reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Asiolku dziękuje :):) jestem przeszczęsliwa...:):)
a najlepsze jest to że jak podeszłam do przychodni dzisiaj to jeszcze nie było wyniku i czekałam na kuriera ale na szczescie tylko 15min....w sercu jednak byłam spokojna bo wiedziałam ze wszystko dobze....

przesyłąm świeże fluidki od mojej rosnącej fasolki specjalnie dla Ciebie Asiolku:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Soglam , też gratuluje bety silny dzieciak ;-) będzie dziewczyna zobaczysz ;-)

kalisia.. temperatura na początku cyklu jest w tzw, fazie niższych temperatur, potem następuje tzw "skok" i są fazy wysokich temp ;-) i tuż przed @ ( albo w dzień jego wystąpienia) temp powinna spadnąć do fazy niższych temp ( tych przed owu) jeżeli utrzymuje się na poziomie wysokich temp można przypuszczać ,że COS SIĘ DZIEJE :-)
 
~madzia a ja sądze ze jak tak wolno i leniwie wystartowało moje malenstwo a teraz się pieknie rozwija to bedzie chłopczyk,mam ogromną nadzieje....z dziewczynki też bede się cieszyc najważniejsze zdrowiutie i donoszone....ale marzeniem mym są dwa chłopaki:):)

malami przed samą owu spada tempka ale potem jest skok wyzszy od najwyższej dotychczasowej temp w cyklu i wtedy mozna stwierdzic ze jest owu...
 
Ael, Ty lepiej po ten akt jedź ;-) i obiad gotuj :-)
Nie jadę, zaraz się porzygam.... się nawet schylić nie mogę bo pójdzie mi pawik. Z resztą dziś we Wro masakra, zrobili sobie zjazd polityków dziś, wrocek rozkopany to oni kolejne ulice pewnie z okazji dzisiejszego dnia pozamykali...szkoda gadać...
 
reklama
Do góry