reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Iwasku dowiesz się jak i inne dziewczyny co ja noszę pod serduszkiem dopiero dokładnie 29 czerwca, gdzieś między 21 a 22 godziną :-D Już dokładniejszej informacji nie mogłam podać :-D
 
Witam Drogie Panie ;)

Znow nie bylo mnie pare dni a tu takie zmiany ;) Dzieki wierszykowi widze ze mamy 2 nowe zafasolkowane Soglam i Paluszek! Serdecznie gratuluje i prosze o mase fluidkow!! A Iwasek mozesz napisac ze moj to juz 14 albo 15 cykl ;p

Co wiecej sie wydarzylo ? Nie bylam w stanie Was nadrobic ale przelotem zobaczylam ze znow jakas madra przyslza sie pochwalic ze jest w ciazy ;/ Wrrrr ;/;/;/;/ Po co ? Pytam ja Was ;p
 
Iwasek proszę mi wpisać 4 cykl.
Dziewczyny, jestem serduchem z wami, wiem ze dawno mnie nie było i sie nie odzywam...ale widze że większość moich przeczuć (wizji) się sprawdziła :) Narazie mam depreche z którą nie umiem sobie poradzić....pewnie niedługo wrócę do was na dłużej...a narazie życzę wam wszystkim małego cudu w brzuszku...
 
Iwasku wpisz prosze 2 cykl bo w zasadzie tak nam się udało...pierwsza próba w lutym a kolejna nieswiadoma i spontaniczna w maju:):)
a twój wierszyk jak zwykle imponujący...i jak ładnie mnie tam wpasowałas:) wielki buziak dla ciebie:-D:-D

a mi dzisiaj głowa pęka strasznie... i jakis taki kiepski dzien mam męczący...przez to wstawnie o 7:15 bo odwykłam...na tym bezrobociu hehe...

jutro odbieram bete i jak bedzie pomyślna to od razu rozsyłam świeże fluidki:)
ale pierwsza seria specjalna obiecana atan....
wiec pośle kilka żeby dla każdej wystraczyło:):)
 
Ostatnia edycja:
ufff udalo sie nadrobic :-) czytam a tu ciagle cos przybywa
Kinius, kalisia witajcie! z nami bedzie wam na pewno razniej a nam rowniez bedzie milo bo im nas wiecej tym lepiej :tak:
beka ciebie juz witalam na 30-tkach ale witam i tu :-)
Sil gratuluje awansu witaminowego ;-)
Truskawcia no po brzuszku to nie ;-) raczej wewnatrz "gabryski" no i mam nadzieje ze jutro juz cos bedzie!!!
co do palenia to ja palilam jakies 15 lat i rzucilam z dnia na dzien (w sobote bedzie 4 m-ce) razem z mezusiem a oboje jaralismy jak smoki (ja 1 on nawet 2 paczki dziennie) wiec baaardzooo jestem z nas dumna!!! wiec potwierdzam-da sie ale trzeba do tej decyzji dojrzec, niestety nikt by mnie nie przekonal gdybym sama nie chciala :tak:
Asiol mam nadzieje ze juz ci choc troche lepiej!
a o pok to ja juz kiedys pisalam ze bardzo sie martwie :-(
POK JAK CZYTASZ TO NAPISZ CHOCIAZ ZE JESTES!!!
 
o widze ze soglam o mnie pamieta ;-)

a co do palenia papieroskow mezulek pali ale juz ogranicza ;-) a ja z dniem w ktorym uznalismy ze zaczynamy staranka ;-) wiecej nie zapalilam tak przez tydzien okolo bo musialam jednego zapalic ciaglo zapalilam ale juz tak samo nie smakowal i co nie pale juz tyle ile na sygnaturze jest ze sie staramy bo tego jednego nie licze w trakci bo nie spalilam go calego nawet. wiec uwazam ze jesli sie chce to sie da ;-) nawet mnie nie ciagnie do nich ;-) a palilam od 2 klasy gimnazjum czyli od 14 roku zycia do 23 bo 24 w pazdzierniku;-)

Iwasku ale duze te fluidki ;-) łapię bo jestem przed owulką ;-)
a i śliczny jak zawsze wierszyk ;-) nie moge sie doczekac co o mnie napiszesz ;-)

WITAM WSZYSTKIE NOWE W STARACZKACH:-) mam nadzieje ze sie zadomowicie u nas ;-)i bedzie wam napewno razniej z nami i odrazu fasolki sie posypią ;-)

Kasia natka pomoglam choc troszke co do pecherzyka??
Bede za jakies 15 minut musze posprzatac gabinet ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry