reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja mam 16.05 dostać @, z tym wykresem to mam na kartce :p ale może coś za niedługo wykombinuje to wkleje... a dzisiaj mam 27 dc

Astra gratuluje z całego serca!!!! A to nie dziwił Cię brak @???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuje, przyznam szczerze, że chyba nie czytałam albo po prostu moja skleroza działa i nie pamiętam...
A wiecie może co się dzieje z Pao??
 
Magd.a : Jakoś nie .. Ale @ nie była taka jak zawsze .. Myślałam, że to przez stres .. Poszłam do gina na badania kontrolne (miałam torbiel na jajniku), zrobił mi usg dodatkowe i się okazało, że jestem w ciąży ..

donia1980 : Niestety nie zdążyłam :( Ale nie załuję .. Wam też się uda ! :*
 
Magd.a : Jakoś nie .. Ale @ nie była taka jak zawsze .. Myślałam, że to przez stres .. Poszłam do gina na badania kontrolne (miałam torbiel na jajniku), zrobił mi usg dodatkowe i się okazało, że jestem w ciąży ..

donia1980 : Niestety nie zdążyłam :( Ale nie załuję .. Wam też się uda ! :*

to zostań teraz i przesyłaj nam fluidy, a i obserwacje z początku ciąży też się nam przydają :)

ma_gdalena to Ty jeszcze przed terminem testowania, temperatura powinna się utrzymywać w strefie najwyższych aż do dnia @ albo jeden dzień przed może spaść, wtedy wiadomo, że @ przyjdzie, a jak się utrzymuje po terminie @ to może wskazywać ciążę
u Ciebie jeszcze za wcześnie żeby coś przewidzieć, niestety
a jakie miałaś najwyższe i na jaką spadła dzisiaj?
 
Założyłam szybko wykres na 28dni.pl ale niestety nie potrafię go skopiować! Moja najwyższa temp po przypuszczalnej owulacji to 37.03 st. C i to było w 21dc, wczoraj jeszcze miałam 37.01st. C a dzisiaj jest 27dc i temperatura już spadła do 36,94 st. C

a i jeszcze.. przypuszczalna owulacja miała miejsce 18dc
 
reklama
Magdalena ja mam na skarbmamy.pl :-) ale z tymi temp to nie do mnie:-p ja czekam na mój owulacyjny :-)
 
Do góry