reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Byłam w aptece jednej i nie mają testu z dwoma kreskami po przecinku ale powiedziała, że będzie dzwonić do hurtowni i się zapyta. Ma po 19 do mnie zadzwonić i jak będzie to jutro po odbiór. :-)
 
reklama
Hej Laseczki :-) Mi już trochę przeszło, choć nie tak do końca…. Ale na tyle żeby się tu u Was pojawić :-) Dziękuję Wam wszystkim jeszcze raz :-* Kochane jesteście :-* Wy doskonale mnie rozumiecie :-) a co do mojego Kochania, to… wiecie tak sobie wczoraj myślałam, że… On chyba był zawiedziony że Nam się nie udało, w późniejszej rozmowie się przetoczyło zdanie: „ a może mi też jest ciężko, że Nam się nie udało” eeehhh, a że niby facet mówi wszystko otwarcie i prosto z mostu :-) Złość to zły doradca, a jednak cięgle obecny :-p w bądź każdym razie chyba już lepiej :-D a ja mam takie przecieki, jak by mi rura pękła :-p a tak w ogóle to naprawdę mi się rozregulowało… zwykle cykle 28/29 dniowe, zamieniły mi się na: w zeszłym miesiącu 25 dniowy, a w tym 27 dniowy :-/ eehh.. :-/

A co tutaj się dzieje? :-) gdzieś tam wyczytałam, że Paluszek Nam się stresuje- nie denerwuj się kochana, bo to jeszcze gorzej… odpoczywaj i się leń-teraz Ci wolno :-D aaaaa i kobity, co to za pomysły z rozwodami?? :-p jak już pisałam złość to zły doradcta… wszystko trzeba przeczekać i podejść do sprawy ma spokojnie ( he he łatwo się mówi, ale to prawda) :-)

Ooo i witam nowe staraczki- widzę, że kilka z Was jest nowych :-D
 
WItam dziewczyny. Ja zaraz uciekam do szkoły, te ostatki są najgorsze:baffled: już mam dość tego studiowania a to dopiero 3 rok, chyba po obronie zrobię sobie jakąś roczną przerwę na naładowanie baterii

Dziewczyny ale mnie (.)(.) strasznie bolą, w nocy się budziłam z tego bólu....to jakaś masakra jest...jak długo tak mogą boleć?


Soglam śliczny przyrost. Wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa:-)
Lovka spooko wszyscy się kłócą, najważniejsze żeby później jak emocje opadną wszystko sobie na spokojnie wyjaśnij, i mówić prosto z serca a nie owijać w bawełnę z nadzieją że druga strona się domyśli co masz na myśli, do facetów trzeba prosto to rozumieją, jak my się pokłócimy to mówię że jest mi przykro że tak powiedział, bardzo mnie to zabolało, nie chcę żeby tak do mnie mówił bo to psuje nasze stosunki itd a jak już totalnie nic nie pomaga to włączam na dvd nasz teledysk ślubny i po największej kłótni serce mięknie:-D
Donia ja tez mam takie głupie sny, wczoraj mi się śniło że poroniłam....brrrr
nie każdy musi mieć objawy, mnie tylko (.)(.) bolą
 
U mnie dzis rano znowu pojawiły się plamienia...niewiele ale były...teraz znowu spokoj...Wczoraj dostałam wyniki beta niecałe 600, więc ładnie tak mi sie wydaje... lekarz powiedział, że po tym jak wygląda pęcherzyk to jest bardzo bardzo wczesna ciaża. Progesteron 21, a w pierwszym trymestrze norma to 16.4-49 wiec niby się mieszcze ale ledwo...toxoplazmoza wynik ujemny wiec ok...co do leżenia to chetnie bym sie z kim zamieniła, w pracy kocioł...ale oczywiście macie racjie fasolka teraz najwazniejsza...zobaczymy czy ją za kilka dni znowu zobacze...
Lovka ja to z męzem sie kilka razy w roku rozwodze...sa emocje, nerwy...ale w końcu sie kochamy wiec dosc szybko sie z tego wszystkiego smiejemy:)
Mineralna, co się stało????
 
miałam silne krwawienie i trafiłam na odzdział ginekologiczny z objawem poronienia

14 czerwca idę na badania pranetalne

ale tak ogólnie nie wiedzą skąd te krwawienie nic na usg nie wyszło ale dziecko zdrowe biło serduskzo wszystko jest w porzadku
 
No hej mineralna...to się musiałas strachu najejśc kochana:):) ale najważniejsze że wszystko juz w porządku:)
u nas jak zwykle mnóstwo tematów,kilka nowych fasolek ( na blogu Iwaska są wymienione),ciężaróweczki co rusz chwalą się brzuszkami i wszystkie dobrze się czują:)
mamy też kilka nowych staraczek:)
to chyba tak w telegraficznym skrócie:):)
 
reklama
Mineralna to tera już będzie tylko dobrze. Dzidzia silna i się nie da tak łatwo wykurzyć. A brzuszek u Ciebie już widać.?
Paluszek beta rośnie więc wszystko jest w porządku a ty leż i odpoczywaj w pracy dadzą sobie radę :happy:
 
Do góry