reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

SOglam GRATULUJĘ A NIE MOWILAM ZE ładnie urośnie ;-) ze bedzie dobrze;-)
Dziekuje slogam za posta z testami ja sie wczoraj na nie obrazilam i uznaam ze gowna nie bede wiecej uzywac ;-) przytulanko bylo i to maz mnie zaskoczyl bo chcial na pieska :szok: a zadko chce ta pozycje a ona taka przyjemna ;-DAlredka wspolczuje ze tak ci niedobrze<głaszcze>

no to kochana b.dobrze-najważniejsze są spontany:):)
a ta pozycja sprzyja plemniczkom zeby daleko leciały wiec
trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


malamimi zawsze mówili ze szczyt sluzu to ostatni dzien sluzu płodnego i po nim owulka w ciągu 24h,mi się to sprawdziło w tym fasolkowym cyklu,wiec chyba prawda:)

madziarka ja tez z poprzednim pracownikiem miałam taki problem bo ksiegowosc miała wysyłac te l4 do zusu ale to ja musiałam je podbic z tyłu ze poracownik nadal zatrudniony i opłacane składki,wiec takie mają procedury...i to wina zakładu pracy,powinni od razu po otrzymaniu od ciebie l4 podbijac i wysyłac do zusu...a jak chcesz miec pewnosc to moze dzwonic czy dostali do zusu i jak stoi sytuacje bedziesz wiedziec ile zwolnien mają ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
A moze ktos stosowal monitoring taki:
CLEARBLUE MONITOR PŁODNOŚCI komputer owulacyjny (1623338336) - Aukcje internetowe Allegro

Nie wiem czy jest to dobre, uzywala ktoras ? albo slyszala cos o nim?
Bo ja kupuje te testy owulacyjne mam ich 7 w pudelku i kosztuja mnie 20 funtow. Chyba taniej byloby kupic takie cos i potem tylko dokupywac wklady. sama nie wiem eh

Beka - nie użyałam, ale osobiście wydaje mi się , że to niepotrzebne wydawanie pieniędzy.producenci wymyślają cuda na kiju,żeby żerować na zdesperowanych kobietkach.Myślę ,że takie urządzenie to jeszcze bardziej nas nakreca na dziecko i na to ,że teraz to już napewno powinno się udać.A skutek jest przeważnie wręcz odwrotny.Lepiej wyluzowac,a w razie watpliwosci isc do lekarza i porobic badania.:)
 
a ja dziś mam doła, nie dość, że pogoda do d....
to jeszcze nie mam żadnych objawów ciąży, czeka mnie lot i tym też się denerwuję, a poza tym codziennie mi się śni, że nie jestem w ciąży
wykończę się :(
 
a ja dziś mam doła, nie dość, że pogoda do d....
to jeszcze nie mam żadnych objawów ciąży, czeka mnie lot i tym też się denerwuję, a poza tym codziennie mi się śni, że nie jestem w ciąży
wykończę się :(

Donia - pogoda źle nastraja.Snami sie nie martw,mi sie często śni że jestem , no i jakoś kurcze nie jestem :))To tylko głupie sny i nie maja związku z rzeczywistością.
 
a ja dziś mam doła, nie dość, że pogoda do d....
to jeszcze nie mam żadnych objawów ciąży, czeka mnie lot i tym też się denerwuję, a poza tym codziennie mi się śni, że nie jestem w ciąży
wykończę się :(

donia.. a wiesz,że sny zazwyczaj się sprawdzają odwrotnie :-) teściora zrób ;-) może się uspokoisz..

co do Pok.. znów się martwię.. moje wiadomości pozostały głuche.. :-(
 
reklama
Donia, jeszcze masz czas na objawy i wierz mi, zatęsknisz za ich brakiem.

Soglam, ładnie przyrosło :)

Magda, przerażający ten artykuł...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry