reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael - kurcze. nie zazdroszcze sytuacji. Ale dzielna jestes, silna i łebska, wiec na pewno cos wymyslisz i jakos sie z tym wszystkim uporacie. A moze tesc tez sie troche zmieni jak juz zobaczy bejbika? Nigdy nie wiadomo. Podziwiam Cie bardzo!
 
reklama
a to nie wiem ale tabletki czasem wzmażają płodnośc ja jak cilets odłożyłam to za tydzień zaszłam w ciąże :) ale chcesz dzidziusia? znaczy chcecie tak?
 
pewnie, że chcemy dzidzię, lekarz zalecił 2 miesiące odczekania po anty, wiem także że bezpośrednio po tabletkach przez 3 miesiące są największe szanse
 
Ael to faktycznie musicie sobie z tym poradzić do narodzin dzidziusia...łatwo nie masz. Dzielna babka z CIebie

Iwasku: rodzice zmienili się taty to nie poznaje żartuje sobie na basen jezdzimy :) najbardziej zalezało mi na tacie żeby on zmienił zdanie i to zakceptował :)
Widzisz..mówiłam że się muszą oswoić i zobaczyć że poważnie podchodzisz do tego. Troska rodzicielska..bezcenne choc czasem tego niedoceniamy bo nie rozumiemy. Bardzo się cieszę bo jestes spokojniejsza zapewne z ta akceptacja ;-)

Atom dzisiaj mam 34 dc (cykle mam 28 dniowe) pierwszy test zrobiony przed spodziewaną @ dał wynik pozytywny o czułości 10 kolejny o czułości 25 napstenego dnia dał tez wynik pozytywny i za dwa dni zrobiłam jeszcze jeden i tez pozytywny!! Dzisiaj byłam na becie ale akurat w dniu dzisiejszym jak robią badnia to sa na następny dzień wyniki a normalnie są po dwóch trzech godzinkach. W przyszłym tygodniu wybieram sie do ginki :tak:
To super i GRATULUJEMY :-);-) Już się zastanawiałam co się stało że tak wsiąkłaś . :-D
 
Dokłądnie jestem o wiele spokojniejsza :)

jutro do gina ide posłuchac serduszka i przedstawic wyniki badań HBS już tez spokojniejsza jestem choc dodatni jest 1,03 a powinnło byc mniej niz jeden ale powiedzieli ze gdyby był zarażona wirusem to już bym miała wynik w tysiąch a nie 1,03 więc mam być spokojna :) widocznie ejst to spowodowane ciąza ale te 2 szczpeienia co miałam bo minelo dopiero 5 lat to mało zobaczymy , mam to przekazac gin żeby czasem mi nie dowalił jakiś tabletek

i powiedzieli że kobiety które miały ponad 500 parametru to rodizły zdrowe dzieci że to dziecku nie grozi ze ono mialo przekazane moje przeciw ciala na żółtaczke te 2 szczepienia co miałam
 
reklama
Do góry