reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Wanna z ciepłą wodą pachnącą pomarańczami, waniliowe świeczki, troszkę pumeksu, troszkę balsamu i jestem jak nowa... tego mi było trzeba :)

Nigdy nie paliłam, ale mój ś.p. Dziadek palił 4 paczki dziennie i rzucił z dnia na dzień.
 
reklama
witam was kochene ciekawe jaka jutro bedzie tempka bo dzis spadła cały dzien nie było plamienia tylko bolało mnie podbrzusze a teraz troszke polecialo wiec trzeba czekac do jutra
a ten gosciu od kuponow to jakis sasiad ale nie z kamienicy tylko z ulicy i jeszcze ma tupet przyjsc jak my sie wogole nie znamy
 
kwiatuszq u mnie bylo lepiej jeden gosciu racej wiem ktory owyciagal listy z skrzynek i pootwieral wszystkie z ikei i zostaly bez kupony tylko same koperty z ulotką wiec sie nie zalapalam bo kradziez w bialy dzien byla...
 
ja czesto tez nie otwieram bo zawsze rano tesciu albo tesciowa otwiera a wieczorem maz to poco ja mam szukac w torebce klucza ;-P jak oni i tak otworza ;-)
no nie wiecie co dzisiaj jest za święto ;-) zgadujcie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki....byłam dzisiaj u gina i nic się nie dowiedziałam:zawstydzona/y: myślałam że da mi skierowanie na USG albo coś....powiedziała że ciąża jest jeszcze bardzo wczesna i nie może potwierdzić w 100%, mam iść za 2 tygodnie....ech zastanawiam się czy nie skoczyć gdzies prywatnie i tam zobaczę pęcherzyk.....z moich obliczeń dziś powinien być 21 dzień po owulacji więc za kilka dni zacznie mu bić serduszko:-) chciałabym jak najszybciej to zobaczyć

Basati czemu mówisz że się nie udało? mnie też właściwie od owulacji cały czas pobolewało podbrzusze...fluidki przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~
kochanie więcej wiary:-)
Asiol współczuję bóli, chyba wiem co przeżywasz.....tez miałam niesamowite bóle miesiączkowe, łącznie z wymiotami i omdlewaniem....masakra, mnie nic nie pomagało, trzeba było przeczekać
Kasia dzięki, bardzo się cieszę że beta ok, troszkę jestem spokojniejsza że będzie wszystko dobrze
Kiniuś witamy, chyba jesteśmy imienniczkami:-D oby @ nie przylazła przez najbliższe 9 miesięcy
Beka witam, rzucaj palenie szybko dla przyszłego bejbika, musi mieć dobre warunki:tak:
Kalisia WItamy, oby sie udało jak najszybciej
Klari Gratulacje!!! za którym razem??
Iwasek haha ale piękny ten wierszyk, cudny będzie w grudniu:-D
 
reklama
Do góry