reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no dobrze Magd.a, wytłumaczyłaś się :-D, ja rozumiem hormony Ael, my tu wszystko akceptujemy

ma_gdalena a który masz dzień cyklu? maz wykres to wklej tu

a ja sobie czytam o wyprawkach dla dzieci, jakaś nienormalna jestem!!
 
reklama
a ja sobie czytam o wyprawkach dla dzieci, jakaś nienormalna jestem!!

Donia, Ty się poprostu przygotowywujesz ;-) ja czołowa nie staraczka, rozpływam się nad maleńkimi skarpetkami :-D a ostatnio wózki przeglądałam ;-) chociaż mamy z M. obiecany wózek po moim kuzynie , a nad tym wózkiem się rozpływałam jak przyjechali z UK. :-D no ale cóż prędzej go sprzedadzą, bo 2 lata czekać nie będą :-(

Astra gratulacje który to cykl starań ?
 
Magd.a : Po tylu staraniach już zapomniałam :( ale duzo czasu musiało upłynąć ..
Monika2929 : 5 tydzień :) Szok .. Staraliśmy się z mężem a się okazało, ze fasoleczka już jest ! :) Zmieniłam również gina, tamten był do du** :/
Aelreda: Dziekuję :) Nawet nie wiesz jaka jestem szczęśliwa :):)
 
Ael i MAgda tak to jest kto się czubi ten się lubi:) wiec po prostu wasza znajomość się rozwija:):):)
A mi Rastafanka nie odpowiedziała, czemu przensi się na listę luzującą? Ktoras wie? Czy to jakaś tajemnica jest....
 
Astra..a ostatnio pisałaś ,że byłaś po @ nie zdziwiła Cię ona ?

Paluszek ja nie wiem...pewnie jakieś powody ma :-)
 
reklama
Paluszek ja nie wiem, ale też chciabym wiedzieć

Ael umarłam, skąd Ty bierzesz te buźki?

Astra gratulacje, ale nie zdążyłaś się tu zadomowić :)

Magd.a a dziękuję ale w moim wykonaniu przeglądanie wyprawek to sadomasochizm :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry