reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

żegnam sie z wami ide do męzusia ogladac tv trzymajcie za mnie kciuki zeby@ nie przylazła a tem skoczyła jesli bedzie jutro rano wyzsza to moze zatestuje ale jesli spadnie to nie bede testowac
 
reklama
Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
WIDZE ZE ZGADYWAC NIE CHCECIE TO WAM NAPISZE ;-)

Każdy z nas wie, że istnieje Dzień Matki, Dzień Dziecka czy Dzień Ojca. Niewiele jednak osób wie o tym, że istnieje też Dzień Seksu, który bez którego nie byłoby świąt wymienionych powyżej. W 2003 Rada Tradycji Unii Europejskiej wyznaczyła datę 7 czerwca jako Międzynarodowy Dzień Seksu. Biorąc pod uwagę fakt, iż w krajach europejskich coraz częściej występuje zbyt niski przyrost naturalny dzień poświęcony seksowi jest jak najbardziej potrzebny.
 
no dobra bo z tym facebokiem sie zgubilam kto ,mnie ma a kto nie wiec kto chce to priv prosze pisac;-)
 
kurcze dziewczyny jak to jest ze jak sie chce maluszka to sie Go nie ma;/ a te co nie chca od razu wpadaja heh chyba wpadne w jakas depresje normalnie:(
 
kalista nie wpadaj w depresje bo bedzie jeszcze gorzej!!! trzymaj sie niemysl tak o tym np. slogan sie martwila ze nic z tego a jak odpucila to sie odrazu udalo;-)

A co do depresji to ledwo co okno zamykalam i jak zwykle kogo widze jakas kobiete z brzuszkiem ja uwazam ze to jakis wysyp codziennie je widze i to w duzych ilosciach ah ...
 
cos mnie brzuch pobolewa i troche krwi ale sladowe ilosci narazie eh 40 dc witam nie witanych co do palenia to wiem ze to zle tak samo jak kawa i inne uzywki typu alkohol ja moze i nie mam motywacji, problemem u nas nie jestem ja tylko maz staramy sie 3 lata i po prostu czasem nie mam juz sil zapale potem zaluje i w kolko to jest nalog nie kazdy ma taka silna wole juz czasem mysle ze nie uda nam sie przed 30 -tka :)
 
Magdalena, mówisz, masz :)

Kalisia, no niestety same siebie blokujemy stresem, myśleniem i analizowaniem. Najlepiej odpuścić, czego przykładem jest Soglam. A ja Ci prześlę fluidki ~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I Herze też :) ostatnio Ci posłałam i nawet serce ułożyłam ale mi rozjechało potem...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ech, to mnie ominie to święto....
 
reklama
e to kasia natka to nici z z przytulanek ;-) moj od 6 do 22 wiec raczej jak znam nasze podejscie do przytulanek to beda po 24 ;-)
Bede jak dotre do domku bo koncze za 5 minut prace wiec narazie kochane ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry