:):)
trzymam kochana kciuki za wiarę w cud i przesyłąm fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

skarpetajak się bardzo czegoś chce to świrowanie na tym punkcie i widzenie pożądanej rzeczy jest w to wpisane nie jako,wiec nie martw się kobieto...jesteś normalna hehe:):) a ja mosno trzymam kciuki za srode i sle fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

magentazrób kochana jak uważasz tylko pamietaj że najlepiej zawsze robic w zgodzie z własnym sumieniem i jak zechcesz odpocząc ale szybciej wrócic do staranek to się nie blokuj bo organizm tez nam daje znac kiedy jest gotowy....trzymam kciuki za wszystko u Ciebie,zeby było tak jak chcesz no i udane zakupy dzisiaj....wykorzystaj męzczyzne jak się sam oferuje,bo moze się to nigdy nie powtórzyc...:):)

Klaritrzymam kciuki za egzamin...ja taki miałam 8 lat temu koło 20 czerwca.....ale ten czas leci...eh, ja zdawałam z hotelarstwa...a ty do czego podchodzisz??

Krakwitam serdecznie....moze zastanówcie się nad odstawieniem tabletek juz teraz bo kazdy organizm inaczej się przestawia i moze to potrwac dłuzej niz myslicie,zdązyc poznac sówj organizm a po slubie w odpowiednim czasie zacząc się starac....
trzymam kciuki kochana&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a jak przygotowania do slubu??? wszystko juz macie ząłatwione??bierzecie w Polsce czy UK???

A ja poiem wam kochane że od zawsze swiowałam na punkcie maleńkich bucików i zażyczyłam sobie za 3 tyg na moje urodziny od męża taką jedną parę...ale mąz się obawia ze po tej parze juz kupie kolejne 10 wiec się broni przed kupnem hehe...
 
Ostatnia edycja:
Do góry