reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ale napisane!

Ael śliczny brzuch :D

Byłam u gina :) powiedział, że za wcześnie jeszcze żeby coś mądrego powiedzieć, ale po standardowym badaniu, policzeniu sobie wszystkiego i popatrzeniu na wynik bety przepisał mi witaminki F*****l (jaka cena...) i za dwa tygodnie mam USG (powiedział, że jeśli dobrze pójdzie to będzie już co oglądać) dlatego się cieszę niesamowicie :-D na koniec nawet nieśmiało pogratulował :-) ale jak zapytałam o powtórzenie bety powiedział, że nie muszę...?

Mam nadzieję, że USG pokaże dziecię :-D
 
reklama
Big no toż to tłumaczę tłuszczowy brzuch!!! :p Nie chcą mnie słuchać noo.
Ja dostałam od siostry pełno rzeczy ciążowych także trochę już mam :-)
A Ty kochana pokaż się w tych tunikach już już!

Daria no to super wiadomości, teraz nic tylko czekać na następną wizytę :-)

Sil popij kisielkiem :-) Ja zauważyłam, że lepiej jest mi jak nie jem, ale jeść coś trza :p
 
:-D:-D:-D

A czy można pić kawę? Kiedyś piłam litrami, na początku podświadomie chyba mi się jej odechciało, ale teraz mam serniczek na oku a do niego kawa jak znalazł!
 
Spoko, po prostu już mam dość soków (ostatnio dużo spotkań rodzinnych i towarzyskich, wszyscy kawa, piwo, wino, a ja tylko soki na okrągło) i mam ochotę wypić kawę, chociażby jedną słabą raz na jakiś czas ;-)
 
Raz na jakiś czas słabizne można łyknąć... Moja przyjaciółka jak byłyśmy w tamtym roku na wakacjach była w ciąży i ominęły ja zakrapiane imprezy i piwkowanie nad jeziorem. Powiedziała ze w tym roku moja kolej(oby) na brak % w organiźmie. Chętnie sie poddam tej kwarantannie :-D:-D
 
reklama
heheh dokładnie. Wszystko bym oddała....aby mieć taki brzuszek jak Big czy Ael.
No ale cierpliwie poczekam na swoją fasolkę.

Własnie a gdzie nasza wróżka Hera???? Ogólnie cos nas po swiętach mało...cicho tu jakoś :p
 
Do góry