reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A co do snow to mi sie snilo ze mialam test w rece i 2 grube kreski ;-) i w radosci sie obudzilam ;-)
 
reklama
ale jak zrobię teraz test ciążowy to co pokaże?
beta nie spada z dnia na dzień, eh wkręcam się
niby dobrze, że nie mam objawów, ale wykończę się do 27 VI, może u mężulka na jakieś USG się wkręcę (tylko On pewnie nie będzie chciał o tym słyszeć)
 
Donia, spokojnie wytrzymasz. Nie ma po co tam pchać sondy, skoro beta jest ok i wszystko ok. Nie denerwuj się i nie wkręcaj. Niektóre wcale nie mają objawów.
 
To cos pomylilam u nas byl taki podobny tylko z paskami. Musze kiedys luknac co i jak. No ja to tak ogladam bo juz 3 lata, a chce zdarzyc przed 30 - tka :) badania mam all od roku juz ciagle lekarze. No nic wiem wiem ze naciagaja. Ja juz mam sporo zabawek do tego. Lubie takie rzeczy to co poradze heheh ale jak ten jest pod jezyk to shit, ja tam nie jestem zwolenniczka mierzenia temp. w ustach. Juz go nie chce ;p
 
co do Pok.. znów się martwię.. moje wiadomości pozostały głuche.. :-(

Magda ja też pisałam do Pok i cisza, Iwasek mówiła, że widzi Pok na gmailu ale tam też się chyba nie odzywa :-( Mam nadzieję, że wszystko u Niej ok.

Donia moja przyjaciółka w ciąży miała takie sny, że jak o nich słuchałam to byłam przerażona, a ona aż się blada robiła jak mi o nich opowiadała. Podobno u wielu kobiet w ciąży-szczególnie pierwszej takie dziwne sny to rzecz normalna więc niczym się nie przejmuj, na pewno wszystko jest ok:-)
 
Beka, ale w ślinie też można sprawdzać dni płodne.. coś gdzieś czytałam.. że jak są dni płodne to ślina pod mikroskopem wygląda jak liść paproci ;-)
 
Można można w ślinie sprawdzić, są nawet takie testy owulacyjne badające owu ze śliny - wyglądają jak szminka i są wielokrotnego użytku.
 
Beka, ale w ślinie też można sprawdzać dni płodne.. coś gdzieś czytałam.. że jak są dni płodne to ślina pod mikroskopem wygląda jak liść paproci ;-)

No wiem, ze mozna ale jakos mierzenie w ustach nie bardzo mnie jakos przekonuje.
ooooo To kupie sobie mikroskop i bede badac sline ehhehehehe :)
matko maz mnie z domu wywali ze te pomysly ;)
 
reklama
Do góry