reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

kurcze dziewczyny jak to jest ze jak sie chce maluszka to sie Go nie ma;/ a te co nie chca od razu wpadaja heh chyba wpadne w jakas depresje normalnie:(
spróbuj skupic się na czymś innym,nie myslec tak o ciązy bo sama się blokujesz i stresujesz....ja zajełam się intensywnie pracą,odechnełam,chodze na zajecia jogi,poszłam do fryzjera,kosmetyczki róbiłam wiele róznych rzeczy i seks był tylko przyjemnoscią...a przyznam ze nieplanowanie udało nam się wstrzelic w 13dc i 15dc z czego ten drugi był szczesliwy:)

wiec głowa do góry i mi się tu nie poddawać...
trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
kochane jestescie ;) dziekuje za wsparcie;) ale jakos nie umiem o tym nie myslec:/ pare dni temu byłam u gina zrobiła usg i stwierdziła ze mam gruba błone i moze to byc ciaza albo zblizajaca sie małpa i miałam taka nadzieje ze to 1 a tu takie rozczarowanie bo dzis @ dostałam heh a pozaty widok moich kolezanek z brzusiami i dzieciaczkami mnie strasznie przygnebia;(
 
Atan, Vanilia, Sil dziękuje serdecznie :-) Za pierwszym razem zdałam ale nie wiem jakim cudem :-p.
Kwiatuszek to ja zaciskam mocno &&&&&&&&&&& żeby temp wzrosła i żeby były II krechy
Kalisia nie myśl o tym aż tak bardzo zobaczysz będzie dobrze :happy2:
Ehh mnie też ominie to święto. U nas nici na razie do piątku z przytulanek a później to zobaczymy co lekarz powie. Jak na razie zaczęło się u mnie większe brązowe plamienie.. :-(
 
kalisia całkowicie się nie da nie myśleć ale postaraj się znależc też coś innego co cię zajmie i nie planowac tak detali ....ja tak robiłam,mnóstwo czytałam,analizowałam....i dupa...a niespodzianka przyszła sama....niby zdawałam sobie sprawd który jest dzien cyklu ale nie było musu na seks....jak się nam zachciało to było i super fantastycznie....taki niesamowity cykl to był niby swiadomy ale nieswiadomy hehe....

ja to znowu mam inaczej...brzuchy moge oglądac i bardzo mi się podobaja ale małe dzieci jakos mnie nie ruszają...no może te zupełne maluszki albo mi znajome....nie wiem czemu....nawet dzisiaj jakos mnie w sklepie denerwowały jak się plątały między
nogami....może hormony....a może chce zostawic cqłą tą rozkoszmiłosc i zachwyt tylko dla moich pociech...mam nadzieje....

klari gratki zdania prawka za pierwszym razem...ja cholera i nerwus zdałam za 3 razem ale z kumpelą jako jedyne z całej grupy:):)

kwiatuszek trzymam mocno kciuki za tempke jutro &&&&&&&&

reszta prosze mi się pięnie przytulac w dzien seksu i nie tylko żeby nam tych fasolek tylko przybywało....
 
Ostatnia edycja:
OLAAAAAAAALAAAAAAAAAAA !!!! Takie wieści to ja lubię!!!! Soglam Paluszek GRATULUJĘ!!!!!! z całego serduszka !!!!:happy2:

Big zazdroszczę i brzusia (piękna piłeczka) i gratuluje chłopczyka!

Aelku kiedy Ty nam zdradzisz co nosisz pod serduszkiem co???? ;-)

Witam w naszych progach nowe staraczki i trzymam &&&& a i oczywiście ~~~~~~~~~~~~ :cool2:

U mnie właśnie dzisiaj mija ostatni dzień "niepewności" w/g mojego dziurologa:D:D:D
Zadzwoniłam do rodzinki...ale się zdziwili i ucieszyli hihi :D

Asiołku Lovka dziękuję za zainteresowanie i pamięć :**** Co tam u Was?
Asiołku jakieś nowe wieści?

Imponująca ta nasza lista!
Nasze cięzaróweczki

BigChild zaciążona (4c) styczeń 2011 GRATULUJEMY!!!
Aelreda zaciążona (2c) Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
Ewika zaciążona (8c) Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
lilydelux zaciążona Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
Silmiriel zaciążona (1c) Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!
Madziaarka zaciążona (9c) Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!
Dagne zaciążona (3c) Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!
Mineralnakocica zaciążona (1c) Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!
Iwasek zaciążona (8c) Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!
Claudusia zaciążona () Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!
Ma-gdalena zaciążona (5) Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!
Fiona zaciążona (3c) Kwiecień 2011 GRATULUJEMY!!!
Vanilia zaciążona (1c) Maj 2011 GRATULUJEMY!!!
Soglam zaciążona () Maj 2011 GRATULUJEMY!!!
Paluszek zaciążona (2c) Maj 2011 GRATULUJEMY!!!

Soglam nie wiem który cykl Ci wpisać :)

a ja???? buuu :-(, u mnie 14 cykl szczęśliwy
i na dodatek widnieję na liście starankowej, ojej czy to jakaś zła wróżba??? :shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Atan to i tak masz dzis lepiej niz ja bo przytulanko bedzie a ja...mezus wroci kolo 6 a ja na 7:30 na usg

a kto ci o takiej drakońskiej porze usg robi...chyba tylko w szpitalu....dramat....ja dzisiaj wstałam o 7:15 i jestem nie przytomna....bo sypiam do 8-9 na tym moim miesięcznym bezrobociu....a jak przyjdzie wstawac znów do pracy to chyba się popłaczę...eh
 
Beka jak się nie uda przed 30-tką to się uda po. Ważne żeby maleństwo było zdrowe, a Wy się nie załamujcie-bedzie dobrze, niedługo wszystkie na tym wątku będziemy zafasolkowane :)
 
reklama
Soglam ja też sobie nie wyobrażam sobie jak pójdę na studia znowu wczesne wstawanie ale jeszcze 3-4 miesiące lenistwa ;-)

no i najgorsze są te lenistwa bo potem człowiek się zebrac nie musi...ale studia to luz...różne zajęcia o róznych porach,czasem na ranne wykłady mozna nie pójść...fajny okres...korzystaj....chociaż jak trafi ci się fasola to się nagimnastykujecie z lubym zeby wszystko pogodzic...ale na pewno dacie radę:)
przypomnij na jakie studia idziesz??
 
Do góry