reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
SOglam GRATULUJĘ A NIE MOWILAM ZE ładnie urośnie ;-) ze bedzie dobrze;-)

Dziekuje slogam za posta z testami ja sie wczoraj na nie obrazilam i uznaam ze gowna nie bede wiecej uzywac ;-) przytulanko bylo i to maz mnie zaskoczyl bo chcial na pieska :szok: a zadko chce ta pozycje a ona taka przyjemna ;-D
Alredka wspolczuje ze tak ci niedobrze<głaszcze>
 
Soglam - dzięki , no i gratulację.Ale ja sie o tempki nie pytałam :-D
No mi ostatnio przed owu spadła az do 36,15, a później na drugi dzień urosła do 36,64 także solidnie,ale czy to gwarantuje piękną owulację,tego sama nie wiem.Jak myslicie, czy skok tempki to gwarancja że owulacja była?.A i jeszcze jedno, ile przed owulacją kończy sie ten ładny śluz??
 
Zimno i pochmurno

Jestem wściekła... właśnie mi przyszło z ZUSu ze firma w której pracuje nie wysyłała do nich wszystkich potrzebnych informacji do ustalenia wysokości chorobowego i muszą to wysłać do 16 czerwca, bo jak nie to nie dostane złamanego grosza... dziadostwo je.....ne, wszystko zrobią byle pieniedzy nie dać, a skladki to biorą skur....
 
Ostatnia edycja:
Witam się już po południowo :-).
Lovka
ochłoniecie, pogadacie na spokojnie i wszystko będzie dobrze zobaczysz. Kłótnie są czasem potrzebne, żeby oczyścić atmosferę i wszystko w końcu powiedzieć co leży na sercu :-)
Ewika
gratuluję własnego mieszkanka.!
Soglam
dla Ciebie też GRATULACJĘ to trzymam kciuki, żeby był chłopaczek :happy:
Ja uciekam poszukać termometru po aptekach :-p
 
reklama
Soglam - dzięki , no i gratulację.Ale ja sie o tempki nie pytałam :-D
No mi ostatnio przed owu spadła az do 36,15, a później na drugi dzień urosła do 36,64 także solidnie,ale czy to gwarantuje piękną owulację,tego sama nie wiem.Jak myslicie, czy skok tempki to gwarancja że owulacja była?.A i jeszcze jedno, ile przed owulacją kończy sie ten ładny śluz??

Ksiazkowe to dzien przed, kiedy masz skok temp. na owulacje to i sluz sie zmienia. No ale kazdy jest inny ja mam podobnie, ale sluz mam caly czas do miesiaczki tylko innej jakosci.
 
Do góry