reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

U mnie dziś poniedziałek fatalny :-( całą noc nie mogłam spać.. śniły mi się jakieś pierdoły :-( nad ranem obudził mnie dzwięk kosiarki..

z M. podjęliśmy chyba najpoważniejszą decyzję w życiu.. boję się wywrócenia tego życia do góry nogami.. chociaż z Nim mogę przewracać je i na lewą stronę :-) wylatuje na miesiąc do pracy do UK.. mam tam rodzinę i wiem ,że mogę na nich liczyć.. pracę w sumie mam już załatwioną, ale nie wiem jak ja wytrzymam pośród martwych kurczaków :-D
M. już zaczyna tęsknić..
On sam wyszedł z inicjatywą,żebyśmy na kilka lat wyjechali tam razem, nie powiem zaszokował mnie bo nie spodziewałam się tego po Nim.. także po wakacjach zmieniamy miejsce zamieszkania, ewentualnie po nowym roku.. się okażę, jak M. będzie stał z pracą po wakacjach, bo u niego to najlepszy okres zarobkowy.. mam walkę dobra ze złem w swojej głowie..
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny!
Truskawcia i ja Ciebie witam cieplutko!
Atan moze i ja podepnę się pod jakiś Twój pomysł na rocznicowy prezent. Co prawda to dopiero w sierpniu ale może warto przygotować wcześniej coś specjalnego... Z ta poscielą to fajna sprawa, też pomyślę ale jak pomyslę, że mam spać pod Chelsea no to poważnie się zastanowię.

Dziś już 13, a ja @ powinnam dostać koło 1-2. Ale obiecałam:test zrobie w środę bo może się okazać, zresztą jak zwykle, że to fałszywy alarm...
Jutro pędzę do przychodni po skierowania na badania, w środę na betę, morf.,ob. itd. Tak czy siak, umawiam się do nowego lekarza...

Miłego dnia kochane...:-)
 
oj Madziu no to faktycznie sie nie dziwie ze masz kolowrotek w glowie:) ale dacie rade:)
DziuraWskarpecie - to 3 mam kciuki za srodowy tescik a swoja droga podziwiam za cierpliwosc:p
 
Cześć dziewczyny :*
Nie zaglądałam w weekend bo sesja mi się zaczęła :/ Na szczęście wszystko zaliczyłam , jeszcze za dwa tygodnie cztery egzaminy i the end :D
Witam nową staraczkę Kasię i życzę powodzenia:)

Mam dylemat , w związku z tymi moimi plamieniami nie mam pojęcia kiedy mogła/ może być owulka.(Plamienia takie tyci tyci jeszcze są) Ostatnio przytulanek było dość dużo.Jak myślicie kiedy mogę testować bo nie mam pojęcia kiedy powinna pojawić się miesiączka ;(
w pt i sb tak mnie bolał brzuch (inaczej niż na miesiaczke- tak jakby mi ktoś skórę od spodu rozciągał we wszystkie strony) .Ból był jak chodziłam i coś robiłam natomiast jak siedziałam albo leżałam to go nie było.
 
Hej babeczki...
Kilka dni mnie nie było. Przyznam trochę tu naskrobałyście... ;) Są jakieś nawe fasolki??? Niestety dziś chyba @ przyjdzie, bo już zaczęło sie plamienie... temperatura spadła i itp. Także tylko jeszcze jeden cykl starań i odpuszczam totalnie. Mam dośc.:-(

Pozdrawiam was cieplutko.
 
Hej witam poniedziałkowo !! :) Ja też teraz sesje mam ale całe szczęście zaliczyłam w ten weekend 2 egzaminy i tylko 1 mi został :):)
My z moim mężulem stwierdziliśmy wczorej że chyba odkładamy staranka na jakiś czas i luzujemy :) Może wtedy się udaaa!!
Dziurawskarpecie witamy na pokładzie :)
 
magenta staram się po prostu nie podchodzić do tego zbyt entuzjastycznie. Już dawno się tego nauczyłam.
Basati witaj! Nie martw się, kiedyś w końcu się uda... Jeśli mogę Cię zapytać, długo już się staracie?
 
nom forum nam sie zaczelo ruszac hihi
dziura.....- w sumie tez fakt ja tez juz wielokrotnie sie zawiodlam i co tylko @ sie spozniala to tescik jedna krecha i dol... a teraz uciekam jak moge zeby sie nie napalic i wyluzowac totalnie
 
reklama
magenta dla własnego zdrowia psychicznego....Chociaż czuję,że instynkt macierzyński depcze mi po pietach to staram się jakoś trzymać. Ostatnio zaczęłam zaglądać do wózków, zaczynam się o siebie martwić:-(
 
Do góry