reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Karolina ja tez Wam życzę poprawy finansowej :-) taka prawda, dziś są pieniądze jutro ich nie ma ;-) ale wezmę Cię pod swoje skrzydła NIEstaraczek ;-)


Ps. Ja ich nie namawiam,żeby nie było same chcą być w mojej luzującej grupie :-)
 
reklama
Wiecie dziewczyny, to nie jest tak, że teść jest cały czas jak niesforne i rozpieszczone dziecko, normalnie jest do wytrzymania więc jest ok :-)

A Ty Madziu to już się do mnie odzywasz po zablokowaniu mnie na gg? :p

Dziewczyny u mnie w końcu przyszła burza, ale tak wali, że mi podłoga w pokoju się trzęsie (mimo, że mamy pokój nad tunelem), no ale to miód dla mych uszu i oczu :-D
 
Dobry wieczór dziewczynki... ja już chyba straciłam nadzieję bo cały czas się cieszyłam tą wysoką temperatura co dziennie ranoa tu dupa... bo wyczytałam wczoraj, że wysoka temperatura ma się utrzymywać do miesiączki i wcale to nie jest zależne od tego czy jest się w ciąży czy nie :(

zresztą pytałam też naszej pok i również napisała, że wysoka temp może ale nie musi być objawem wczesnej ciąży
 
Ostatnia edycja:
donia to już chyba nie moja sprawka,że Ael ma taki a nie inny humor.. a pewnie ona powie co innego ;-)

Magdalena a kiedy masz @ dostać, podobno jeżeli temp nie spadnie tuż przed @ to jest symptom ciąży.
 
reklama
Do góry